• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Фільм Тор 3: Рагнарок (2017 р.)

Всесвіт Марвел може похвалитися досить успішними проектами, які збирають біля екранів мільйони шанувальників. Кінокартина "Тор" стала однією з таких касових робіт і здивувала першокласним якістю зйомки і приголомшливими спецефектами.
Помітивши шалену популярність фільму, творці вирішили зняти продовження — "Тор: Царство Темряви". Вона виявилася не менш затребуваною, тому, ґрунтуючись на коміксах про Торі, Кевін Файгі вирішує створити ще один фільм — продовження під назвою "Тор-3: Рагнарок" .

Дата виходу


У мережі вже деякий час ходять чутки про початок зйомок третьої частини "Тора", але хочеться зазначити, що за офіційними даними їх старт запланований на червень 2016 року. За все це час режисерам, сценаристам, операторам та іншим творчим особистостям, задіяним у процесі, доведеться виконати колосальний обсяг роботи.
Адже можлива дата світової прем'єри намічена на 24 липня 2017 року , а в РФ та інших дивних СНД фільм покажуть 3 листопада 2017 року.

Акторський склад і творці


Продюсувати проект зголосився Кевін Файгі — досить-таки успішний і відома людина в світі кіно. Під його керівництвом були зняті такі фільми, як "Залізна людина 3" і " Вартові Галактики ". Дуже довго приховували ім'я режисера, щоб підігріти ще більший інтерес до картини.
Але нещодавно стало відомо, що режисерське крісло зайняв Тайка Вайтити ("Реальні упирі", "Хлопчик", "Орел проти акули"). Сценарій до третьої частини "Тора" напишуть Крістофер Йост і Крейг Кайл.
Фільм Тор 3: Рагнарок (2017 р.)

Щодо акторського складу, то глядачі знову побачать знайомі обличчя на екрані, тому що Кріс Хэмсворт (Тор) і Том Хіддлстон (Локі) будуть зніматися продовження.

Сюжет фільму


Дії картини розгорнуться вже після подій, показаних у другої частини "Тора". Глядачеві покажуть Асгард, який знаходиться на межі знищення. Наближається Рагнарок. У скандинавській міфології саме це слово означає Кінець Світу. Що послужило причиною цього жахливого події залишається тільки здогадуватися. Але Тор упевнений, що без його братика Локі тут не обійшлося.
Навряд чи головний герой буде поодинці. Він, звичайно, ще той сміливець і силач, але вирішальна битва, як правило, виявляється жорстокою і виснажлива. Тому більшість фанатів впевнене, що у фільмі з'явиться ще один персонаж — Халк.
Саме з ним Тор об'єднається і скине ворога — вогненного демона Суртура. Це страховище ставить перед собою мету не тільки знищити Асгард, але і всі дев'ять світів. Будемо сподіватися, що Тор накопичив достатньо сил, щоб перешкодити здійснитися прокляття.

Цікаві факти


Фільм Тор 3: Рагнарок (2017 р.)


 • Ходять чутки, що в фільмі 2017 року з'явиться кат Скердж і Амора (вона ж Чарівниця). З нею у Локі намічена любовна лінія. На допомогу Тору прийде не тільки Халк, але і Бальдр і Бета Рей Білл.

 • "Рагнарок" має декілька трактувань. Це слово можна розуміти не тільки як "Кінець світу", але ще і "Сутінки богів" або "Доля богів". Відповідно до одного з міфів Всесвіт і людство було знищено, разом з ними пішли з життя такі ключові постаті, як Тор, Локі, Один, Сіль, Тюр, Хеймдалль і навіть монстри-етуны (Ермунганда і Фенріра). Новий цикл в історії належить почати дітям Одина, Тора і Сіль.

 • В основу стрічки лягли комікси про Торі, де він дізнається про можливе знищення Асгарда і вирішує запобігти катастрофі.

 • Як стверджує Кефин Фидж, третя частина стане базою для сюжетної лінії картини "Месники: Війна нескінченності", вихід якої намічений на 2018-2019 рік.

 • Згідно з коміксами Рагнарок є кіборгом-клоном Тора. Його творцями стали Тоні Старк, Рід Річардс і Хенк Пім, які зробили клону ще за часів Громадянської війни. Справжній же Тор загинув у бою.

 • У коміксах було представлено набагато більше персонажів: однорукий Тюр (покровитель військової доблесті), Фенрір, Ермунганда. Два останніх героя є синами Локі. Фенрір одного разу захоче вбити Одіна, але загине від руки сина цього персонажа — Видара. А Ермунганд настільки великий, що може оточити планету і навіть вкусити себе за хвіст. Він живе в океані і коли вийде на сушу, то небо і світ загинуть. Цього сина вб'є Тор, але і сам загине, пройшовши дев'ять кроків від випущеного отрути змії.

 • Фільм є п'ятою головою Третьої фази у вигаданій Всесвіту Марвел.

 • Дії в картині будуть розгортатися після подій, показаних у фільмі "Месники: Ера Альтрона", що вийшов в 2015 році.

 • За чутками Наталі Портман більше не буде брати участь у зйомках.

 • Цей фільм виявиться для Кріса Хемсворта ювілейним — він п'ятий раз зіграє Тора ("Тор" 2011 рік ""Месники" 2012 рік, "Тор: Царство Темряви" 2013 рік і "Месники: Ера Альтрона" 2015 рік).


 • Кожен, хто з нетерпінням чекає виходу цієї пригодницької стрічки, повинен затамувати подих, адже зовсім скоро можна буде милуватися чудовою сюжетною лінією, захоплюючими баталіями і чудовими героями, які будуть показані в кадрі.

  Трейлери, фан-відео


  загрузка...
  Фільм Тор 3: Рагнарок (2017 р.)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають