• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Саміт G7 (Великої Сімки) у 2017 році відбудеться в Італії

Саміт «Великої сімки» G7-2017 прийме Італія. У 2017 році ця країна стане головою зустрічі. За словами глави уряду країни Маттео Ренці, організатори заходу вже визначилися часом і місцем його проведення. Саміт відбудеться 25 – 27 травня 2017 року на Сицилії, в Таорміні. Раніше планувалося провести саміт у Флоренції, але тепер зустріч лідерів G7 повинна відбутися на півдні країни. За заявами прем'єр-міністра, це продемонструє розмір урядових інвестицій в розвиток даного регіону.


Значення саміту Великої Сімки


Захід у Таорміні стане 43-му самітом G7. Прем'єр-міністр Італії підкреслив, що дана подія відбудеться в «дуже особливий момент». Адже це буде перша зустріч з новим президентом США! Крім того, саміт почне свою роботу відразу після виборів у Франції і перед голосуванням в Німеччині. Тому захід буде мати велике політичне значення.


Саміт G7 (Великої Сімки) у 2017 році відбудеться в Італії


Нагадаємо, що «Група семи» або «Велика сімка») склалася в 70-х роках XX століття. Це форум держав, які мають великий вплив на політичній арені. Сьогодні членами G7 є США, Канада, Японія, Великобританія, Німеччина, Італія і Франція.


За весь період існування міжнародного «політичного клубу» було проведено десятки зустрічей і форумів, на яких йшла дискусія про найважливіші світові проблеми, налагоджувався діалог між Сходом і Заходом. Саміти «Великої сімки» брали найбільші міста світу: Лондон, Токіо, Бонна, Мюнхена, Санкт-Петербург, Неаполь та інші.

загрузка...
Саміт G7 (Великої Сімки) у 2017 році відбудеться в Італії
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають