• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Зошит смерті (фільм 2017 року): трейлер, актори, сюжет і фото

Шанувальники аніме та манги «Зошит смерті» можуть радіти: ігрова стрічка виробництва США, створена за мотивами твору, вийде в 2017 році! Робота над фільмом триває вже декілька років, але далі багаторазового переписування сценарію і підбору режисерів справа не зайшла. Зараз проект рушив з місця, обзавівся знімальною групою і акторським складом. Творці фільму не планують відходити від оригінальної історії і додумувати нові сюжетні повороти. Хоча деякі деталі (наприклад, імена героїв) все ж таки зміняться.


Сюжет фільму


Лайт Тернер – син поліцейського і старанний учень, який мріє боротися з злочинністю. Одного разу він знаходить на вулиці дивну зошит з інструкцією. Досить вписати в неї ім'я людини – і той помре від серцевого нападу. Власник зошити може і сам придумати обставини і причину смерті. Але ім'я жертви має бути справжнім. Зошит належить богам смерті, але Лайт використовує її, щоб покінчити з бандитами.


Зошит смерті (фільм 2017 року): трейлер, актори, сюжет і фото


Інтерпол зауважує загибель злочинців і відправляє на розслідування свого кращого співробітника – загадкового детектива, який працює під псевдонімом Ел (L). Між студентом і сищиком розгорається неабияка боротьба. Лайту досить з'ясувати справжнє ім'я Ела, щоб знищити противника. Але якщо детектив дізнається, що за вбивствами стоїть Тернер, студенту загрожує тюремне ув'язнення. За всім цим спостерігає бог смерті, від нудьги яка підкинув хлопцеві зошит


Історія проекту


Стрічка заснована на однойменній манзі, створеної Цугуми Обой і Такесі Обатой. Схоже, що в 2017 році японські сюжети по-справжньому популярні — крім «Зошити» в США також экранизуют «Примари в збруї» . «Зошит смерті» — одне з найвідоміших творів жанру, знайоме не тільки завзятим анимешникам-отаку, але й звичайної молоді. Ця манга так популярна, що за її мотивами створено аніме-серіал, книги та відеоігри.


Зошит смерті (фільм 2017 року): трейлер, актори, сюжет і фото
«Зошит» стане американської адаптацією знаменитої японської манги

Розмови про американській екранізації «Зошити смерті» ведуться з 2007 року. Головну роль готували Заку Ефрону. Перший варіант сценарію був написаний в 2011 році з помітним відхиленням від оригіналу. Приміром, з сюжету прибрали сініґамі – богів смерті, що відіграють помітну роль у подіях. Ідея виявилася невдалою, і проект відклали в довгий ящик.


2015 рік ознаменувався активною роботою над стрічкою. Картина отримала режисером і солідним кастом, але проект знову чекала невдача. Студія Warner Bros. скоротила кількість релізів, в тому числі і за рахунок «Зошити смерті». Через кілька днів проект перейняла компанія Netflix. Зйомки почалися в кінці червня 2016 року. Витрати на стрічку складуть 40-50 млн доларів.


Акторський склад


Власника загадкової зошити зіграє Нат Вулф . Молодий актор поступово завойовує статус кумира підлітків ролями у стрічках «Винні зірки» і «Паперові міста». Виконавець ролі Ела — Лейкит Стэнфилд , — відзначився грою в біографічних фільмах «Сельма» і «Голос вулиць». Подругу головного героя зіграє Маргарет Куеллі виконавши невеликі ролі в серіалі «Залишені» і комедії «Славні хлопці». Ну а бога смерті Рюка зіграє зірка американського кінематографа — за роль взявся сам Віллем Дефо !


Зошит смерті (фільм 2017 року): трейлер, актори, сюжет і фото
Нат Вулф зіграє головну роль в проекті «Зошит смерті»
Зошит смерті (фільм 2017 року): трейлер, актори, сюжет і фото
Лейкиту Стэнфилду належить значно переосмислити образ Ела
Зошит смерті (фільм 2017 року): трейлер, актори, сюжет і фото
Віллем Дефо, раніше прославився роллю Гобліна в «Людині-павуку» — кращий вибір для харизматичного містичного персонажа

Знімальна група


Після довгих пошуків режисера творці фільму зупинилися на кандидатурі Адама Вингарда. Постановник спеціалізується на хоррорах і трилерах. Вингард може похвалитися такими вдалими роботами, як «Гість» (2013) і серіал «Ізгой». Остання версія сценарію належить перу Джеремі Слейтера («Ефект Лазаря»).

загрузка...
Зошит смерті (фільм 2017 року): трейлер, актори, сюжет і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають