• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2017: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки

Сполучені Штати Америки завжди були державою, відкритим для імміграції. Приплив нових громадян всіляко підтримується урядом країни. І не секрет, що один з найпростіших способів перебратися в Америку – виграш Грін-карти в спеціальній лотереї. Цей документ підтверджує дозвіл на проживання іноземного громадянина і дає йому право працювати на американських підприємствах.


Щорічно Державний Департамент США розігрує 55 тисяч таких карток. Їх можуть отримати уродженці країн, з яких в останні десятиліття прибуло найменше число мігрантів. Щоб отримати Грін-карту, обов'язково ідеально знати англійську або мати вищу освіту. Переможців визначає комп'ютерна програма.


Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2017: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Кожен рік Грін-карту за лотереї отримують 55 тисяч осіб

Для влади це спосіб урізноманітнити етнічний склад населення, а для учасників – здійснити американську мрію і почати життя буквально з чистого аркуша. Але дуже важливо слідувати всім правилам лотереї, щоб через якийсь помарки не втратити можливість переселитися в США разом з сім'єю. І не стати жертвою обману, що відбувається дуже часто.


Що отримує володар Грін-карти


Грін-карта – посвідчення особи іммігранта в США. Вона являє собою картку зеленого кольору, звідки й походить така назва. Її власник отримує всі права громадян Америки, за винятком участі у виборах. Цей документ дає можливість проживати і працювати США, а також наступні привілеї:

подача прохання на американське громадянство після 5 років проживання в країні;
спонсорування переїзду родичів у США;
в'їзд без візи в країни, з якими США уклали відповідні домовленості;
можливість брати кредити в американських банках під низькі відсотки.Оформлення Грін-карти – тривалий і трудомісткий процес. Щоб спростити його, з 1990 року проводиться диверсификационная лотерея (скорочено «DV»), про яку й піде мова в цій статті.


Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2017: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Учасником DV може стати уродженець країни, яка включена в лотерею

Хто може стати учасником програми


Вимоги до кандидатів на отримання візи прості, але виконуються беззаперечно.

Для участі в програмі ви повинні бути уродженцем країни-учасника лотереї. Список можна знайти на офіційному сайті Держдепартаменту . У 2017 році до числа таких держав увійшли всі пострадянські країни. Зверніть увагу : враховується не місце нинішньої прописки чи проживання, а країна, де ви народилися. Наприклад, ви з'явилися на світ у Києві в часи СРСР, живете в Москві, маєте білоруське громадянство. В такому разі у графах «країна народження» і «місто народження» зазначаються Україна і Київ відповідно.
Заявку на участь можуть подавати уродженці держав, не допущених до лотереї, якщо їх чоловік народився в країні-учасниці. Також це можна зробити за умови, що обидва ваших батьків з'явилися на світ в країні-учасниці акції і не були постійними жителями держави, де ви народилися.
Для подачі заяви вам повинно виповнитися 18 років. Ви повинні мати атестат про закінчену середню освіту (прирівнюється до американського 12-річної). При його відсутності можна представити документ про наявність як мінімум дворічного трудового стажу, який ви отримали протягом останніх 5 років. При цьому робота повинна бути за фахом, яка потребує щонайменше дворічної підготовки або стажування. Врахуйте: брати участь у розіграші мають право представники не всіх професій. Дізнатися, чи відповідає ваш досвід вимогам DV, можна на сайті onetonline.org.Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2017: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Заявка на участь у проекті подається на сайті Держдепартаменту США

Як подати заявку на участь в лотереї


Єдиний спосіб претендувати на виграш Грін-карти – подача заявки на сайті Державного Департаменту США (dvlottery.state.gov). Зробити це потрібно в чітко визначені терміни. Зазвичай реєстрація відкрита з жовтня по листопад кожного року . Форма заяви складається з блоків, які потрібно заповнити англійською мовою. Один з підводних каменів заяви – фотографія. До неї висуваються наступні вимоги:

Фото зроблене не раніше, ніж за півроку до подачі заяви.
Знімок повинен бути кольоровим, глибина кольору 24 біта, формат: JPG, дозвіл 600х600 пікселів.
Положення голови рівне, особа знаходиться у фокусі камери.
В кадрі немає сторонніх предметів, у тому числі головних уборів. Дозволено фото в окулярах, якщо на них немає відблисків.
Фон для знімка має бути однотонним (без малюнка або текстури), світлим.
Фото можна ретушувати, робити занадто яскравим або контрастним, спотворювати кольору.
На знімку не повинно бути тіней (як на обличчі, так і на тлі).Фотографію бажано робити в спеціальному салоні. Але цілком реально виконати всі вимоги будинку, озброївшись простирадлом або ватманом в якості фону і хорошою камерою. Ось як виглядають правильні фото .


Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2017: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Кожен учасник програми подає тільки заяву!

Якщо у вас є чоловік і діти, необхідно вказати дані про них і додати їх фотографії. Загальні знімки для заяви не підходять. В заяві потрібно згадати всіх дітей, у тому числі від попередніх шлюбів. Заповнивши всі графи, ретельно перевірте введену вами інформацію. Пам'ятайте: кожна людина може подати тільки одну заяву.


Відправили форму Обов'язково запишіть виданий вам код. Його треба буде ввести, щоб дізнатися результати розіграшу. Переможці лотереї отримають номери, необхідні для оформлення візи. Також їм нададуть інформацію про подальші дії та дату співбесіди в американському посольстві або консульстві.


Як пройде лотерея Грін Кард в 2017 році


Остання реєстрація для участі у програмі проходила з 1 жовтня по 3 листопада 2015 року. Дізнатися результати можна буде з 3 травня 2016 року. Як правило, їх визначить комп'ютер по алгоритму випадкового вибору. Володарі щасливих номерів повинні зберегти їх до 30 вересня 2017 року, і якомога раніше звернутися в консульство або посольство США.


Після закінчення фінансового року, наступного за роком проведення лотереї, закінчується обробка заяв учасників та оформлення їх віз. Іншими словами, виграшний номер буде вважатися недійсним. Якщо ви не встигли подати заявку в термін, не варто засмучуватися. Програма діє вже багато років, і умови її мало змінилися за цей час. Швидше за все, восени 2016 року можна буде зареєструватися на лотерею 2018 року.


Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2017: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
Щоб не зіткнутися з шахраями, оформляйте заявки самостійно!

Як не попастися на вудку шахраїв


Незнання іноземної мови змушує багатьох учасників лотереї звертатися до допомоги посередників – так званих візових центрів. Їх супроводжують співробітники кандидатів на всіх етапах подання заяви. Однак нерідко вони незаконно виманюють гроші клієнтів. Організатори лотереї не радять вдаватися до послуг третіх осіб. Все-таки хочете ризикнути Тоді врахуйте наступні особливості розіграшу Грін-карти:

У лотереї немає офіційних філій ні в країнах СНД, ні де-небудь ще. Реєструватися можна тільки на сайті dvlottery.state.gov, де всі заявки приймаються в електронному вигляді. Для їх подання не потрібно сплачувати жодних внесків.
Якщо ви не подаєте заяву самостійно, то обов'язково присутній при цій процедурі. Збережіть підтвердження надіслання заяви і запишіть свій унікальний номер. Ці дані потрібні для того, щоб зайти на свою сторінку і перевірити статус заявки.
Організатори лотереї не пов'язуються з учасниками по телефону, електронною або звичайною поштою. Про виграш можна дізнатися тільки на зазначеному сайті в розділі Entrant Status Check. Результати будуть доступні з березня наступного року.
загрузка...
Лотерея Грін Кард (Green Card Lottery) 2017: офіційний сайт, терміни, правила подачі заявки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають