• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Матильда (фільм 2017 року): дата виходу, актори, трейлер і фото

У 2017 році на екрани вийде масштабна російський проект – історична драма «Матильда». Стрічка присвячена відносинам між спадкоємцем престолу Миколою Олександровичем і примою-балериною Матільдою Кшесінской. І навіть більше того: творці планують зняти деякі сцени і випустити серіал на основі повнометражної картини!


Прем'єра (РФ): 30 березня 2017


Матильда (фільм 2017 року): дата виходу, актори, трейлер і фото
Постер російського фільму про Миколу II і таємниці дому Романових

Сюжет фільму: реальність і вигадка?


Матильда Кшесинська – жінка з дивовижною долею. Вона прославилася як обдарована танцівниця, провідна артистка Маріїнського театру і кохана перших осіб Російської імперії. В 1892 році, під час першої зустрічі з Миколою, Матильда була лише починаючої балериною. До цього цесаревич мало цікавився протилежною статтю. Єдиним винятком стала внучка британської королеви Аліса Гессен-Дармштадтская.


Але батько Миколи, імператор Олександр III заборонив йому одружитися на дівчині. Він вже знайшов ідеальну партію для сина. Зате роман з Ксешинской розвивався при мовчазній підтримці монаршої сім'ї. Олександр III вважав, що так спадкоємець відвернеться від думок про Алісу. Але щирі почуття Миколи і Матильди стали загрозою для країни. Адже майбутній государ не міг пов'язати життя з артисткою


Особистість Кшесінской викликає суперечливі думки. Одні вважають її інтриганкою, інші – талановитою балериною, яка щиро любила Миколая. Режисер стрічки Олексій Учитель дотримується другої точки зору. Постановник зазначає, що центральною фігурою картини, незважаючи на промовиста назва, стане зовсім не Матильда, а Микола.


Матильда (фільм 2017 року): дата виходу, актори, трейлер і фото
Кадр з довгоочікуваного історичного проекту «Матильда»

Не секрет, що останнього російського імператора вважають в кращому випадку мучеником, в гіршому – безвольним правителем, який привів країну до загибелі. Але на цей раз Учитель хоче показати Миколи обдарованим і сильним монархом. Глядачі побачать не тільки його відносини з Матільдою, але і сходження на престол, шлюб і перші кроки в ролі імператора.


Творці стрічки


Постановник і головний продюсер фільму – Олексій Учитель. Російський глядач знайомий з його режисерськими роботами «Прогулянка» і «Щоденник його дружини». У проекті «Дурень» Учитель виступив як продюсер. Музику до фільму створюють американець Марко Белтрами, який двічі номінувався на «Оскар», і керівник Маріїнського театру Валерій Гергієв.


Акторський склад


У фільмі грають іноземні та російські знаменитості. Олексій Учитель помітив, що відбирав акторів не по національності, а по схожості з героями фільму.


Матильда (фільм 2017 року): дата виходу, актори, трейлер і фото
Луїза Вольфрам при підготовці до знімального процесуНімець Ларс Айдингер виконає роль Миколи II. Вчитель пояснив свій вибір слов'янською зовнішністю актора. Айдингер мало відомий в Росії, зате популярний на батьківщині. У творчій скарбничці артиста ролі в театральних постановках, німецьких фільмах «Персональний покупець» і «Зильс-Марія».
Польська актриса Михалина Ольшанска зіграє Матильду. З героїнею її ріднить національність і молодий вік. Кшесінской під час роману з Миколою не було й двадцяти, Ольшанської зараз 24. Михалина знялася у двох десятках польських фільмів і серіалів, досягла успіху в музичній кар'єрі і написала дві книги.
Данило Козловський зірка «Легенди №17» і «Екіпажу», втілить на екрані фанатичного поручика Воронцова, який залишить помітний слід у долі Миколи і Матильди. Персонаж вымышлен, але заснований на реальній особистості.
Луїза Вольфрам (Олександра Федорівна) – ще одна іноземка у проекті. Як і її героїня, актриса родом з Німеччини. На батьківщині вона побудувала театральну і модельну кар'єру.
Інгеборга Дапкунайте отримала роль Марії Федорівни, матері Миколи. Цікаво, що в серіалі «Григорій Р.» (2014) актриса грає невістку своєї героїні – імператрицю Олександру.
Сергій Гармаш («12», «Дім», «Руська») виконає роль Олександра III.Робота над стрічкою


Зйомки «Матільди» стартували в 2014 році. Робота проходила в залах Маріїнського і Великого театру, в столичному Кремлі, на території палаців, де відпочивали перші особи імперії. Оздоблення Успенського собору створили на базі заводу в Санкт-Петербурзі. Околиці міста «перетворилися» на Ходинське поле, де під час коронації Миколи сталася тиснява, що забрала тисячі життів.


Матильда (фільм 2017 року): дата виходу, актори, трейлер і фото
Зйомки фільму «Матильда»: сцена коронації

Спеціально для проекту костюмери створили більше семи тисяч нарядів, прикрас і пар взуття. В масових сценах брали участь 1500 статистів одночасно. Не дивно, що бюджет стрічки склав 25 мільйонів доларів – вкрай значну для Росії суму.


Прем'єра стрічки спочатку планувалася на 2016 рік. Але за бажання випустити фільм у форматі IMAX показ відклали до весни наступного року. Одночасно знімальна група працює над багатосерійної версією стрічки, для якої знімають додаткові епізоди. Перший канал збирається транслювати серіал восени 2017 року.


Цікавий факт: стрічка ще не вийшла на екрани, але вже викликала бурхливу критику серед православних росіян. Церква шанує Миколи II і царську сім'ю як святих і вважає згадка про його подружньої невірності наклепом.


Трейлер фільму «Матильда»


загрузка...
Матильда (фільм 2017 року): дата виходу, актори, трейлер і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають