• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Нова форма Барселони 2016-2017 з фото

Вже більше ста років пройшло з тих пір, як на футбольному горизонті з'явилася «Барселона». Завдяки неймовірному майстерності гравців і тренера, команда здобула популярність у вболівальників по всьому світу, ставши еталоном спортивного майстерності і злагодженої роботи. Крім неповторною гри, «барселонцы» щороку радують глядачів новим дизайном форми. Футбольна мода служить не тільки прикрасою матчу, але і допомагає команді зберігати індивідуальність і впізнаваність, надихаючи її на успішну гру. Форма ФК «Барселона» змінювалася від сезону до сезону, але основні, досить емоційні кольору іспанців вже вважаються сталими. Так, в іграх 2016-2017 року команда знову буде виходити на поле у формі синьо-гранатового кольору.


Нова форма Барселони 2016-2017 з фото
Затверджена домашня форма «Барселони» в сезоні 2016-2017

Нова форма «Барселони»


На відміну від нинішньої форми, оновлений дизайн передбачає широкі вертикальні смуги, що чергуються між собою. На тлі основного синього кольору проходять дві червоні смуги, що виглядає ефектно і яскраво. Вертикальність ліній візуально стрункішою і психологічно додає тонусу і бадьорості, що повинно позитивно позначитися на результатах ігор майбутнього року. Шорти поміняють колір глибокий синій. Гетри теж будуть синіми.


Нова форма Барселони 2016-2017 з фото


Дві інші форми виконані у однотонному дизайні. Гостьова форма «Барселони» в майбутньому сезоні буде мати фіолетовий колір з рожевими вставками з боків. Третю форму, за традицією підготовлену для вечірніх гостьових матчів Ліги Чемпіонів, вирішили зробити бірюзовою. Ці кольори вже фарбували форму команди в різний час, але тепер вони набудуть нового значення.


Нова форма Барселони 2016-2017 з фото
Нова гостьова форма «Барси» на ігровий 2016-2017 рік

Довгий час «Барселона» не мала ні символів, ні логотипів. Але здобута популярність зажадала від команди створення символіки і відмітного дизайну одягу. Так з'явився «фірмовий котел» з прапором Барселони і футбольним м'ячем, який тепер став частиною форми. Логотип ФК красується на лівому плечі форми. На правому плечі буде зображено логотип компанії «Nike», у співпраці з якою був розроблений цей образ.


Нова форма Барселони 2016-2017 з фото
Всі комплекти нової форми в грі Pro Evolution Soccer 2017

Купуючи нову форму «Барселони», вболівальники можуть долучитися до футбольного свята і внести у своє життя заряд віри в успіх і відчуття згуртованості. Це сильний стимул для підкорення вершин і досягнення намічених цілей — не соромтесь ним скористатися!

загрузка...
Нова форма Барселони 2016-2017 з фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають