• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Бейрут (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет і фото

Фільми, засновані на реальних подіях, завжди привертають увагу глядацької аудиторії. У 2017 році фанати російського кіно і творчості Федора Бондарчука зможуть побачити його новий проект – політичний екшн, сюжет якого розгортається навколо історії часів СРСР, коли група ліванських терористів взяла в заручники радянських дипломатів і декількох співробітників КДБ. Варто відзначити, що вакансія режисера, якому будуть довірені зйомки бойовика, поки що залишається відкритою. Сам Бондарчук візьме на себе функції головного продюсера, забезпечуючи фільму належне просування.


Прем'єра (Росія): жовтень 2017 року


Бейрут (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет і фото
Продюсувати новий політичний екшн буде сам Федір Бондарчук!

Знімальна команда


Сценарій до картини пише Едуард Багіров, який поки більше відомий як письменник (з-під його пера вийшли романи «Коханці» і «Заробітчанин», а також серіал «Попіл»). Він вже співпрацював з Бондарчуком, коли той у 2011 році займався повнометражною картиною «Онєгін». В допомогу до Багірову також запрошений сценарист Максим Депутатів.


Як вже було сказано, продюсером проекту виступить Федір Бондарчук, який створив найбільш масштабні і касові картини сучасного російського кінематографа, у числі яких можна згадати «9 роту», дилогію «Залюднений острів» і військову драму «Сталінград». У зв'язці з Бондарчуком будуть працювати Дмитро Рудовський («Батальонъ», «ДухLess. Кінець гламуру», «Два дні», «Залюднений острів») і Дмитро Табарчук, який також був задіяний у продюсерській команді серіалу «Молодіжка».


Бейрут (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет і фото
Архівне фото: військові дії в Бейруті 1985 року

Рудовський і Бондарчук вже давно спрацювалися, створивши дистриб'юторську компанію «Арт Пікчерс Медіа», у каталогах якої можна нарахувати більше трьох десятків фільмів різних жанрів. На жаль, поки немає ніяких відомостей про акторський склад майбутнього проекту, однак можна припустити, що в картині будуть задіяні самі популярні діячі сучасного російського кіно — втім, як і у всіх фільмах Бондарчука.


Сюжет фільму


Сюжет картини зав'язується навколо подій, що сталися в столиці Лівану Бейруті в 1985 році, коли група арабів-терористів захопила в заручники декількох службовців дипломатичної служби СРСР і двох працівників комітету держбезпеки, що працюють під прикриттям. Головному героєві картини, майора спецназу Ланцову, належить прибути в місто і звільнити своїх співвітчизників, вступивши на шлях боротьби з терором.

загрузка...
Бейрут (фільм 2017 року): дата виходу, сюжет і фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають