• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Гра престолів (7 сезон, 2017): дата виходу, актори, новини про сюжеті, тизер і фото

«Гру престолів» можна вважати одним з найцікавіших явищ сучасної масової культури. Це книга, різко змінила напрямок популярного фентезі в бік більш жорстокого і реалістичного, і серіал, який значно вплинув на стилістику сучасного кінематографа. Тепер головних героїв теж іноді вбивають, а автори серіалів і кінофільмів менше бояться високого вікового рейтингу, розуміючи, що і він може бути касовим. Попереду вже сьомий сезон – чого ж варто чекати фанатам?


Прем'єра: червень 2017 року


Гра престолів (7 сезон, 2017): дата виходу, актори, новини про сюжеті, тизер і фото


Про книгах


Серія романів американського письменника Джорджа Мартіна, його opus magnum, «Пісня льоду і вогню» почалася вже дуже давно – перший, названий «Грою престолів», що вийшов ще в 1996 році. «Пісня» забезпечила своєму авторові славу «американського Толкіна», ставши найбільшим, продуманим і популярним фентезі-світом з усіх існуючих в сучасній літературі. При створенні свого світу Мартін використовував в якості моделі реальні історичні події та явища, що додало історії обсяг і колорит.


Гра престолів (7 сезон, 2017): дата виходу, актори, новини про сюжеті, тизер і фото
Джордж Мартін подарував світу один з найбільш об'ємних фентезі-світів

Роман цей, спочатку задуманий як трилогія, давно вже вийшов за межі відведених йому трьох томів. Враховуючи похилий вік автора, багато фанатів побоюються, що Мартін може не встигнути закінчити свою роботу: у світ вийшли п'ять книг, а в планах ще дві. «Вітру зими» можуть надійти у продаж вже зовсім скоро, а от «Мрію про весну» варто чекати в кращому разі в 2020 році. Враховуючи, що Мартін регулярно не потрапляє в свої прогнози щодо термінів, це оптимістичний варіант.


Про серіалі


На екрани «Пісня льоду і вогню» була перенесена кабельним каналом HBO і керівниками проекту – Девідом Бениоффом і Деніелом Вайсом. Перший епізод вийшов 17 квітня 2011 року, і з тих пір серіал міцно тримає увагу мільйонів телеглядачів, залишаючись одним з найбільш популярних і цікавих проектів каналу. Саме серіальний формат дозволив історії розкритися максимально повно і охопити всі необхідні події, які б просто фізично не вмістилися в повнометражний фільм.


Гра престолів (7 сезон, 2017): дата виходу, актори, новини про сюжеті, тизер і фото
«Гра престолів» продовжиться сьомим сезоном в червні 2017 року

Крім яскравих зірок, які відзначилися в історії – таких як Шон Бін, який зіграв північного лорда Эддарда «Неда» Старка, або Лени Хіді, яка виконала роль небезпечною і підступної королеви Серсеи, – серіал також став «трампліном» для багатьох досі маловідомих акторів. Після виходу «Ігри престолів» стали затребуваними досель глядачеві невідомі молоді виконавці Мейсі Вільямс (Арья Старк), Софі Тернер (Санса Старк), Кіт Харрінгтон (Джон Сноу) та інші. Благо що героїв у цьому світі багато, на будь-який смак.


Щільний графік


Якщо на початку автори серіалу максимально дотримувалися книжкового матеріалу при створенні екранізації, то в останніх сезонах кіноверсія стала все більше віддалятися від оригіналу. Шостий сезон був досить «вільним» – на момент зйомок існувало лише 5 томів, і всі вони були практично цілком задіяні при створенні перших п'яти сезонів. Сьомий сезон (імовірно – передостанній) навряд чи буде мати зі своїм книжковим прототипом щось спільне, крім приблизної сюжетної канви.


Гра престолів (7 сезон, 2017): дата виходу, актори, новини про сюжеті, тизер і фото
Режисери за роботою: зйомки серіалу «Гра престолів»

Активно бере участь в житті екранізації Джордж Мартін вказав сценаристам основні сюжетні повороти, але це не гарантує точності при їх передачі на екрани. На жаль, канал не може відпустити серіал на «відпустку» в очікуванні, коли Мартін завершить свою роботу: подібний хід забезпечив би серйозний спад глядацького інтересу. Таким чином частина персонажів, які будуть в шостому томі, вже встигли загинути в серіалі, а також присутні значні розбіжності в подіях.


Сьомий сезон


Очікуваний час виходу на екрани – червень 2017 року. Вже зараз відомо, що в сезоні буде всього сім епізодів замість звичайних десяти – це пов'язано як з браком матеріалу для зйомок, так і з підвищенням бюджету кожної окремо взятої серії з 10 до 14 мільйонів. В основу сюжету покладено події чернеток «Вітру зими» та «Мрії про весну». Це вже третій сезон серіалу, в якому не використовується сценарій Джорджа Мартіна. Тим не менш, тут все також йдуть в хід його напрацювання і бесіди зі сценаристами.


Гра престолів (7 сезон, 2017): дата виходу, актори, новини про сюжеті, тизер і фото
Інтрига сезону: добереться остання з Таргаріенов до Залізного трону?

Крім незмінних шоураннеров проекту – Бениоффа і Вайса, – продюсерами заявлені Брайан Когман і Дейв Хілл. Вони вже працювали над «Грою престолів» раніше. Команду режисерів складають вже зарекомендували себе на знімальному майданчику Джеремі Подесва, Марк Майлод, Алан Тейлор і Метт Шекман. Зйомки будуть проводитися на Канарських островах, в Іспанії (батальні сцени у замках) і Дубровнику (Королівська гавань). Зйомки відбудуться ймовірно в вересні 2016 і січні 2017 року.


Акторський склад


В даний момент вже узгоджені контракти з виконавцями ключових ролей: Пітером Динклейджем (Тіріон Ланністер, розумний і уїдливий карлик-радник), Китом Харрінгтон (Джон Сноу, бастард і дозорець), Емілією Кларк (Дейенеріс Таргаріен, юна королева, яка прагне повернути свій трон), Оленою Хіді (Серсея Ланністер, діюча правителька Вестероса) та Миколою Костер-Вальдау (Джеймі Ланністер, брат Серсеи і Тіріона). В стадії узгодження знаходяться контракти з Мейсі Вільямс і Софі Тернер (сестри Арья і Санса Старк).


Гра престолів (7 сезон, 2017): дата виходу, актори, новини про сюжеті, тизер і фото
Акторський каст серіалу на чолі з Джорджем Мартіном

Крім відомих осіб, очікуються і нові персонажі. 17 червня 2016 року канал оголосив кастинг, повідомивши, що шукає дівчину, виглядають шістнадцятирічним підлітком і володіє північним акцентом, яка змогла б стати гідною партнеркою старшим колегам», а також хлопчика років десяти з «холодної» зовнішністю. Але хто саме будуть ці персонажі – поки що не розголошується. Ймовірно, нас чекають нові цікаві герої!


Чутки про сьомому сезоні


Збільшення бюджету позначилося на зарплатах ключових акторів – тепер вони отримують $500000 за епізод (дана сума узгоджена відразу ж на сьомий і восьмий сезон). Це ледь не вдвічі більше, ніж заробляли головні герої раніше – раніше їх гонорар складав $300000. Втім, цікаво, що договір не є хоч якимось гарантом виживання героя – вбити його можуть на будь хвилині епізоди, свої гроші актор все одно отримає.


Гра престолів (7 сезон, 2017): дата виходу, актори, новини про сюжеті, тизер і фото
Згідно теорії, наступною втратою серіалу стане Серсея або Санса

Самі актори серіалу підливають масла у вогонь, висловлюючи свої припущення про те, з ким саме нам доведеться навіки розпрощатися у новому сезоні. Так, наприклад, Софі Тернер (Санса) вважає, що в сьомому сезоні доля нарешті наздожене або стервозну королеву Серсо, або ж саму Сансу Старк. Але так як в шостому сезоні серіал вже позбувся одного зі своїх харизматичних лиходіїв, навряд чи загибель загрожує Серсее.


Інші актори також в основному вважають, що в сьомому сезоні варто очікувати втрат серед жіночих персонажів, які значно вийшли на перший план у сюжеті.


Висновки


Восьмий сезон «Ігри престолів» повинен буде стати заключним – так стверджує директор телеканалу HBO Кессі Блойс. Судячи з усього, це рішення шоураннеров, не бажаючих розтягувати серіал на порожньому місці. Точна кількість епізодів заключного сезону поки що не визначено, хоча говорять про те, що їх може бути шість. Перед фіналом сьомий сезон ніяк не повинен стати прохідним – всупереч всім труднощам з необхідним для нього матеріалом, ми все одно чекаємо чогось дійсно видатного.


Тизер про виробництві сьомого сезону


загрузка...
Гра престолів (7 сезон, 2017): дата виходу, актори, новини про сюжеті, тизер і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають