• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Опель Мокко (Opel Mokka) 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики

Компактний кросовер Опель Мокка користується незмінним попитом серед покупців і може заслужено вважатися самим успішним творінням марки Opel. Саме тому в 2017 році виходить оновлена версія моделі, яка покликана підтримати її конкурентоспроможність і підігріти інтерес споживача. Очікується, що фейсліфтінговий Opel Mokka 2017 модельного року буде представлений широкій публіці на Женевському автосалоні в наступному році. Поки ж нам доводиться задовольнятися шпигунськими знімками і чутками.


Екстер'єр Опель Мокка 2017


Імовірно, Опель Мокка отримає як нову зовнішність, так і оновлену «начинку». Якщо судити з шпигунським фото, яких просочилося в мережу вже чимало, можна зробити висновок про те, що бічні частини і двері навряд чи будуть якось змінені, повністю перейшовши до новинки від старої версії. Тим не менш, деяких змін чекати все-таки варто.


Опель Мокко (Opel Mokka) 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики
Концептуальний ескіз Opel Mokka 2017 модельного року

По всій видимості, Опель Мокка успадкує оновлену світлодіодну оптику intelliLux від свого «родича» Astra і платформу Corsa. Крім того, слід очікувати зміни форми бампера та решітки радіатора. Помітні фари-поворотники особливої звуженою форми — ймовірно, вони будуть у всіх нових версіях авто. Також доступна комплектація зі світлодіодними головними фарами, що обійдеться не менше ніж в додаткову тисячу євро.


Як правило, разом з переднім бампером переробляється і задній, так що тут теж варто чекати змін; поки ж можна сказати тільки про зміненій формі та оновлених задніх ліхтарях. Навіть виходячи з мізерних даних, доступних на сьогоднішній день, можна зробити висновок про те, що оновлений дизайн буде більш агресивним, помітним і оригінальним, ніж раніше.


Інтер'єр авто


Інформації про інтер'єрі поки що немає, але можна сміливо припустити, що в General Motors подбали про розширення допоміжних функцій і встановлення мультимедійної системи з підтримкою Андроїда і AppleCarPlay. Що стосується дизайну, будуть оновлені центральна консоль, передня панель і обробка салону. Крім того, він повинен стати більш просторим.


Опель Мокко (Opel Mokka) 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики
Шпигунське фото Opel Mokka в камуфляжі

Технічні характеристики


Згідно з неофіційними даними, новий Опель Мокка може перейняти мотор від свого родича, Опель Корса — це літровий трициліндровий двигун Ecotec потужністю 89 або 113 кінських сил з шестиступінчастою механікою. Крім того, в лінійці передбачається поява турбірованного двигуна на 1.4 л, який видає, в залежності від ступеня форсування, 125 або 150 «коней». Старі дизельні двигуни Opel Mokka ємністю 1.4 та 1.7 були забраковані нормами Euro-6 з екологічних міркувань.


Ціна Опель Мокка 2017


Очікувана ціна новинки складає близько 25-26 тис. доларів США (від 1950000 до 2030000 рублів за нинішнім курсом). Це виключно припущення — виробник поки не давав інформації по вартості. На жаль, General Motors не дуже хоче зв'язуватися з кризовим російським ринком, на якому, до того ж, Мокка ніколи не був особливо популярний.


Опель Мокко (Opel Mokka) 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики
Питання про те, чи вийде Mokka на російський ринок, залишається відкритим

У минулому році продажі Opel в Росії були припинені, і повернути його на наш ринок можна очікувати тільки в одному випадку — якщо криза піде на спад. Так що в основному новий Опель Мокка буде радувати європейців, чиї відгуки про новинку ми з цікавістю очікуємо. Втім, ймовірно, кросовер приживеться в Білорусії: вже ведуться переговори про початок складання Opel Mokka 2017 модельного року в Мінській області.


Можна сміливо сказати, що Opel Mokka був серйозно перероблений і оновлений, щоб відповідати стрімко розвивається автомобільному ринку. Враховуючи, що це один з найбільш продаваних автомобілів минулого року, оновлена версія з великою ймовірністю не вдарить в бруд обличчям і дозволить General Motors утримати позиції на світовому ринку.

загрузка...
Опель Мокко (Opel Mokka) 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають