• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Якою буде зима 2017 року за прогнозами синоптиків

Вже спочатку осені всі тільки й говорять, про те, що зима цього року буде сувора. Є й інша думка, що у зв'язку з глобальним потеплінням сильних холодів не буде. Погодні умови взимку неодмінно внесуть свої корективи у плани на новорічний і різдвяний відпочинок. З цього знати про плани природи краще заздалегідь. Для того щоб не помилитися, за відповіддю краще звертатися до фахівців. Якою буде зима 2017 року за прогнозами синоптиків?
Якою буде зима 2017 року за прогнозами синоптиків


Справжня зима з тріскучими морозами, пронизливими вітрами і сильними снігопадами буде в Україні тільки в середині грудня, у другій половині січня та наприкінці лютого. В цілому ж українців чекає хороша зимова погода протягом усіх трьох місяців. За прогнозами синоптиків зимова погода в 2017 році трохи затримається і не захоче поступатися місцем весні аж до середини березня.

Середня температура грудня не опуститися нижче -15. Ближче до Нового року буде потепління з мокрим снігом. Початок січня ознаменується сильними снігопадами та зниженням температури. Але справжні морози прийдуть тільки в середині другого місяця зими, якраз на Водохреща.

Температура -19 -23 протримається близько десяти днів, а до кінця січня знову прийде потепління з мокрим снігом і дощем. Так само в цей період на Україну обрушиться сильний поривчастий вітер зі швидкістю до 15 км/год, що змусить синоптиків говорити про штормове попередження.

Якою буде зима 2017 року за прогнозами синоптиків


Але є ймовірність, що цей фронт обійде територію країни з півночі і відправитися на схід. Лютий очікується з різкими змінами погодної ситуації, особливо до кінця місяця. Температура повітря опуститися нижче показників за останні вісім років на 3-4 градуси.

В деякі дні погода буде оманливою. Якщо в першій половині дня світить сонце і відчувається потепління, то до вечора може вдарити сильний мороз і піднятися заметіль. Потрібно бути готовим до таких примх зими, одягатися тепліше і не затримуватися довго на вулиці.

У підсумку, взимку в Україні очікується помірна кількість опадів, низька температура в межах норми, багато сонячних днів і хороша зимова погода.
загрузка...
Якою буде зима 2017 року за прогнозами синоптиків
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають