• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Монстр-траки (фільм 2017 року): трейлер і фото, дата виходу, актори

Монстри – це не завжди істоти, що несуть людям зло. Екшн-комедія «Монстр-траки» розповість про доброзичливому чудовисько, що живе під капотом авто і перетворює його в швидкісну машину. У проекту непроста історія: дата прем'єри змінювалася кілька разів. Спочатку реліз був призначений на травень 2015 року, але продюсери відкладали прем'єру, щоб не конкурувати з більш очікуваними проектами. Сподіваємося, тепер «Монстр-траки» все ж таки вийдуть у заявлений день!


Прем'єра (світ): 12 січня 2017


Монстр-траки (фільм 2017 року): трейлер і фото, дата виходу, актори


Сюжет фільму


Тріпп – учень старшої школи з невеликого містечка. У вільний час він збирає позашляховик-трак і мріє вибратися з рідної провінції. Але одного разу Тріпп застає в гаражі невідоме науці істота. Монстр на прізвисько Крич цікавиться автомобілями не менше хлопця і знаходить собі місце в його позашляховику. З допомогою монстра авто може розвивати величезну швидкість і виконувати запаморочливі трюки. Але виявляється, що у симпатичного монстра є родичі, а успіх Тріппа до душі далеко не всім


Монстр-траки (фільм 2017 року): трейлер і фото, дата виходу, актори
Кадр з фільму: Тріпп і його трак з монстром під капотом

Знімальна група


Проект зібрав команду з великим досвідом у пригодницькому і сімейному кіно. Режисером став постачальник «Льодовикового періоду» Кріс Уедж, сценаристи — Джонатан Айбел і Гленн Бергер, — раніше працювали над серією мультфільмів про «Кунг-фу Панду». «Монстр-траки» об'єднають в собі ігрове кіно та анімацію. Підсумковий бюджет стрічки склав 125 мільйонів доларів.


Акторський склад


Школяра-автомобіліста зіграє Лукас Тілл. Кіномани знають актора по франшизі «Люди Ікс» , де він виконує роль Хавока (Алекса Саммерса). Також Тілл з'явився у драмі «Порочні гри», але в цілому не належить до числа кумирів американської молоді.


Монстр-траки (фільм 2017 року): трейлер і фото, дата виходу, актори
Головні актори проекту — Лукас Тілл і Джейн Леві

Джейн Леві відведена роль подруги Тріппа на ім'я Мередіт. Актриса засвітилася в серіалах «Передмістя» і «Бесстыдники», а в 2017 році з'явиться у рімейку легендарного «Твін Пікса» . Також глядачі «Монстр-траків» побачать Роба Лоу, добре відомого за роллю в «Парках та зонах відпочинку». Незважаючи на відсутність в касті зоряних прізвищ, «Монстр-траки» обіцяють стати захоплюючим фільмом для всієї родини.


Трейлер фільму


загрузка...
Монстр-траки (фільм 2017 року): трейлер і фото, дата виходу, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають