• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Нові форми футбольних клубів в 2017 році. Фото

Особливою гордістю для кожного футболіста є його форма. На сезон 2016-2017 року кілька команд представили свої нові комплекти до початку нового сезону.
Нові форми футбольних клубів в 2017 році. Фото

Нові форми футбольних клубів в 2017 році представили наступні клуби.

1. Хаус Сіті. Клуб, що вперше потрапив у Прем'єр-лігу своєї країни. Його третя форма зазнала деякі зміни, але зберегла традиційний рожевий колір. На фото, комір та манжети пофарбовані в білий і чорний. Гостьова форма чорна з помаранчевими вставками. Домашня, являє собою чорно-білу смугасту футболку з білим манжетом і коміром.

Нові форми футбольних клубів в 2017 році. Фото


2. Спартак. Домашня форма являє собою червону футболку з білою смугою в районі грудей. На ній буде розташовуватися емблема спонсора, із задньої сторони так само розташована емблема, вона пофарбована в чорний. Гостьова форма Спартака має вкрай протилежний вигляд, вона чорна з коміром червоного кольору і вертикальними смужками з боків, на рівні грудей буде розташована широка смуга червоного кольору з зображеними емблемами назв спонсорів, які пофарбовані в білий.

3. Баррі. Домашня форма буде представляти собою футболку бордового і синього кольору, що чергуються між собою. Посередині, в районі грудей, розташована емблема спонсора. Гостьова форма має яскраво жовтий колір, близький до лимонного відтінку, манжети пофарбовані в чорний, також присутня смуга від шиї до кінця рукава, яка також має чорний колір. Гостьова форма, виконана у лососевих відтінках і має темно-сині смужки на рукавах, а також темно-синій манжет.

Нові форми футбольних клубів в 2017 році. Фото


4. Кельн. Команда також представила оновлення на 2017 рік. Нова форма носить назву «карнавальна». Німецька команда зберігає свої традиції і залишає спеціальну форму. Офіційним спонсором виробником форма компанія Rewe. Клуб зберігає поєднання традиційних кольорів з використанням символу міста. Форма являє собою біло-червону футболку, верхня частина якого пофарбована в червоній відтінок, а інша частина біла. По боках внизу футболки спостерігається вставка з червоних клинів. Дана форма була представлена 30 жовтня на матчі з командою Гамбурга.

5. Амкар. У 2017 році клуб зберігає традиційне забарвлення клубу, червоні і чорні кольори. Футболка виконана у вигляді чергування червоних і чорних вертикальних смуг, з лівої сторони в районі грудей знаходиться емблема клубу, з правого боку емблема технічного спонсора (це фірма Adidas, яка випустила ці комплекти для футболістів). Гостьова форма виконана в білому кольорі з двома чорними і червоними смугами. Манжети також пофарбовані в чорно-червоні смужки, з боків є кілька тонких смуг чорного кольору.

Нові форми футбольних клубів в 2017 році. Фото


6. ЦСК також вирішила провести оновлення своєї екіпіровки. На поточний сезон 2017 футболка з комплекту домашньої форми являє собою чергування вертикальних смуг червоного і синього кольорів. З лівого боку знаходиться емблема клубу, з правого боку емблема спонсора, а також логотип спонсора на грудях. Гостьова форма виконана у вигляді футболки чорного кольору з білими манжетами і білими смужками з боків, на футболці зображено коня, розташування емблеми клубу і спонсора таке ж, як і на головній формі.

7. Манчестер Юнайтед також вніс свої оновлення комплект домашньої форми. Тепер вона має наступний вигляд: футболка виконана у вигляді поєднання двох червоних відтінків, посередині, на рівні грудей, розташована емблема спонсора компанії Chevrolet, з лівого боку знаходиться емблема клубу, а з правого боку емблема фірми яка випускає форму.

Кожна людина, яка вважає себе фанатом, стежить за всіма подіями. І жодна з них не залишиться непоміченою.
загрузка...
Нові форми футбольних клубів в 2017 році. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають