• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Діти, народжені в 2017 році

Не секрет, що кожна людина має свій характер і вдачу, який проявляється вже з перших місяців життя. Якісь риси малюк наслідує у батька, які у матері, але більшою мірою в усьому винні зірки. Дізнатися якими будуть діти, народжені в 2017 році під заступництвом волелюбного Вогняного Півня згідно зі східним календарем, зможуть ті, хто очікує поява дитини незабаром.

Лідерство і красномовство


Діти, народжені в 2017 році

Діти, народжені в рік Півня, наділені лідерськими якостями, які дадуть про себе знати вже в дитячі роки. Маленький півник буде командувати в пісочниці, обов'язково стане капітаном у командній грі, у нього величезна кількість ідей, і його фантазії позаздрить будь-який казкар. З роками бажання керувати тільки збільшиться дітей, народжених під заступництвом Півня, виходять відмінні директори, начальники і військові.
На керівній посаді не обійтися без красномовства і артистизму, тому ці риси також будуть властиві дітям, народженим у 2017 році. В дитячих садах і на шкільних заходах юні Півні задіяні в театральних постановках, виразно читають вірші, пишуть прекрасні твори. Нерідко їх можна побачити в якості ведучих на телебаченні, поетів і письменників, акторів та співаків.

Старанність і працьовитість


Діти, народжені в 2017 році

Визначною рисою Півника є старанність. Якщо дитині-Півневі доручили намалювати плакат або підготувати доповідь, то будьте впевнені в тому, що він це обов'язково зробить. На нього можна покластися в будь-якій ситуації, причому доручення буде виконано в самому кращому вигляді. Діти цього року народження старанні, відповідально ставляться до навчання. Нерідко, вже в процесі трудової діяльності цим користуються оточуючі, щоб звалити на Півника всю складну і термінову роботу.

Душа компанії


Діти, народжені в 2017 році

Діти, народжені в 2017 обов'язково будуть мати безліч друзів і приятелів, причому самі стануть душею будь-якої компанії. Однак батькам дітей-Півників не варто побоюватися, що їх чадо має велике коло спілкування, так як він самостійно зробить правильний вибір друзів, у поганій компанії його не зустрінеш.
Дітки цього року народження особливу увагу приділяють зовнішньому вигляду, тому будьте готові до того, що вже в дошкільному віці ваша дитина стане крутитися біля дзеркала, вибираючи вбрання, в якому піде на прогулянку.

Перехідний вік


Діти, народжені в 2017 році

Півні гострі на язичок, тому нерідко можуть образити близьких людей у пориві гніву або спору. У період перехідного віку батьків дітей-Півників доведеться особливо непросто, прагнення до незалежності і волелюбності, вибуховий характер дитини подратує нерви дорослим. Тим не менш, дозволити іншим образити або схвально відгукнутися про родичів і близьких він ніколи не дозволить.
Діти 2017 році неодмінно багато чого доб'ються в житті, бо вміють ставити мету і вперто йти до неї. У них все сплановано на багато років вперед, вони постійно удосконалюються і прагнуть вчитися і бути в курсі нових тенденцій. Працьовитість, завзятість і прагнення до ідеалу у всьому – ось їхні головні помічники в досягненні успіху.
Нагадаємо, що 2017 рік за китайським календарем настає 28 січня 2017 і останнім днем цього року стане 15 лютого 2018-го. Тому діти, народжені саме в цей період, будуть знаходитися під заступництвом Вогняного Півня і відповідно наділені характером цієї гордої птиці.
загрузка...
Діти, народжені в 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають