• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Передбачення на 2017 рік

З початком нового року багато хто з нас шукають інформацію про те, що говорили відомі провісники про 2017 рік. Пропонуємо вам прочитати цікаві висловлювання найкращих і найвідоміших провісників стосовно цього періоду.
2017 рік-це період кінця світу по системі ієрархічних катастроф. Відкриваючи завісу майбутнього, потрібно знати що картина побаченого може бути не тільки веселою, але і навіть загрозливою страшною. Потрібно підготуватися до будь-якої істини. В пророцтвах часто йдеться не тільки про одну людину, але і про цілих країнах і народності.
Передбачення на 2017 рік


В основі пророцтв на 2017 рік йдеться про великі зміни у Всесвіті. Багато провісники ведуть мову про кінець світу, який знищить все живе на Землі.

Майже всі передбачення на 2017 рік, говорять про сильний прорив еволюції, який розпочне новий етап людства.

Свята МатронушкаПередбачення на 2017 рік


Передчувала Велику Скорботу у 2017 р. За її словами, вона настільки сильна, що людство не відчувало такого ніколи раніше. Весь світ зміниться, але життя продовжиться. Матінка відала про те що ввечері люди впадуть, а вранці піднімуться. Як це може статися поки невідомо.

Дуже може бути, що Свята Матрона говорить про якісь природні зміни, щось струсоне людей, і нагадає що треба дбайливо ставитися до екології та природи.

У всіх прогнозах святої Матінки Матрони криється дуже глибокий і прихований сенс. Матронушка нагадує людям , що є можливість переглянути своє життя, в якій панує жорстокість і омани. Винести з цього досвіду правильне рішення як жити у майбутньому нам і нашим діткам.

Нострадамус


Передбачення на 2017 рік


Нострадамус виділив 2017 рік як дуже значущий. Він віщував недолік водних ресурсів саме у Франції. Говорив про жахливу екологічну забрудненість води в цій країні. І навіть про евакуацію частини населення із заражених районів, в більш безпечні населені пункти.

Ціолковський і Блаватська


Ціолковський і Блаватська говорили про початок ери космосу в 2017 році.

Ванга


Провидиця Ванга називала 2017 роком початку Третьої Світової Війни. В її пророцтві йдеться про людську жорсткость, про вбивства і кровопролиття. Людство почне знищувати один одного з особливою жорстокістю. Але всі ці страшні речі будуть відбуватися не скрізь. Є місця на землі, які біда обійде стороною.

Вона пророкує голод і серйозні природні катаклізми. Ванга згадує про релігійні розбіжності на земній кулі, які розділитися на дві частини. Межі світу сильно зміняться і людські цінності теж.

Передбачення Малахат Назарової


Життя на землі буде вічним. У 2017 році кінця світу не станеться. Але планета занурюється в безконтрольний стан хаосу. Він триватиме до вересня 2017 року, і саме в цей період всім стане зрозуміло чи буде Третя Світова Війна.

Передбачення астролога середньовіччя Неро


Могутній диктатор на Сході раззгорне Світову війну. З лиця землі піде Скандинавія і Японія.

Джеймс Хенсен


Передбачення на 2017 рік


Джеймс Хенсен кліматолог говорить про серйозні катаклізми в природі. У 2017 р. нас чекає глобальне потепління, у зв'язку з цим танення льодовиків і підвищення рівня води в світовому океані. В результаті під водою опиниться половина Європи.

Що нам пророкують зірки в 2017 році


Багато важливих подій відбудеться в цьому році.

Юпітер у Вагах у поєднанні з Ураном і Марсом в руйнівних градусах : 23 градуси Овна, 19 градусів Козерога знаходиться Плутон, 4 градуси Риби. Це низхідний вузол місяця. Ці показники руйнівних градусів, каже що основа діяльності людства в цей момент буде пов'язана із знищенням всього старого.
• Показує спроби боротьби і протистояння агресивній анархії. Відбудеться болісна боротьба сил консерваторів і зухвалих слабких одинаків.

• У цей час збільшиться кількість техногенних катастроф і будуть відбуватися серйозні збої у системах електроніки.

• Існує великий ризик авіакатастроф з лютого по березень.

• Ситуація зміниться, відбудуться поліпшення у фінансовому плані, непогано буде розвиватися бізнес, буде хороша можливість зміцнити свій фінансовий добробут. Але не варто розслаблятися. Існує ймовірність невеликих сюрпризів економічного характеру.

• Восени 2017 року зірки повідомляють про зневажливе і безвідповідальне ставлення до культурних цінностей.

• наприкінці 2017 року будуть спроби виникнення раціональних підрозділів і структур.

• До кінця 2017 року і в першій половині 2018 року, почнеться новітня ера всесвітньої павутини інтернет станеться прорив технологій.

Пророкування про РосіюПровидиця Ванга передбачила Росії війну.

 • вона розповіла своїм нащадкам , що 2017 рік не буде для Росії не легким, країну чекає криза і навіть голод;

 • Ванга бачила що в майбутньому в людей стосунки стануть не людськими, і жорстокими. І тому виникнуть конфлікти;

 • в Росії почнеться безлад і хаос. За прогнозами провісниці Росію чекають страшні роки, які зможуть пережити далеко не всі;

 • не залишиться місця для доброти, чесності і справедливості. Правий буде той, хто сильніший, не зважаючи на людські якості; буде безладна, брудна боротьба за владу.


 • Ванга дуже любила Росію і говорила,що велика країна все витримає і настане просвітлення, але пізніше.

  Передбачення абсолютно різні. Одні говорять про кінець світу, інші про війну, треті про процвітання. Чому вірити це ваша особиста справа. Потрібно любити свою країну і сподіватися на краще,зберігаючи в душі доброту і людяність.А правду ми дізнаємося лише в 2017 році.
  загрузка...
  Передбачення на 2017 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають