• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Інженери компанії Jeep не покладаючи рук, працюють над створенням нового кросовера SUV-сегмента, щоб встигнути підготувати його до презентації на масштабному автосалоні в Женеві, який відбудеться у березні цього року.
Відправившись на ринок в початку 2017 року SUV C-сегмента від американської компанії Jeep, складе серйозну конкуренцію таким великим автомобілям, як KIA Sportage , Nissan Qashqai і Mazda CX-5.
У мережі з'явилася інформація, що виробник Jeep готує нову модель для свого SUV-сегмента і вже навіть стали відомі деякі подробиці, скориставшись якими, незалежні дизайнери вирішили змоделювати автомобіль.
На рендері, талановиті художники показали своє уявлення про нове авто, яке прийде на зміну моделям Jeep Patriot і Compass і буде презентовано на нью-йоркському автошоу.
Наступник цих автомобілів буде називатися на честь замінних, за попередньою інформацією виробник віддає більшу перевагу Compass.
Розташувавшись в модельній лінійці виробника між Renegade і Cherokee, новий кросовер стане останнім автомобілі в проекті модернізації позашляховиків Jeep.
Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Хотілося б нагадати, що переживши банкрутство в 2009 році, разом з головною корпорацією Chrysler, американська компанія не стояла на місці і ретельна робота по поліпшенню виробничих процесів, дистрибуції та менеджменту перетворилася на стрімке зростання продажу протягом двох років, так що зараз компанія Jeep – сильна організація, яка може скласти серйозну конкуренцію кращим представникам ринку.

Кілька слів про зовнішність позашляховика


Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

«Сивий» Jeep Compass, як і Patriot, часто вислуховувати критику на свою адресу з приводу свого специфічного екстер'єру і своєрідного інтер'єру. Можна припустити, що новий компактний SUV кросовер відмовиться від якихось незвичайних рішень на користь більш гармонійного зовнішнього вигляду.
Створена можлива 3D-модель автомобіля дає зрозуміти нам, що кузовні панелі візьмуть видозмінену форму, чимось нагадують кросовер Renegade. Опублікований в інтернеті «мул» трохи довше оригінального авто. По всій видимості, спадкоємець Compass і Patriot буде розроблений на розтягнутій версії «ренегатовского» шасі Small Wide, який був створений спільними силами компаній Opel і Fiat.

Внутрішнє оздоблення моделі


Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Щодо інтер'єру ми можемо тільки здогадуватися. Але найімовірніше це буде вдосконалена версія тієї, що ми бачили на моделі Renegade, застосування більш м'якого на дотик пластику, шкіри і присутністю дерев'яних вставок. Сміливо можна заявити, що салон буде обладнаний великим сенсорним дисплеєм з відмінною навігаційною системою, якщо не у базової версії, то в більш просунутих модифікаціях вже точно.
Шанувальники бренду можуть бути впевнені в рясному присутність різних «фішок», які відповідають за безпеку водія і пасажирів. Дах кросовера буде мати люк. Обсяг вільного простору дозволить з легкістю розмістити всередині автомобіля п'ять дорослих пасажирів.

Технічне оснащення новинки


Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

По всій видимості, в підкапотному просторі нового кросовера в «топовому» виконанні буде встановлений дизельний силовий агрегат від Cherokee, об'ємом 2.2 літра, у той час як початкові модифікації будуть оснащені більш скромним дизельним і бензиновим мотором від Fiat, в тому числі і турбованим силовим агрегатом від 500Х об'ємом 1.4 літра, а також дизельними двигунами ємністю в 2.0 і 1.6 літра.
Аналогічно Cherokee, новий автомобіль буде доступний з повним і переднім приводом, автоматичною і механічною КПП.

Ціна і дата виходу автомобіля


Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Офіційна дата виходу озвучена не була, однак існує інформація, що новий позашляховик Jeep, по всій видимості, Jeep Compass 2017 модельного року опиниться на ринку на початку наступного року.
Якщо вартість авто залишиться на рівні сьогоднішньої моделі, то новий Compass 2017 можна буде придбати починаючи від 21000 USD.
Інсайдер одного авторитетного видання повідомив, що у автомобільного виробника Jeep немає жодних планів щодо виходу в менший клас позашляховиків і кросоверів, залишаючи подібні автомобілі на відкуп Alfa Romeo і Fiat, які також включені до корпорації Fiat Chrysler Automobiles.
Хотілося б нагадати, що в середині наступного року на ринку повинен з'явитися повнорозмірний Grand Wagoneer, з яким американський виробник планує витіснити знаменитий Range Rover. Після цього з'явиться нове покоління Gran Cherokee.

Jeep Patriot/Compass 2017: фото
Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна
Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна

Відео-огляд, тест-драйв


загрузка...
Jeep Compass 2017 - фото, опис, ціна
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають