• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Нібіру 2017 | Останні новини про планету, кінець світу, де зараз

Пророкування про різні катаклізми, з якими зіткнеться наша планета, вже не раз хвилювали мешканців Землі. Наближається 2017 рік, а разом з ним виникають нові припущення у сучасних астрологів і віщунів щодо майбутнього землян.
Наприклад, одне з таких передбачень говорить, що наша планета зіткнеться з Нібіру. 2017 рік, як відомо, піднесе нам чимало сюрпризів, але ніхто не очікує, того, що цим сюрпризів стане блукаюча планета.

Про планеті


Нібіру є міфічною планетою, яка блукає в просторах Сонячної системи. Будь-яких наукових доказів існування цієї планети немає, тому не можна говорити, що вона реальна. Існує інша назва, яке пов'язують з цим небесним тілом — "Планета Х".
Виходячи з багатьох езотеричних текстів, Нібіру є посланцем богів. Небесне тіло "гуляє" по Сонячній системі і з'являється на горизонті Землі раз в 3600 років.
Як не дивно, але люди, які вірять в існування планети Х, впевнені, що на ній живуть невідомі істоти, яких вони прозвали Анунаками. Ходили чутки, що анунаки раніше висаджувалися на Землю і навіть спілкувалися з землянами. За іншим повір'ям жителі Нібіру оселилися в Африці і добували там золото.
Природно, всі ці припущення не можна вважати реальними. Як правило, з Нібіру ототожнюють гіпотетично невідомі планети, які періодично з'являються в нашому Всесвіті.

Зіткнення з Землею


Нібіру 2017 | Останні новини про планету, кінець світу, де зараз

Про те, що наша домашня планета загине від рук невідомого небесного тіла, говорили в усі часи. Варто виділити найбільш відомі передбачення від:

 • Племен Майя. Ще в легендарних "Ведах" племені Майя були знайдені згадки про цієї дивної і таємничої планеті. Як відомо, Майя передбачили безліч подій, зв'язаних з нашою історією, тому багато хто ставиться до них з розумінням. Деякі астрологи упевнені, що вже в 2017 році Нібіру підійде до Землі на небезпечну відстань.

 • Астрономів Вавилонії. Стародавні вавилонські астрономи як-то вирахували, що планета Х в нашій Сонячній системі з'являється раз у двенадцатитысячелетие. А все тому, що орбіта у Нібіру занадто велика, якщо порівнювати її з Сонячної.

 • Ванги. Болгарська сліпа провидиця Вангелія Пандева Гуштерова попереджала, що Нібіру погубить усіх нас. Вона стверджувала, що прибульці з невідомої планети відвідають Землю в найближчому майбутньому (можливо, це буде в 2017 році). Варто уточнити, що згідно прогнозам Ванги серйозні катастрофи, пов'язані з Землею відбудуться лише після космічного катаклізму, який вона побачила в кінці світового року, тобто в 7000 році.

 • НАСА. Хоча ця інстанція не говорить про зіткнення, але в 1979 році вони змогли відшукати в космічному просторі планету, схожу на Нібіру і забили тривогу. Але після ретельних розрахунків, фахівці НАСА зрозуміли, що помилилися в розрахунках.


 • Коментар Валерія Шематовича щодо Нібіру


  Нібіру 2017 | Останні новини про планету, кінець світу, де зараз
  Як заявляє професійний астроном з ИНАСАН РАН р. Москва Валерій Іванович Шематович не можна всерйоз сприймати слова про небезпеку, яка насувається на Землю в 2017 році в особі Нібіру.
  Грунтуючись тільки на прогнозах людей, які давно померли, не варто, і вже тим більше не варто сіяти паніку і вводити людей в оману, вважає Шематович.
  Фахівець каже, що на периферії Сонячної системи постійно з'являються якісь невідомі небесні тіла, яких охрестили поясом Койпера. Однак ці тіла ніяк не можна віднести до Нібіру, тому що вони невеликі — 1000-2000 км в діаметрі. Так і будова їх переважно крижане. Таким чином, вони не можуть впливати на внутрішню Сонячну систему.
  Дослідні лабораторії, споруджені в найбільших містах нашої планети, оснащені потужними телескопами і професійними інструментами, які дозволять вчасно побачити небезпеку, що наближається.
  Втім, якою б Нібіру не була планетою (вигаданої або справжньої) хочеться вірити, що вона ніколи не стане причиною знищення Землі.

  Відео


  загрузка...
  Нібіру 2017 | Останні новини про планету, кінець світу, де зараз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають