• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Трейлер фільму «Диво-жінка» (DC, 2017)

Радісна новина для фанатів кинокомиксов: на Комік-Коне дебютував перший трейлер «Диво-жінки»! Ця супергероїня вже відома багатьом шанувальникам цього жанру – вона з'явилася на екранах в 2016 році у фільмі «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості». Роль Діани виконала неперевершена Галь Гадот, затята прихильниця супергероїні, давно мріяла її зіграти. Схоже, кинокомиксы вступають в нову еру: багато актори твердо знають, чию роль вони хотіли б виконати, усвідомлено проходять кастинги і роблять все, щоб втілити улюбленого героя з максимальною достовірністю. В якості прикладу можна привести не тільки Галь Гадот, але і Райана Рейнольдса, без якого «Дэдпул» не з'явився б на світ, і навіть Джареда Лето – вірного фаната Джокера, який втілить улюбленого суперзлодея у фільмі «Загін самогубців».


Трейлер фільму «Диво-жінка» (DC, 2017)
Галь Гадот — ізраїльська актриса і модель, яка отримала роль Диво-жінки

Але повернемося до Диво-жінці! Нудний і малопримітний екшен від Зака Снайдера запам'ятався багатьом саме її появою. Діана не є типовим жіночим персонажем, якого належить рятувати головним героям. Вона – чудовий боєць і абсолютно самостійна супергероїня, без якої Думсдэй впорався б з Суперменом в лічені хвилини.


Фільм 2017 року розповість фанатам історію прекрасної войовниці, що потрапила в світ людей. Творці картини підкреслили: вони не хотіли обтяжувати» Диво-жінку кимось на кшталт Робіна – замість «хлопчика на побігеньках» їй пару дістався хоч і смертний, але від того не менш відважний і самостійний персонаж. Ним став Стівен Тревор, в майбутньому – коханий Диво-жінки, якого зіграв Кріс Пайн.


Детальніше про фільм «Диво-жінка»


Офіційний трейлер (російський дубляж)


загрузка...
Трейлер фільму «Диво-жінка» (DC, 2017)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають