• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік

Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік

Кожному з нас хочеться хоча б раз на рік відмовитися від раціонального скептицизму сучасної людини і повірити в чудеса. Кому не цікаво підняти завісу часу і заглянути в майбутнє або отримати цінний орієнтир, по якому обов'язково знайдеться велика і чиста любов? Дізнатися цікаву інформацію можна з допомогою новорічних ворожінь, адже вважається, що саме в Новий рік лічильник наших помилок і невдач обнуляється, а у кожного з нас з'являється шанс нагадати собі нову і щасливу долю. Сьогодні ми поділимося зі своїми читачами найцікавішими способами ворожіння в новорічну ніч.


Перші гадання у вигляді священних ритуалів, напевно, виникли разом із самим людством. Наші предки, покладаючись у всьому на вищі сили, постійно шукали способи тлумачення їх невербальних знаків, щоб зрозуміти, що чекає їх завтра, через місяць, через рік. Кордон між звільненим і новим роком вважали містичним періодом, коли найлегше приборкати хід часу і відкрити таємницю майбутніх подій. Навіть сьогодні свято Нового року ми характеризуємо епітетами «чарівне», «чарівливе», «казкове» — сама атмосфера сприяє загадати найпотаємніше бажання або поворожити на судженого!


Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік


Святочні ворожіння, коли подробиці свого подальшого життя намагаються довідатися в період від Різдва до Хрещення, вважаються правдивими і разом з тим найбільш сакральними. Прості ворожіння у Новий рік не несуть серйозного містичного навантаження і в основному нешкідливі. Багато хто сприймає їх як приємний жарт, але адже це особиста справа кожного, у що вірити.


Дізнатися, які нові горизонти відкриються вам у прийдешньому році, можна найрізноманітнішими способами – як старовинні, так і адаптованими на новий лад. Визначтеся, що цікавить вас найбільше (любов, діти, кар'єра, здоров'я), підготуйте необхідні для ворожіння атрибути і подаруйте ще більш чарівну атмосферу новорічного вечора!


Ворожіння на Новий рік — коли можна спробувати щастя


Період святкових ворожінь триває з 25 грудня по 17 січня. Одразу звертаємо вашу увагу, що понеділок і неділя – не найкращі дні для ворожіння. По понеділках сплутає карти оманливий Місяць, а в неділю Божий день. Самий правдивий результат принесе ворожіння 13 січня, особливо якщо випаде з п'ятниці на суботу. Не менш точним вважають і ворожіння в перший день нового року.


Існує повір'я, що перед ритуалом ворожіння треба вмитися і вимити руки під проточною водою — так ви привирнети до себе вищі сили. Те ж саме потрібно зробити і відразу після ворожіння, щоб позбутися впливу неземних сил.


Любовні ворожіння на Новий рік


У новорічну ніч роль ворожки приміряють на себе саме жінки і «сердечнні» питання цікавлять їх, як правило, найбільше. Пропонуємо вам кілька способів поворожити на любов всього свого життя.


Ворожіння на сірниках на Новий рік


Це простий, але надійний спосіб дізнатися, що думає про вас об'єкт вашого бажання. В глибоку давнину люди, уражені потужністю вогню, поклонялися йому, ніби божеству. І сьогодні не можна не погодитися з твердженням, що полум'я вогню – одна з найбільш сильних і найбільш магічних стихій.


Візьміть нову сірникову коробку і дістаньте звідти два сірники. Заздалегідь подумайте, куди ви їх увіткнете, щоб вони могли стояти один проти одного, а також вирішити, який з них символізує вас, а який – чоловіка, на якого ви гадаєте. Запаліть сірника і подивіться, як ця «парочка» буде себе вести:згорілі сірники нахилилися один до одного – це означає, що ваша симпатія взаємна;

однин з сірників так і залишилася стояти прямо – людина, яку вона символізує, холодна і байдужа;

якщо один сірник або відразу обидва схилилися в різні сторони – між двома загаданними людьми нічого не може бути, крім неприязні.

Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік


Ворожіння на цибулині на Новий рік


Хочете дізнатися ім'я свого майбутнього нареченого? У цьому вам допоможе звичайна ріпчаста цибуля. Для гадання вам знадобиться кілька цибулин – за кількістю чоловіків з вашого оточення, які можуть претендувати на вашу руку і серце. Назвіть кожну цибулину чоловічим ім'ям і за одну добу до новорічної ночі поставте кожну в склянку з водою. Цибуля повинна бути занурена у воду приблизно наполовину. При цьому промовте кодову фразу: «Цибуля-цибулька, скажи, хто буде наречений?» Тепер вам залишиться тільки почекати, щоб цибуля проросла. Яка цибулина проросте першою і вкаже вам ім'я вашого судженого.


Ворожіння на гребінці на Новий рік


Подивитися на майбутнього нареченого можна і уві сні. Ось вам для цього чудове ворожіння в ніч на новий рік. Розчісуючи волосся, кілька разів поспіль промовте: «Суджений мій, ряджений, приходь до мене». Потім покладіть гребінець під подушку і відразу лягайте спати. Вам має наснитися ваш майбутній чоловік.


Ще однією варіацією цього ж ворожіння є місток, який потрібно «побудувати» для судженого із прутів віника. Виламайте з віника кілька прутиків, а перед відходом до сну поставти їх під подушкою у вигляді символічного містка і скажіть: «Суджений-ряджений, переведи мене через міст». Після цього ви побачите бажаний образ у сні.


Гадання на кохання на новорічній ялинці


Щоб дізнатися, що чекає вас на любовному фронті в найближчий рік, наряджайте свою новорічну ялинку іграшками неодмінно різного кольору. Стильна ялинка з прикрасами у суворій одноколірної гамі не підійде. Отже, надіти на очі пов'язку і попросіть, щоб вас покрутили кілька разів за годинниковою стрілкою, а потім підвели до ялинки. Намацайте і зніміть іграшку, яка першою виявиться у вас під пальцями. Розв'яжіть пов'язку і подивіться, якого кольору прикраса. Ось приблизне трактування результатів ворожіння:біла – у вашому особистому житті все залишиться без змін;

чорна – нещаслива любов;

червона, рожева, помаранчева, коралова – полум'я любові у вашому житті розгориться як ніколи яскраво;

зелена – в новому році на вас чекає новий любовний зв'язок, а до чого він призведе, ви дізнаєтеся тільки через рік;

блакитна, фіолетова, синя – почуття між парою охолонуть або згаснуть зовсім;

золота, срібляста – у вас буде спроможний кавалер.

Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік


Правдиве гадання на заміжжя на Новий рік


Щоб подивитися на судженого, беруть глечик, наповнений водою і склянку. Потім, переливаючи воду з глечека в склянку, треба тричі сказати: «З шляху з дороги втомишся, у мене є водиця, іди, суджений, дам тобі напитися». Говорити треба лагідно, спокійною інтонацією, бажаючи невідомій ще людині тільки добра. Глечик з водою і склянку на ніч залишають біля ліжка і лягають спати. Уві сні повинна прийти людина, приготовлена долею.

Ворожіння на Новий рік на виконання бажань


Бажання, загадане в Новий рік, неодмінно збудеться, адже в цю ніч кожен може доторкнутися до чарівництва! Варіантів попросити про бажане дуже багато. Наприклад, імениті маги згадують наступний спосіб отримання бажаного. Вам потрібно усамітнитися в Новий рік. Ви повинні бути впевнені, що найближчі 20 – 25 хвилин, ніхто не втрутиться в це таїнство. Зручно розташуйтеся, розслабтеся, закрийте очі і викиньте з голови всі сторонні думки, а замість цього уявіть собі те, про що ви мрієте. Думайте про це протягом чверті години. Нехай предмет вашого бажання постане перед вашим внутрішнім поглядом: як він виглядає, який він на дотик, чим він пахне, що ви відчуваєте в цей момент? Повністю поринете в себе в ці декілька хвилин медитації. Постарайтеся згадати і до найменших рисок відтворити в своїй свідомості те, що хочете отримати в новому році. Напишіть на клаптику паперу ваше бажання і попросіть ангела-хранителя посприяти в його виконанні. Спаліть папірець і зберіть попіл – його потрібно розчинити в келиху шампанського і випити під бій курантів. Зберігайте проведений ритуал в таємниці – тільки при цій умові ваша мрія неодмінно здійсниться!


Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік


Ворожіння з допомогою зерна на Новий рік


Це простий, але вірний спосіб дізнатися, чи збудеться загадане бажання чи ні. Промовте про себе своє бажання, закрийте очі і окиньте уявним поглядом те, що хотіли б отримати. Тепер наберіть жменю зерна і затисніть його в кулаці, щоб крупинки не прокидалися крізь пальці. Порахуйте зерна, які залишилися у вашій руці. Якщо їх число буде парним, ваше бажання неодмінно здійсниться.


Ворожіння з допомогою кота на Новий рік


До деяких новорічних ворожінь можна залучати тварин. Наприклад, вважають, що коти мають відношення до двох світів (реального і містичного), тому наділені великою магічною силою. Сміливо приступайте до ворожіння, якщо з вами під одним дахом живе кіт або кішка. Подумайте кілька хвилин про те, чого хочете. Потім покличте кота з іншої кімнати. Зверніть увагу, з якою лапи домашній улюбленець переступить поріг. Якщо тварина занесе першу праву лапу, чекайте виконання бажання!


Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік


Ворожіння на папері на Новий рік


Візьміть 12 маленьких листочків і на кожному з них напишіть по одному слову, яке б символізувало одне ваше бажання. Складіть ці листочки під подушку, а вранці виберіть навмання 3 листочка. Що витягните, тому і бути.


Ворожіння на долю на Новий рік


Поворожити на майбутнє у Новий рік – гарна давня традиція. Магічні сили прихильні в цей час, тому ймовірність отримати правдиву інформацію у новорічну ніч дуже висока.


Ворожіння з допомогою води, свічки та дзеркала на Новий рік


Візьміть прозору ємність з водою, невелике дзеркало з підставкою і три свічки. Запалені свічки поставте навколо ємності з водою, а дзеркало розмістіть позаду. Тепер вам залишається тільки спостерігати, а магічна комбінація вогню, води і дзеркала зробить свою справу. Дивіться через воду на дзеркальну гладь – там з'явиться картинка вашого майбутнього. Що саме вам покажуть вищі сили, ви повинні розшифрувати з допомогою своєї кмітливості і фантазії.


Морозні візерунки на склі


А це ще один цікавий спосіб ворожіння на Новий рік. Вам знадобиться невелике скло або дзеркальце. Облийте його водою і з ударом курантів винесіть на вулицю. Коли мороз розпише скляну поверхню візерунками, зайдіть в приміщення і приступайте до трактування знаків:візерунки у вигляді ялинок – весь рік пройде у напруженій роботі;

кола – ви будете жити в достатку;

квадрати – зовсім скоро вас чекають якісь труднощі;

прямі лінії – у новому році ваше життя буде спокійним і розміреним;

плавно зігнуті лінії – люди, що оточують вас, будуть добре до вас ставитися, а також у всьому допомагати;

зигзаги – у новому році у вас буде багато друзів;

багато точок – всі справи, розпочаті в минулому році, будуть успішно завершені в новому;

хаотичні розлучення – ваше майбутнє поки ще не визначено, все залежить тільки від вас;

ромби й трикутники – усі ваші починання увінчаються успіхом.


Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік


Старовинне ворожіння на новий лад


Ворожити на майбутнє в Новий рік можна навіть по телевізору! Це адаптований до життя сучасної людини варіант ворожіння з минулого, коли дівчата виходили в новорічну ніч на двір, щоб підслухати розмови випадкових перехожих. Яку фразу почуєш, до того і готуйся в отриманому році, а якщо пощастить почути ім'я, то чекай нареченого, якого звати так само.


Тепер вже можна не залишати затишної квартири, щоб підслухати цінні відомості. Сьогодні кожного з нас оточує безліч предметів, які здатні «розмовляти» з людиною. Так чому б не використовувати для цього телевізор? Гадати найзручніше в компанії. Одній людині довірте пульт від телевізора, другій попросіть назвати номер каналу, а самі подумки загадайте бажання або поставте запитання. Як тільки будете готові, повідомте про це своїм друзям. Один з них називає номер каналу, другий включає телевізор. Першу фразу, яку ви почуєте на обраному каналі, і слід трактувати як відповідь на ваше запитання.


Ворожіння на Старий Новий рік


Старий Новий рік – традиційний час для ворожіння. У ніч з 13 на 14 січня на землі панують магія і чари, все має свій таємний сенс і навколо повно натяків на майбутнє. В це свято є безліч способів поворожити на любов, попросити про виконання бажання або дізнатися своє майбутнє.


Ворожіння на судженого у Старий Новий рік


Щоб дізнатися, чи вийдете ви заміж у новому році, запросіть для ворожіння заміжню даму, у якої є при собі обручка. В обряді, до речі, можуть брати участь кілька незаміжніх дівчат.


Заміжня жінка нікому не повинна давати в руки свою обручку – це погана прикмета. Незаміжній дівчині вона обіцяє не чоловіка, а тільки одруженого коханця, а самій дамі в цьому випадку не уникнути розлучення. Для ворожіння знадобиться кілька непрозорих піал – по одній на кожну дівчину, яка бере участь у ворожінні. Їх потрібно перевернути і поставити дном вгору. Під одну з піал заміжня дама потай від усіх кладе свою обручку. Потім дівчата вгадують піалу. Та, що вибере піалу з кільцем, може отримати пропозицію руки і серця протягом року.


Ворожіння на варениках на Новий рік


Цей спосіб ворожіння вкаже, що чекає вас в новому році. Замісіть тісто на вареники і зваріть картоплю для начинки. При ліпленні робіть вареники з сюрпризами, начиняючи їх різними символічними дрібницями: монетками, прянощами, прикрасами, цукерками, зернятками. По тому, який вареник дістанеться людині, і судять про майбутні події в його житті:обручка – швидке заміжжя;

льодяник – в майбутньому році життя буде, як казка;

нитка – тривалу подорож, дорога;

цукерка-драже, вишнева кісточка – поповнення в родині;

гудзичок – велика кількість обновок;

багато солі – сльози;

монетка – фінансова незалежність.


Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік


Ворожіння на воску на Новий рік


Настрій для ворожіння на воску повинен бути серйозним. Краще всього використовувати в ритуалі церковні свічки. Розламайте одну свічку на кілька частин і складіть їх в ложку. Розтопіть ці шматочки над полум'ям іншої свічки і вилийте рідкий віск в чашку з водою. Коли віск застигне, дістаньте його і подумайте, з чим асоціюється у вас форма фігури, яку він прийняв:округла постать з плавними лініями – сприятливий знак, що обіцяє везіння;

фігура з гострими краями – у вас є заздрісники і недоброзичливці;

стріла – нове любовне захоплення;

гори – складності в поточних справах;

дірки і поглиблення – вас можуть підставити;

ключ – ділова пропозиція, від якої ви не зможете відмовитися;

хмара – розмірене, але сумне життя;

дерево або кущ з кроною – благополуччя;

стовбур дерева – стабільність, впевненість у завтрашньому дні;

голі гілки – злидні;

шматочок воску, який відірвався від основної фігури – вагітність, яку заборонено переривати, оскільки вважається, що вас про це попередив сам Господь;

тварина – людина, яка зробить істотний вплив на ваше життя. Проаналізуйте, які емоції викликає у вас це зображення – радість, спокій, страх, відраза?

троянда – хтось таємно закоханий у вас;

замкова свердловина – на світ вийде щось таємне;

жолобки – вас очікують поїздки по справах чи подорожі;

зірка – ваша мрія збудеться;

будинок – зміните місце проживання;

літак, ракета, птах – у вашому житті скоро щось дуже швидко зміниться;

роги, чортик, щось незрозуміле, але відразливе – до нещастя.


Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік


Застереження гадающим на Новий рік


Споконвіку народ гадав і тут же придумував багато хитрощів, щоб відгородитися від можливого впливу вищих сил – хто знає, як вони поставляться до того, хто вперто намагається дізнатися те, чого знати завчасно не можна? Дуже вразливі люди можуть так сильно зациклюватися на результаті обряду ворожіння і пережите емоційному сплеску, що втратять спокій і сон.


А деякі підозрілі особи після ворожіння вважають, що отримали вказівку до певних дій і будуть підсвідомо прагнути досягти того, що їм випало в результаті обряду навіть всупереч здоровому глузду. Передбачення збудеться, але зовсім не тому, що його наворожили, а тому, що його сприйняли як неминучість. Це не зовсім правильно. Найкраще, що ви можете зробити – поставитися до пережитого досвіду з часткою жарту. Пам'ятайте, що відбувається у вашому житті в першу чергу залежить від вас і тільки в деякій мірі – від того, що нібито «на долі написано».


Ворожіння під Новий рік. Відео


загрузка...
Ворожіння на Новий рік. Способи ворожіння на Новий рік. Як правильно гадати Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають