• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Трейлер серіалу «Американські боги» (Ніл Гейман)

Фанати Ніла Геймана, затамувавши подих, чекають новин про чергової екранізації за мотивами його твору. На цей раз мова піде про книзі «Американські боги», яку канал Starz» взявся адаптувати в телеформат. Кілька років справа йшла ні добре, ні погано, як раптом понеслося з приголомшуючою швидкістю: проект обзавівся міцною знімальною командою, набрав акторів на всі ключові ролі і заручився підтримкою автора першоджерела. Ніл Гейман не тільки допомагає зі сценарієм, але і з'являється на майданчику, беручи активну участь у знімальному процесі.


Трейлер серіалу «Американські боги» (Ніл Гейман)
Ніл Гейман (ліворуч) і Ріки Уиттл (праворуч) з творцями серіалу

Фанати заінтриговані: судячи по трейлеру, в якому виразно відчуваються нотки ретро, «Боги» мають всі шанси стати дуже глибоким і близьким до оригіналу проектом. Головну роль в серіалі виконає Ріки Уиттл – актор і модель, що володіє неймовірно екзотичної (і тому підходить для задумів Геймана) зовнішністю. Раніше Ріки зіграв одну з найважливіших ролей у серіалі «Сотня», забезпечивши собі любов тисяч фанатів і інтерес з боку телеканалу Starz».


З інших акторів варто відзначити незабутніх Петер Стормаре, Джонатана Такера, Іена МакШейна, Джилліан Андерсон, Емілі Браунінг і багатьох інших – «Американські боги» рясніють впізнаваними, запам'ятовуються і дуже фактурними особами. Дата прем'єри поки не призначена, але робота над серіалом йде повним ходом, і з першим трейлером можна ознайомитися вже зараз!


Детальніше про серіалі «Американські боги»


Офіційний трейлер (без перекладу)


загрузка...
Трейлер серіалу «Американські боги» (Ніл Гейман)
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають