• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Голос монстра (фільм 2016-2017 року): дата виходу, трейлер і фото, актори

Автор Патрік Несс вперше дійсно голосно заявив про себе молодіжної трилогією «Хода Хаосу». Саме вона відкрила йому шлях до широкої публіки. Але як гідний романіст він проявив себе пізніше, випустивши дитячий роман у жанрі так званого «низького фентезі» (тобто нейтрального фентезі, сюжет якого залишається життєздатним при видаленні фантастичних елементів).


Роман торкнувся зовсім недитячі теми: смерть матері, неприйняття соціумом і багато іншого. «Голос монстра» буде першою екранізацією твору Несса – і він обіцяє стати сильним кінофільмом, який зможуть оцінити швидше дорослі, ніж діти.


Прем'єра: 23 лютого 2017


Голос монстра (фільм 2016-2017 року): дата виходу, трейлер і фото, актори
Офіційний постер фільму «Голос монстра»

Історія книги


Спочатку «Голос монстра» не є ідеєю Патріка Несса: його задумала і почала писати британська письменниця Шиван Доуд, чиї юнацькі романи удостоїлися ряду престижних премій. Шива – єдиний посмертний лауреат медалі Карнегі, найстарішої і найбільш престижної британської нагороди за дитячу книжку. Ідея «Голосу монстра» була біографічної: Шива почала писати роман, будучи хвора сама, і не встигла її закінчити.


Патрік Несс не був особисто знайомий з Шива, і отримав її напрацювання через свого літературного агента з пропозицією від видавництва перетворити їх в повноцінний роман. Вибір був хорошим: Патрік з великим теплом ставився до інших книг Шиван Доуд, і поставився до задуму закінчити її роман з повагою і увагою. У подальшому до роботи над романом також підключився ілюстратор Джим Кей: автор ілюстрацій до серії про Гаррі Поттера.


Голос монстра (фільм 2016-2017 року): дата виходу, трейлер і фото, актори
Ілюстрації Джима Кея заклали візуальну основу для екранізації

Джим Кей створив для «Голосу монстра» вельми стильний і впізнаваний чорно-білий вигляд, який додав книзі остаточно недитячий вигляд і виділив її на будь-якій книжковій полиці: силует монстра, виплетений з чорних гілок, що лякає і зачаровує одночасно. За свою роботу Кей був удостоєний медалі Грінуей (найкращий ілюстратор), тоді як Несс разом з Шиван за сам роман отримали медаль Карнегі. «Голос монстра» є єдиним на сьогоднішній день твором, отримали обидві нагороди.


Екранізація


Компанія Focus Features придбала права на екранізацію «Голосу монстра» в 2014 році, сплативши за неї цілком солідні 20 млн. доларів. В поточний момент стрічка вже завершена, але її поява в Росії очікується лише в наступному році. Вперше фільм був представлений публіці на фестивалі в Торонто. Сценарієм стрічки займався сам Патрік Несс, і, треба помітити, що сценарій відносили до числа кращих нереалізованих проектів 2013 року.


Голос монстра (фільм 2016-2017 року): дата виходу, трейлер і фото, актори
Кадр зі знімального майданчика

Режисером фільму виступив Хуан Антоніо Байона, відомий за стрічками «Притулок» і «Неможливе», а також серіалу «Страшні казки». Він же стане режисером другого «Світу Юрського періоду», прем'єра якого намічена на 2018 рік. Як стверджує режисер, дана стрічка далася йому нелегко: багато доводилося передавати через малюнки дитини, через його погляд. У створенні візуального ряду допомагав постійний оператор Байоны, Оскар Фаура. А схильність режисера до жанру хоррор надає стрічці злегка лякаючі нотки.


Акторський склад


Велика частина фільму лягла на плечі зовсім юного актора – Льюїса МакДугалла до цього часу відомого лише з невеликої ролі у кінострічці «Пен: Подорож в Нетландію». Він втілює на екрані Коннора, хлопчика, який переживає майбутню смерть матері і вимушеного з нею змиритися. Як стверджують критики, ймовірно, в майбутньому ми зможемо побачити Льюїса у багатьох кінофільмах: хлопчик прекрасно передав всі складні відтінки емоцій свого персонажа і зумів переконливо зобразити і горе, і лють.


Голос монстра (фільм 2016-2017 року): дата виходу, трейлер і фото, актори
Хлопчика і Монстра втілили Льюїс МакДугалл і Ліам Нісон

Не менш важливий голос Ліама Нісона , який втілив на екрані образ Монстра. Звите з гілок істота (нагадує Грута з «Вартових Галактики» ) з м'яким і сильним голосом, то лютим, то умиротвореним, створене спільними зусиллями актора і майстрів зі спецефектів, є ключовим, сюжетоутворюючим персонажем. Нісон, широко відомий публіці за ролями у стрічках «Список Шиндлера», «Зоряні війни» і «Знедолені», є гідним виконавцем для такої ролі.


Інших героїв кінострічки виконали: Фелісіті Джонс (вмираюча мати Коннора; актриса відома публіці по ролям у фільмах «Всесвіт Стівена Хокінга», «Новий Людина-Павук: Висока напруга» і «Інферно», а також серіали «Щоденник Анни Франк» і «Доктор Хто»), Сігурні Уівер (бабуся Коннора; «Чужий» , «Аватар» , «Мисливці за привидами»), Тобі Кеббелл (батько героя; «Варкрафт», «Рок-н-рольщик», «Бен-Гур»). У більш епізодичних ролях відзначилися актори Бен Моор, Джеймс Мелвілл та інші.


Сюжет


«Це історія хлопчика, який був занадто малий, щоб вважатися чоловіком, але вже занадто дорослим, щоб вважатися дитиною.»


Голос монстра (фільм 2016-2017 року): дата виходу, трейлер і фото, актори
Кадр з фільму: Коннор о'меллі і його мама

Історія зосереджена навколо дванадцятирічного Коннора о'меллі – тямущого і талановитого, але кілька відірваного від світу хлопчика. Коннор живе в затишному і трохи занедбаному будинку разом з матір'ю і неприємної бабусею. Мікросвіт Коннора, затишний і спокійний, валиться на очах: рак потроху, поступово забирає у нього маму, залишаючи хлопчика наодинці з жорстоким та одиноким світом, де його труять однокласники і мучать нічні кошмари.


Тому одного дня за вікном Коннора оживає старе сухе дерево. Тіс не лякає хлопчика, він розповідає йому історію і доносить до Коннора певну мораль своїх казок, які він викладає ночами. Однак замість одного разу Коннор повинен буде розповісти Тису свою історію і зійтися віч-на-віч з самим головним страхом, який його терзає: зі страхом неминучого відходу з життя мами


Трейлер фільму


загрузка...
Голос монстра (фільм 2016-2017 року): дата виходу, трейлер і фото, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають