• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

ЗНО 2016-2017 року. Пробні тести. Підготовка

Протягом останніх 8 років на території України проводиться спеціальне зовнішнє оцінювання незалежного типу, або як його ще називають ВНО чи ЗНО. Це спеціальний набір тестів, які зобов'язані пройти всі українські випускники, щоб освітнім органам можна було визначити рівень володіння ними знань з певних предметів з шкільного курсу. При цьому ті бали, які учні набираю під час проходження тестування, виявляються вирішальними при вступі до ВНЗ.

ЗНО 2016-2017 року. Пробні тести. Підготовка


Основні відомості


На думку експертів, за останні роки ЗНО стало найважливішою реформою в системі освіти України. Впровадження такого тестування допомогло державі одним махом вирішити відразу кілька найбільш ґрунтовних проблем.

1. ЗНО зменшило рівень зловживання на місцях, адже підробити сертифікат про отримання певної кількості балів за оцінювання знань неможливо, а сам учень проходить тестування в оточенні незнайомих викладачів.

2. Адміністрація Вузів позбулася головного важеля впливу на підсумкові списки абітурієнтів, адже більшість тих предметів, за якими проводилися іспити при вступі, тепер є частиною ЗНО.

3. Само оцінування виявилося достатньо об'єктивним, тим більше що випускникам не доводиться більше здавати кілька іспитів: при випуску зі школи і для вступу до ВУЗУ.

ЗНО 2016-2017 року

У 2017 році звичний порядок здачі ЗНО буде трохи змінений, тому вся вступна кампанія обзаведеться рядом змін. Тестування подібних нововведень пройшла «обкатку» ще в 2015 році і тепер вони готові до всеукраїнського впровадження. Спочатку довелося провести пробні тести на 20% місць, які передбачалися державним або бюджетним замовленням. Далі фахівці з міністерства освіти країни провели аналіз отриманих результатів і допрацювавши список змін, внесли їх в обов'язкову програму проведення ЗНО 2017 року. Деталі цих змін достовірно невідомі, проте загальна мова крутиться навколо 7 головних моментів.

1. Зміни терміну дії сертифіката щодо проходження ЗНО чи ЗНО. З сезону 2016-2017 року вступити в будь-український ВНЗ можна лише за результатами зовнішнього тестування. До прийняття подібних змін це можна було зробити за допомогою звичайних вступних іспитів після закінчення школи. Також всі ті сертифікати, які видавались до 2016 року, діяли виключно на протязі 5 років, тепер же «гарантія» триває всього 12 місяців. При цьому якщо сертифікат про проходження ЗНО датується минулим роком, то в 2016 році і включати його в список документів на надходження вже не можна – його просто не приймуть. Для вступу необхідно знову повторно пройти зовнішнє тестування, за яке учень отримує «свіженький» сертифікат.

ЗНО 2016-2017 року. Пробні тести. Підготовка


2. Введення дворівневих тестів.
Якщо хтось цього не знав, то раніше все тестування ЗНО було однорівневим. Тепер же в своєму новому форматі два предмета – з математики та української мови з літературою будуть проходити трохи інакше. До заявлених предметів буде використовуватися диференційований підхід, що пов'язано з достатнім рівнем знань для кожної окремої спеціальності. Саме тому тестування з зазначених предметів буде мати два рівня складності: більш простий А і ускладнений В.

3. Зарахування до Внз буде проходити однією хвилею.
До 2016 року зарахування до ВУЗУ проходило з 3 етапів, тепер для цього знадобиться всього один період. При подачі документів на вступ абітурієнт повинен обов'язково вказати пріоритетний для себе ВНЗ, поставивши навпроти списку кожного з обраних раніше рейтинг від 1 до 15. Отримана таким чином інформація заноситься в спеціальний реєстр, і вже за результатами відбіркового туру система сама визначить на вступ у який ВУЗ може розраховувати зазначений абітурієнт.

4. бальна система. Всі оцінки, які потрапляють в атестат учня, по закінченні школи будуть пересчитываться. Раніше вони оцінювалися відносно 60-бальної шкали, то тепер сюди додали нові бонуси: 200 балів. Приміром, 3 бали за старою шкалою дорівнює 118 за новою, тоді як за 9 балів можна отримати тепер 171 бал.

5. Відмова від мінімального прохідного балу.
Починаючи з 2017 року ЗНО можна взагалі не здати. Раніше кожен учень за підсумком здачі тесту отримував сертифікат, незалежно від кінцевого результату такого оцінювання. Тепер же для отримання подібного «папірця» необхідно набрати мінімальну кількість балів, інакше тести і зовсім не будуть зараховані. При цьому перерахунок шкільних балів можливий тільки при наборі мінімальної кількості балів на тестуванні.

6. Список предметів на тестуванні. У програмі ЗНО 2017 року більше не буде всесвітньої історії та зарубіжної літератури. Перевіряти знання всіх абітурієнтів щодо зазначених предметів будуть Внз.

7. Розрахунок конкурсного бала за коефіцієнтами.
Тепер кожен окремий навчальний заклад буде самостійно формувати рівень прохідного балу. Нині правила будуть сповіщати наступне:

20% рейтингу має визначатися балами ЗНО;
50% за проведення творчого конкурсу;
10% за отримання середньої освіти;
інші бали поділяються на участь в олімпіадах, і заняття на підготовчих курсах.


Варто також відзначити, що в 2017 році ДПА проводитиметься у формі ЗНО.

Термін здачі ЗНО


ЗНО 2016-2017 року. Пробні тести. Підготовка


У майбутньому році список предметів, з яких доведеться складати тести, не зміниться: математика, українська мова та література, хімія, історія України, географія, біологія, російська мова та 4 іноземні мови. До речі, приємна новина – якщо учневі вдасться на відмінно пройти тестування з історії України, математики, української та іноземної мови, то ДПА йому здавати вже точно не доведеться.

Зовнішнє незалежне тестування 2016-2017 року буде проводитися протягом всього червня. За відведений проміжок часу випускникам доведеться перевірити свої знання з географії, хімії, біології, фізики та російської мови. ДПА має пройти раніше

Підготовка до здачі тестування розпочнеться вже з березня нинішнього року, так що рекомендуємо учням пригадати навіщо вони взагалі відвідували школу, зібратися з думками і почати активно повторювати весь вивчений раніше матеріал.
загрузка...
ЗНО 2016-2017 року. Пробні тести. Підготовка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають