• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як загадати бажання на Новий рік

Як загадати бажання на Новий рік

Святкова ароматна ялинка, мандарини, бенгальські вогні, подарунки і веселий сміх – Новий рік на коротку мить перетворює наше життя на казку. У святкову ніч на землі творяться чудеса і збуваються всі загадані бажання. Всі ми знаємо цю давню традицію – прокрутити в голові або прошепотіти найпотаємніше під бій курантів: що попросиш, то неодмінно здійсниться! Не дивно, що способів загадати бажання безліч. Який з них найбільш надійний і як взагалі правильно це зробити, так, щоб уже напевно? А може бути, бажання – це просто мета, яку можна досягти і без новорічного «баловства»? Давайте знайдемо відповіді на ці питання разом.

Як загадати бажання на Новий рік, щоб воно збулося


Ви мрієте схуднути в наступному році і маєте намір повідомити про це Всесвіт в новорічну ніч? Давайте не будемо лукавити: ніякі зовнішні сили не розтоплять ваші зайві кілограми, поки ви не прикладете до цього певні зусилля. Одного тільки бажання привести фігуру в порядок без кардинальних змін способу життя недостатньо – вам доведеться неабияк попітніти, щоб позбутися від зайвої ваги. А вірити в чудеса все одно хочеться, адже так? Так що не відмовляйте собі в цьому задоволенні! Просто потрібно підійти з розумом до новорічної традиції загадувати бажання. Отже, як же це правильно зробити?Бажання потрібно сприймати не як подарунок на горезвісному блюдечку з блакитною облямівкою, а як головну мету майбутнього року.

Загадуйте «правильні» бажання. Перед тим, як виконати ритуал, щоб новорічне бажання збулося, подумайте і вирішіть, чого саме ви хочете більше всього. Краще спробувати втілити в реальність одну велику мрію, ніж декілька невеликих бажань, необхідність виконання яких ви, можливо, не впевнені на 100%.

Ніколи не сумнівайтеся в тому, що Новий рік – чарівне свято. Всі новорічні бажання виконуються, тому потрібно загадувати їх правильно. Повертаємося до мрії про схуднення. Припустимо, ви згораєте від нетерпіння в очікуванні, коли ж почне залишати вас зайва вага, але цілеспрямовано обтяжувати себе підрахунком калорій не хочете. Що ж, ваше бажання збудеться, тільки яку ціну доведеться заплатити за це? Сильно втратити у вазі можна і в результаті серйозної хвороби, чи не правда? Найкраще загадати не схуднення, а попросити сили волі та наполегливості для досягнення цієї мети.

Ви повинні дуже точно представляти, як виглядає об'єкт вашого бажання. Наприклад, ви мрієте про власний приватний будинок. Програйте майбутнє як би наперед: як будуть виглядати ваші нові володіння, де вони будуть перебувати, як ви їх отримаєте. Чим докладніше ви підійдете до цього питання, тим краще. Ви ж не хочете отримати стару халупу в селі, успадковану після смерті якого-небудь далекого родича?

Загадуйте виключно позитивні бажання, щоб інші люди не постраждали в разі його виконання. Пам'ятайте про закон бумеранга.

Загадуючи бажання на новий рік, думайте тільки про хороше, вірте в те, що ваша мрія неодмінно здійсниться. Націльте на це всю свою творчу енергію.

Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік: як правильно сформулювати прохання


Вибрати, яким способом загадати бажання, не складно: є безліч варіантів на будь-який смак. А ось правильно донести Всесвіту своє прохання про виконання бажання іноді буває важко. Між тим, це куди важливіше, ніж сам спосіб загадування.


Пропонуємо вам кілька цінних порад, слідуючи яким ви піднесете своє бажання в доступній формі, і Всесвіт витлумачить його правильно:Завжди використовуйте для формулювання даний час. Дуже часто ми, самі того не помічаючи, просимо в минулому часі – ось парадокс! На практиці це звучить приблизно так: «Хочу, щоб я був щасливим». А Всесвіт вам відповідає: «Ти був щасливий в минулому році!» Розумієте тепер? Тобто ви попросили те, що залишиться у вас в минулому. Правильне прохання звучить наступним чином: «Я щасливий і вдячний долі за те, що приводів для щастя з кожним днем стає все більше!»

Остерігайтеся бути надто критичним у своїх бажаннях або формулювати їх з яким-небудь відтінком негативу. Наприклад, фрази типу «хочу автомобіль за будь-яку ціну» вважаються потенційно небезпечними. Чи справді ви хочете заплатити будь-яку ціну за свою матеріальну мрію? Те ж відноситься і до фраз на кшталт: «кров з носу, але я вирушаю у подорож». Ви пам'ятаєте, що всі новорічні бажання неодмінно збуваються? Так от, Провидіння в першу чергу «помітить» більше емоційно забарвлену частину вашого прохання, тому не дивуйтеся, якщо замість захоплюючої подорожі отримаєте в новому році хронічний гайморит.

Яке бажання можна загадати на новий рік? Це може бути що завгодно, головне, щоб ваше прохання не містило таких слів, як «повинен» (звучить, як розпорядження) і «буду» (обіцянка). Крім того, остерігайтеся використовувати негативну частку «не», яка відразу перекреслить виконання вашого прохання. Наприклад, замість «не хочу хворіти» скажіть «хочу міцного здоров'я».

За законами світобудови негативні посили повертаються до власника в десятикратному розмірі, тому потрібно завершити своє прохання неодмінною побажанням всього найкращого людям, які вас оточують.

Не забуваючи від усієї душі дякувати Всесвіт за те, що у вас вже є, не соромтеся просити більшого. Будьте впевнені в тому, що ви цього варті. Забудьте про слова «хоч би», «хоча б», а то отримаєте свою мрію, реалізовану за залишковим принципом (наприклад, не окрему квартиру, а кут в комуналці).

Пам'ятайте про те, що в так званому тонкому (невидимому) світі всі ваші мрії вже виконані, а Новий рік – самий відповідний час, щоб вони знайшли своє матеріальне втілення. Чим ясніше і простіше ви сформулюєте своє прохання, тим швидше отримаєте подарунок у вигляді її виконання.

Як загадати бажання на Новий рік


Як загадувати бажання на Новий рік: лише безпрограшні варіанти!


Як правильно звертатися до Всесвіту, ми з'ясували, тепер справа залишилася за малим – підібрати найбільш підходящий, на ваш погляд, спосіб загадування новорічного бажання.


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 1


Цей спосіб вже давно став доброю новорічною традицією. Як загадувати бажання за допомогою келиха шампанського під бій курантів, знають всі. І, що найцікавіше, багато визнають цей варіант найефективнішим.


З першим ударом курантів візьміть ручку і напишіть на маленькому клаптику паперу те, про що мрієте на порозі року, що минає. Найкраще сформулювати заповітну фразу заздалегідь. Потім спаліть листочок, а попіл від нього киньте в келих з шампанським. Затяті противники алкоголю можуть зробити те ж саме зі склянкою соку або лимонаду. Під бій курантів потрібно «божеволіти» з рідними та друзями, а потім швидко осушити свій келих до дна.


До речі, є одна цікава прикмета цього способу – вона вказує, бажання збудеться або ні. Якщо випити шампанське у вас вийшло з важко, то так само і ваша мрія здійсниться. Якщо випили напій вдалося легко, легко збудеться і бажання. Ну а якщо з якоїсь причини вам не вдалося зробити вирішальні глотки (пролилося шампанське – з ким не буває), ваші надії у році прийдешньому, на жаль, не виправдаються.


Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 2


Займаючись приготуванням страв для новорічного застілля, промовите про себе свою заповітну мрію і визначте, яка в неї духовна складова. Духовна складова – те, що ви отримаєте в моральному плані, якщо ваша мрія здійсниться. Наприклад, мріючи про власне житло, ви підсвідомо прагнете до безпеки, комфорту і затишку. Бажаючи зустріти свою другу половинку ви, звичайно, думаєте ще й про перспективу материнства (батьківства). А якщо ви збираєтеся відправитися в серйозну подорож, то вам явно потрібні нові враження і елементарний відпочинок.


Щоб загадати новорічне бажання, придумайте символ, що відображає вашу мрію. Так, можете приготувати національну страву тієї країни, яку хочете відвідати в майбутньому році, скласти салат у формі будиночка або серця, якщо ваша мета – переїзд на нове місце проживання або довгострокові відносини відповідно.


Працюючи над приготуванням страви, тихенько обговорить своє бажання вголос, не забудьте озвучити і духовний посил, яке воно несе. Одним словом, «приправте» їжу своєю мрією. Врахуйте, що в новорічну ніч це блюдо потрібно з'їсти без залишку. Добре, якщо кожен член родини покладе до себе на тарілку «шматочок» вашої мрії – від цього ймовірність її виконання тільки посилиться.


Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 3


А це, на перший погляд, жартівливий спосіб домогтися бажаного. Однак Новий рік – радісне і галасливе свято, так чому б не повеселитися? Бій курантів володіє потужною енергією ментального характеру – це мить все на землі ніби завмирає, спостерігаючи, як новий рік займає місце старого. Встаньте на стілець (попередньо переконавшись в його міцності), закрийте очі і уявіть себе в майбутньому, там, де ваші бажання вже здійснилися. З останнім ударом стрибайте зі стільця – так ви образно перетнете тимчасовий кордон і опинитеся в новому житті. Залишилося тільки дочекатися «здійснення мрій».


Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 4


Поверніться ненадовго в дитинство і напишіть лист Діду Морозу. Будьте гранично серйозні: ваші мрії – це не привід для жартів. Запечатайте заповітний аркуш паперу в ошатний конверт і покладіть його під ялинку. Там він повинен пролежати всі новорічні свята. Протягом цього часу частіше прокручуйте в голові вміст листа. Коли ялинка прибрана, покладіть конверт в затишне місце. Розкрийте його і перечитайте на наступний Новий рік. Сподіваємося, ви будете приємно здивовані.


Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 5


Купіть саму красиву листівку, зображення на якій символізувало б вашу мрію. На розвороті напишіть побажання самому собі, а потім без зайвих сумнівів у безглуздості затії відправте собі поштою. Пам'ятайте, що Новий рік – непросте свято! Нехай ця незвичайна листівка потрапить до вас вже після новорічної ночі, з минулого. Весь рік зберігайте її, як дуже цінний талісман. Можете розіслати такі ж побажання всім друзям і рідним, навіть якщо вони знаходяться поруч з вами.


Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 6


Зробіть своїми руками карту бажань. Люди, які регулярно практикують такий вид творчості, запевняють, що всі образи, які з'являються на карті, неодмінно втілюються в реальність. Розмір карти визначається кількістю ваших бажань: скромний лист А4 або солідний ватман великого розміру – все залежить виключно від вас. Втілюйте свої мрії за допомогою відповідних вирізок з журналів, етикеток, малюнків та аплікацій. Не скупіться на фарби – картина повинна вийти дуже яскравою і різноманітною. Карта бажань, виготовлена в переддень Нового року, набуває особливий, магічний сенс і все загадане, як стверджують знавці, обов'язково збувається!


Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 7


А до цього способу загадати бажання можна долучити дітей. Змайструєте саморобку з будь-яких підручних засобів (паперу, пластиліну, тканини або конструктора – підійде все). Нехай це буде якась птаха або тварина. Пошепки скажіть рукодільному творінню про свої бажання і мрії, а потім повісьте його на ялинку. Протягом святкового періоду іграшка буде вбирати радісну атмосферу Нового року. Після свят поставте саморобку на саме видне місце в будинку. Чим частіше вона буде вам потрапляти на очі – тим краще. Так ви не забудете, про що мріяли в новорічну ніч і отримаєте необхідну мотивацію до дії.


Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 8


Під бій курантів визирніть у відкрите вікно або вийдіть на балкон, щоб озвучити Всесвіту своє найпотаємніше бажання. Чарівна енергія свята, піднесений настрій, надія на краще і бажання діяти створять диво, і ви обов'язково отримаєте те, чого так сильно хочете.


Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 9


Бажання можна загадати, навіть якщо шампанське вже випито. Благій справі послужить порожня пляшка з-під ігристого напою. У всіх подробицях розпишіть свої бажання на листочку, скрутіть його в трубочку і відправте в пляшку. До речі, ваші рідні та друзі можуть скласти вам компанію в цій відповідальній справі. Закупорьте горлечко пластиліном, і у вас буде чудовий привід зібратися за новорічним столом рівно через рік: заглянувши в пляшку з бажаннями, ви напевно переконайтеся, що всі вони здійснилися!


Як загадати бажання на Новий рік


Як загадати бажання на Новий рік. Варіант № 10


У вас багато бажань і ви ніяк не можете визначитися, яке з них найважливіше? Не біда – розставити пріоритети допоможе наступний спосіб ворожіння. Візьміть 12 маленьких листочків і на кожному з них напишіть по одному своєму бажанню. У новорічну ніч покладіть листочки під подушку, а вранці навмання витягніть один з них. Бажання, яке попалося вам в руки, неодмінно здійсниться в новому році.


Як загадати бажання на Новий рік


Сподіваємося, що з усіх способів загадування бажань, про які ми вам розповіли, ви знайдете той, який допоможе вам розповісти про свої мрії Всесвіту. Список бажань можна підготувати не тільки до новорічної ночі, але і до свята старого Нового року (з 13 на 14 січня). Від усієї душі бажаємо вам удачі – нехай всі ваші мрії неодмінно збудуться!


Як мріяти правильно. Відео


загрузка...
Як загадати бажання на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають