• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Субсидії у 2017 році в Україні на оплату комунальних послуг: як оформити, як розрахувати?

Українські сім'ї, які зіткнулися з фінансовими труднощами, можуть отримати субсидію на оплату комунальних послуг . Допомогу від держави покриє частину витрат на ЖКГ і дозволить уникнути боргів. Заява на субсидію подає одна людина або сім'я. Громадяни, у яких є кілька будинків, квартир чи автомобілів, теж мають право на субсидію. Виняток – особи, які в поточному році зробили разову покупку на суму понад 58 тисяч гривень. Запит про нарахування субсидії можуть також подати українці, які знімають житло. Для оформлення допомоги вони представляють договір по оренді та згоду власника квартири.


Розрахунок субсидії в 2017 році


Допомога при розрахунку за комунальні послуги належить громадянам, у яких сума платежів перевищує 10-15% від сукупного доходу сім'ї за місяць. Субсидію по кожній послузі розраховують окремо. Загальний дохід – це сумарний заробіток всіх членів сім'ї за останні шість місяців. Сюди входить заробітна плата, пенсії, стипендії, допомоги. У загальний дохід не зараховують допомога по народженню дитини, аліменти, виплати на похорони.


Субсидії у 2017 році в Україні на оплату комунальних послуг: як оформити, як розрахувати?
Субсидії дозволять витрачати на оплату ЖКГ не більше 10-15% доходу сім'ї

У сім'ях непрацездатних громадян субсидія нараховується на весь платіж, якщо він перевищує 10% від загального доходу сім'ї. По такому ж принципу визначається сума допомоги сім'ям, в яких є непрацездатні люди з дітьми до 18 років. Інші українці можуть розраховувати на виплати в розмірі 15% від вартості комунальних послуг — інше покриє субсидія.


Як оформити субсидію?


Якщо громадянин потрапляє в категорію пільговиків, він повинен звернутися в соцзабез. Для оформлення субсидії він подає два документи: заяву та декларацію. Бланки для них розміщені на офіційному сайті Міністерства соціальної політики. Заявник заповнює папери від руки і висилає в соцзабез поштою (бажано рекомендованим листом) або відносить особисто.


У сільській місцевості документи приймає співробітник, відповідальний за цей сегмент роботи. Фахівці соцзабезу перевіряють достовірність інформації. Заяву розглядають 10 днів. Якщо воно задоволене, заявник отримує житлову субсидію протягом 25 днів.


Субсидії у 2017 році в Україні на оплату комунальних послуг: як оформити, як розрахувати?
Можливо, з 2017 року громадян України очікує монетизація субсидій

Новини про субсидії 2017 року


У 2017 році держава планує виділити понад 70 мільярдів гривень на компенсацію за оплату житлово-комунальних послуг. За словами віце-прем'єр-міністр Павла Розенка, уряд збирається змінити порядок нарахування субсидій. Розробляється система їх монетизації. Тобто компенсації будуть відправлятися не на підприємства, які надають комунальні послуги, а безпосередньо громадянам, які оплачують рахунки.


Презентація нового механізму запланована на кінець опалювального сезону 2017 року. Буде розглядатися можливість відкриття банківських рахунків спеціально для оплати комунальних послуг. Випробування цієї системи пройде в місті Калуш Івано-Франківської області.

загрузка...
Субсидії у 2017 році в Україні на оплату комунальних послуг: як оформити, як розрахувати?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають