• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Кредо вбивці (фільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, актори і фото

Assasin's Creed – не те словосполучення, яке потребує перекладу: всі, хто хоч скільки-небудь захоплюється комп'ютерними іграми, чули про «Кредо вбивці». Гра, що стала самим касовим успіхом Ubisoft і затьмарила навіть «Принца Персії», заслужила свою славу продуманим геймплеєм і цікавою бойовою системою, небанальним сюжетом і гарною графікою. Однак фільми робляться за іншими лекалами, і одного тільки славою першоджерела любов глядача не заслужиш. Давайте подивимося, якою стане стрічка за мотивами сверхпопулярной гри!


Прем'єра: 5 січня 2017 року


Кредо вбивці (фільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, актори і фото
Офіційний постер фільму «Кредо вбивці»

Першоджерело


Перша гра лінійки вийшла в 2007 році, і з тих пір не здає позицій: за весь час її існування у світі було продано близько 75 млн. примірників. У планах Ubisoft довгий час перебувала десята частина гри, яка повинна була вийти одночасно з прем'єрою фільму. На жаль, не так давно офіційний блог компанії повідомив, що вони беруть річну паузу в розвитку серії. Кожна гра володіє окремим, самостійним сюжетом, пов'язаним з попередніми лише загальною канвою і, в деяких випадках, героями.


Сюжет ігор заснований на ідеї про «пам'яті ДНК»: можливості людини заново пережити події минулого, в яких брали участь його предки. Героєм перших ігор серії став бармен Дезмонд Майлс і його далекий предок, ассасин Альтаїр ібн Ла-Ахад, що жив у часи Третього хрестового походу. Також основою сюжетних перипетій є війна між тамплієрів і ассасинамі. У третій грі головний герой змінився – з того моменту в кожній грі циклу був свій, окремий протагоніст, не пов'язаний безпосередньо з попередніми.


Кредо вбивці (фільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, актори і фото
Запаморочливий успіх assasin's Creed гарантував йому екранізацію

Екранізація гри


Спроби перенести «Кредо вбивці» на екрани почалися ще з 2011 року. Справа йшла ні добре, ні погано: то і справа зрушила дата релізу, відсувається початок зйомок, тасувалися актори, які повинні були очолити каст. Зйомки планувалися на серпень 2014 року, однак у підсумку виробництво зрушила на лютий 2015-го. Зйомками екранізації займається компанія New Regency, а прокат картини буде здійснювати 20th Century Fox.


Тільки в 2014 році, нарешті, був затверджений режисер – ним став Джастін Курзель, займався екранізацією п'єси Шекспіра «Макбет» (і вже працював з обраними на головні ролі акторами в рамках «Макбета») і створенням драми «Синій місто». Продюсером картини став Френк Маршал. Крім того, за ці роки проект встиг кілька разів змінити сценариста.


Кредо вбивці (фільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, актори і фото
Концептуальний дизайн обмундирування головного героя

Варіант, наданий спочатку Майклом Леслі, не задовольнив вимогам студії і був відданий на доопрацювання Скотту Френку (« Росомаха : Безсмертний», «Особлива думка»), а після нього, у свою чергу, сценарій переписали Адам Купер і Білл Колладж («Як вкрасти хмарочос»). Композитором картини був обраний Джед Курзель, брат Джастіна Курзеля.


Акторський склад


Головну роль у фільмі виконає Майкл Фассбендер – великий шанувальник assasin's Creed. Він також став одним з продюсерів фільму – саме йому ми зобов'язані кандидатурами інших акторів і режисера. В останні роки Фассбендер досить популярний і не потребує представлення – його багато хто знає по ролі мутант Магнето (Еріка Леншера) у екранізації коміксів про Людей Ікс , Стіва Джобса в однойменній біографічній драмі, англійського лейтенанта в «Безславних виродках» Квентіна Тарантіно, і багатьом іншим.


Кредо вбивці (фільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, актори і фото
Аріана Лабед і Майкл Фассбендер в образах асасинів

Його персонажі — Каллум Лінч, засуджений за вбивство, а також предок Каллума з XV століття, ассасин Агілар де Нерха. Товаришами Фассбендера по знімальному майданчику стали француженка Маріон Котійяр («Темний лицар: Відродження легенди», «Північ у Парижі», «Початок») і оскарівський лауреат Джеремі Айронс («Борджіа», «Король лев», «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», а також майбутні стрічки кинокомиксов DC ).


Вони втілять в життя відповідно доктора Софію Риккин та її батька Алана Риккина, гендиректора «Абстерго Індастріз» – даний персонаж знайомий шанувальникам оригінальних ігор. Інші значущі ролі зіграють Брендан Глісон (Лінч Джозеф), Майкл К. Вільямс (Мусу, товариш Каллума по нещастю) і Аріана Лабед (Марія, напарниця Агілара). На роль Марії розглядалася також Алісія Вікандер, яка, однак, відхилила пропозицію.


Кредо вбивці (фільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, актори і фото
Кадр з фільму «Кредо вбивці»

Вихід фільму


Дата прем'єри багато разів зрушувалася: від спочатку анонсованого 22 травня 2015 року (дата була вкрай вдала – у цей період у фільму практично були відсутні б конкуренти) вона зрушилася спершу на 19 червня того ж року, а пізніше – спершу на 7 серпня, а потім і зовсім на невизначений термін. Однак 15 січня 2016 року в особистому твіттері одного із співробітників Ubisoft з'явилася інформація про закінчення основних робіт над фільмом.


Підсумкової датою прем'єри стало 21 грудня 2016 року, в Росії ж стрічка з'явиться з невеликим запізненням – 5 січня 2017 року. Бюджет фільму склав більше 150 млн. доларів. Сюжет «Кредо вбивці» не буде дослівно повторювати ні одну з ігор і перемістить події в Іспанії XV століття – у часи розгулу інквізиції (і навіть покаже нам її засновника, Томаса де Торквемаду).


Кредо вбивці (фільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, актори і фото
Майкл Фассбендер повторює історію Райана Рейнольдса, який свого часу забезпечив «Дэдпулу» успіх своєю любов'ю до першоджерела

Як відгукнувся про виконану роботу виконавець головної ролі – творці фільму прагнули поставитись до джерела з усією повагою, але при цьому привнести щось нове. Регулярний контроль Ubisoft за виробничим процесом не дпозволил загальної канви фільму піти далеко від оригіналу, так що ми можемо розраховувати на видовище, гідне легендарної ігрової серії!


Офіційний трейлер (дубльований)


загрузка...
Кредо вбивці (фільм 2016-2017 року): трейлер, дата виходу, актори і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають