• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Прогноз ВВП Росії на 2017 рік

Багато провідні аналітики, економісти та інші експерти в цій галузі продовжують вести розрахунки, а також будувати прогнози щодо розвитку економіки Російської Федерації в найближчі роки.
На даний момент ніхто з них не може сказати, коли ж закінчиться криза, що "тисне" на громадян країни. Деякі фахівці стверджують, що підйом піде вже в 2016 році, інші ж вперто стоять на своєму — економіка почне "піднімати голову", тільки з приходом 2017 року.

Прогноз від Світового банку для Росії


Досвідчені аналітики Світового банку склали три можливі сценарії розвитку подій в країні і вже відзначають, що зусилля Центробанку РФ не пройшли даром — фінансова ситуація в країні дещо стабілізувалася.
Згідно з базовим сценарієм, який був представлений Світовим банком, Росія зможе спостерігати невеликий підйом рівня ВВП вже в 2017 році . Ця ж інформація представлена у доповіді про економіку Росії. Його в 2015 році розмістили на інтернет-порталі агентств, що входять в структуру Світового банку.
Міжнародною фінансовою організацією було розроблено три можливих сценарії розвитку економіки Росії. Згідно з цими прогнозами ВВП РФ (не важливо, який реалізується сценарій: базовий, песимістичний або оптимістичний) у будь-якому випадку почне рости, тільки швидкість буде відрізнятися.
Як зазначили аналітики з СБ, перспективи зростання безпосередньо залежать не тільки від зовнішніх факторів, але і від того, як внутрішня макроекономіка і бюджет зможе адаптуватися в таких критичних умовах.
Прогноз ВВП Росії на 2017 рік
Виходячи з прогнозів, базовий сценарій передбачає зниження рівня валового внутрішнього продукту в 2016 році на 06%. Позитивна тенденція простежується тільки через два роки, причому головні економічні показники піднімуться на 13%. Якщо реалізується негативний сценарій, то в 2017 році Росія зможе вийти на нульові темпи зростання ВВП. У разі оптимістичного сценарію, в 2017 році Росія зможе побачити зростання ВВП на 17 відсотка.
Світовий банк продовжує наполягати на тому, що ситуація в Російській Федерації незабаром стабілізується. На сьогоднішній момент головні фактори, що впливають на показники економіки РФ, залишаються незмінними.
На думку експертів СБ з Центру Глобальної практики з макроекономічної і бюджетної політики виступають ускладнені умови зовнішньої торгівлі, різке падіння цін на нафту і несприятлива зовнішньоекономічна кон'юнктура.
При цьому фахівці відзначають плідну роботу з боку Центробанку РФ. Їхні праці змогли дещо стабілізувати ситуацію. Економісти впевнені, що це сталося через те, що Банк Росії перейшов на плаваючий курс валют.

Прогноз ООН щодо ВВП Росії на 2017 рік


Прогноз ВВП Росії на 2017 рік
Різке падіння цін на нафту , а також санкції з боку ЄС і США надали негативний вплив на економіку РФ. У січні 2016 року Департаментом з економічних і соціальних питань ООН було опубліковано доповідь під назвою "Економічна ситуація в світі та її перспективи".
Виходячи з розрахунків, представлених у доповіді, рівень інфляції Росії за підсумками 2015 року склав 15.9% — це в два рази вище рівня 2012 року. ВВП при цьому впала на 38%. Як прогнозують експерти, у 2016 році динаміка ВВП буде нульовим. До 2017 року показники інфляції скоротяться до 71%, а ВВП зросте на 12%.

Прогноз МВФ для Росії


Міжнародний Валютний Фонд погіршив прогноз щодо економіки на 2016-2017 рік. Ця інформація викладена в новому огляді World Economic Outlook Update, який склали експерти фонду. У 2017 році очікується зростання економіки на 1%.
Крім цього, фахівцями з МВФ був переглянутий прогноз зростання світового ВВП. У поточному році очікується динаміка на 34%, а з приходом 2017 року — на 34%. Експерти стверджують, що світовий ВВП продовжить своє зростання з кращою динамікою, ніж у попередньому році.
Прогноз ВВП Росії на 2017 рік
Економісти фонду вважають, що слабкий глобальне зростання економіки пов'язаний з ризиками на ринках, що розвиваються. Ключовими з них виступає уповільнення зростання економічних показників в Китаї, стабілізація долара, а також напружена геополітична обстановка.
Одночасно з цими прогнозами уряд РФ не втрачає оптимізму. Днями віце-прем'єр Аркадій Дворкович заявив, що поліпшення ситуації на економічному терені вони очікують вже в 2016 році.
загрузка...
Прогноз ВВП Росії на 2017 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають