• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

У Дніпрі показали проект арени для Євробачення-2017

Влада Дніпра збираються оновити спортивний комплекс «Метеор» для проведення конкурсу Євробачення-2017 . Зміни не торкнуться базових складових фасаду і несучих конструкцій. Зате зовнішній вигляд будівлі стане більш сучасним. Проект оновленої арени виклав радник голови обласної державної адміністрації Юрій Голік на сторінці в Facebook. Згідно з проектом, реконструкція торкнеться в основному екстер'єр будівлі та прилеглу територію.


Як зміниться «Метеор»?


На головному фасаді розмістять величезний екран. На бічних фасадах і покрівлі прибудованих будівель з'являться вертикальні газони з натуральної або штучної рослинністю. На карнизної частини споруди, яка зроблена у вигляді сітки, розмістять банери з Петриківським розписом – атрибутом конкурсу. Візерунки будуть видні крізь отвори в «павутинці», а в темний час доби будуть підсвічуватися. Фан-зона матиме форму пташиних крил, які також будуть висвітлені вечорами.


У Дніпрі показали проект арени для Євробачення-2017
Проект реконструкції стадіону «Метеор» для проведення конкурсу

Перед головним входом в спортивний комплекс з'являться штучні галявини у формі променів світла. Деякі області майданчики заповнять розписними вставками. Тут же поставлять об'ємну напис «Evrovision» з сердечком в кольорах українського прапора. Поруч розміститься ландшафтна композиція «Дніпровські хвилі»: газони у вигляді крутих порогів річки.


Перед вхідними сходами зросте стрічка світу – світна арка, яка втілить єдність націй. Вона буде зроблена у вигляді музичного фонтану з прозорого кольорового матеріалу. Нагадаємо: «Метеор» – найбільша арена Дніпра і домашній стадіон однойменного футбольного клубу. Комплекс займає 35000 квадратних метрів і вміщує шість тисяч гостей. Городяни відзначають, що поряд з ареною потрібно реконструювати аеропорт та дороги.


У Дніпрі показали проект арени для Євробачення-2017
Комплекс в Дніпрі — лише одна з можливих локацій Євробачення-2017

Де пройде «Євробачення»-2017?


За право приймати конкурс б'ються Київ, Дніпро і Одеса. Міністерство культури України повинно було оголосити результати 1 серпня, але переніс оголошення переможця на невизначений термін. Причина затримки в тому, що члени оргкомітету повинні глибше вивчити документи, подані містами-заявниками. Фаворитом залишається Київ. Столиця пропонує провести конкурс у «Палаці спорту», який уже брав «Євробачення» в 2015 році. Ще один кандидат на перемогу, Львів, «вилетів» у першому турі відбору.

загрузка...
У Дніпрі показали проект арени для Євробачення-2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають