• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Трейлер фільму «Ліга Справедливості» (DC, 2017)

Як відомо, Комік-Кон багатий не тільки яскравим косплеем, фанатським стафф і виступами знаменитих акторів. Фестиваль є невичерпним джерелом трейлерів, які незабаром потрапляють в інтернет. Так сталося і з «Лігою Справедливості» — перший трейлер вже дубльований на російську мову і доступна для ознайомлення фанатів по всьому світу. Навіть побіжний погляд на відео дає зрозуміти, що студія DC має намір відступити від своєї звичної ультрадарковой концепції. Першим дзвіночком став Флеш – мабуть, супергерой-спідстер у виконанні Езри Міллера відповідатиме в новому фільмі за гумор. Можливо, причиною тому став провал «Бетмен проти Супермена» — стрічки, безумовно, епічної та видовищною, але безпросвітно нудною і штампованої.


Трейлер фільму «Ліга Справедливості» (DC, 2017)
Перший постер, який представляє нам кіно-версію Ліги Справедливості

Чи вдасться творцям «Ліги справедливості» збалансувати похмурі тони картини з жартами Флеша – дізнаємося восени 2017 року. Про Кіборга поки говорити рано – персонаж не розкритий, так і в трейлері з'явився всього на пару секунд. Галь Гадот, яка зіграла Диво-жінку, і Бен Аффлек, який виконав роль Бетмена, вже знайомі фанатам за попереднім фільму лінійки. Що ж, помилуватися ними ми зможемо вже в день прем'єри – 16 листопада 2017 року.


Що стосується інших супергероїв, показаних в трейлері, то окремо варто відзначити дебют Аквамена. Джейсон Момоа, зірка серіалу «Гра престолів», не тільки прекрасно вжився в роль, але й збагатив її своїм особливим похмурим шармом і більш ніж колоритною зовнішністю. Схоже, Аквамен, над яким в коміксах насміхаються всі кому не лінь, в екранізації стане одним з найяскравіших персонажів.


Детальніше про фільмі «Ліга Справедливості»


Офіційний трейлер (російський дубляж)


загрузка...
Трейлер фільму «Ліга Справедливості» (DC, 2017)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають