• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

20000 льє під водою (фільм Байана Сінгера, 2017): дата виходу, сюжет і фото

Голлівудські режисери взялися на екранізацію Жюля Верна! Над стрічками про капітана Немо працюють одночасно дві авторитетні студії: «Дісней» і «Fox». Причому друга помітно випередила конкурента. У проекту є готовий сценарій, а також режисер і продюсер в одній особі – Брайан Сінгер. Сінгер обіцяє, що у фільмі з'являться не тільки улюблені книжкові герої, але і нові персонажі. Крім того, фанатів книги чекає несподіваний сюжетний поворот, який стане кульмінацією історії.


Сюжет фільму


Середина 19 століття. В океані з'являється невідома тварина розміром з гігантського нарвала. Стикаючись з суднами, воно завдає їм збитків. На пошуки істоти відправляється експедиція у складі професора-зоолога П'єра Аронакса, його слуги Конселя і гарпунщика Неда Ленда. Після тривалого плавання вони знаходять тварина в тихоокеанських водах.


20000 льє під водою (фільм Байана Сінгера, 2017): дата виходу, сюжет і фото
Екранізація знаменитого творіння Жуля Верна побачить світло в 2017 році

Однак їх фрегат терпить крах і учасників експедиції рятує підводний човен «Наутілус» – те саме «істота», за яким вони полювали. Господаря судна звуть капітан Немо. Разом з товаришами він пішов під воду, де можна жити вільним життям. Щоб зберегти таємницю капітана, Аронакс, Консель і Ленд повинні залишитися на човні. Вони борознять океани разом з командою «Наутілуса» і переживають дивовижні пригоди


Творці стрічки


Ідейний натхненник проекту Брайан Сінгер зарекомендував себе роботою над франшизою «Люди Ікс» . Також він поставив другий сезон «Доктора Хауса» і блокбастер «Повернення Супермена» (2006). Сінгер з дитинства мріяв перенести книгу Вірна на екрани. Постановник впевнений, що новий проект не зашкодить його роботі «Людьми Ікс». Серіал за мотивами коміксів про людей з надприродними здібностями вийде у тому ж 2017 році.


20000 льє під водою (фільм Байана Сінгера, 2017): дата виходу, сюжет і фото
Брайан Сінгер — режисер нової версії «20000 льє під водою»

Роман «20000 льє під водою» адаптували для екранізації сценаристи Рік Сорделет і Ден Стадни. Останній працював з Сигером над стрічкою «Джек – підкорювач велетнів». Найближчим часом режисер займеться підбором каста. Нагадаємо, «20000 льє під водою» екранізували вже неодноразово. Перша стрічка про капітана Немо з'явилася ще в 1907 році, остання на сьогоднішній день – 2002. А російський глядач напевно пам'ятає радянський міні-серіал про підводні пригоди, показаний в 1975 році.

загрузка...
20000 льє під водою (фільм Байана Сінгера, 2017): дата виходу, сюжет і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають