• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Тяжіння 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

Російський кінематограф, часом, випускає по-справжньому шедевральні фільми, тим самим невимовно радує глядача. Фільм « Тяжіння » ( 2017 ) як раз має стати ще одним чудовим кіно, з захоплюючим сюжетом і іскрометною акторською грою.
Примітно, що картина знімається в умовах найсуворішої секретності, тому детальних подробиць про сюжет, а також про головних дійових осіб, не так вже й багато. Новий фантастичний проект продюсує Федір Бондарчук. Він же виступає в ролі режисера даної картини. Зазначимо, що бюджет фільму становить 380 мільйонів рублів.

Про фільм


Зовсім недавно в Москві почалися зйомки фільму «Тяжіння» від Федора Бондарчука. Цей суперблокбастер став унікальною розробкою, тому що про його виробництві знав лише певне коло людей. Режисер картини навіть брав підписку про нерозголошення з тих людей, хто безпосередньо мав відношення до знімального процесу.
На майданчику не можна користуватися мобільними телефонами, а камери, які не використовуються під час роботи, заклеюються непрозорим скотчем.
Тяжіння 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

Це, досить-таки спритний хід, адже атмосфера таємничості тільки підігріває інтерес глядача до фільму. За попередніми даними, історія обіцяє стати не тільки захоплюючою, але і масштабної. Епічність кінцівка, яка характерна для всіх фільмів від Бондарчука дозволить глядачам відчути справжній драйв.
Крім того, серйозність і реалістичності картині додають зйомки на цих об'єктах Міноборони Росії, де встановлено передове військове обладнання. Так що «Тяжіння» — це не просто кіно, зняте в павільйоні, а справжнє життя. Фільм знімається на замовлення Art Pictuers Studio і компанії «Вир».
Це вже четвертий за рахунком російський фільм , який вийде у форматі IMAX. Дата виходу вже визначена — це буде 26 січня 2017 року.

Деталі сюжету


Тяжіння 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

Над містом Москва з'являється невпізнаний літаючий об'єкт, який незабаром збивають, заради безпеки громадян. Вже на землі фахівці визначають, що його походження може бути неземним. Місце падіння той час оточують і направляють бригаду особливого призначення.
Жителі в паніці, але влада швидко їх евакуюють в іншу частину столиці. У Міністерстві оборони намагаються провести перші спроби налагодити контакт з неземними істотами, які прибули на нашу планету.
У картині показано, як прості росіяни починають спілкуватися з інопланетянами. Звичайно, сучасний глядач звик до подібних наслідків, але найчастіше «тарілки» висаджуються де-небудь в Америці, але ніяк не в Росії. Кіноманам буде цікаво подивитися, як поведуть себе їхні співвітчизники в подібній ситуації. Творці запевняють, що першого контакту, як токового, не відбудеться.
В той же час вони спробують показати реальний стан речей, якщо на нашу планету вторгнуться прибульці. Але при всій своїй реалістичності сюжет не перестає бути антиутопным. Відкрита зустріч між росіянами і інопланетянами в Чертаново може закінчитися чим завгодно, тому доведеться бути готовим до будь-якого результату. Вже випущений перший тизер до фільму, і глядач може помилуватися першими кадрами «Тяжіння».

Знімальна група


Тяжіння 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

На чолі творців варто Федір Бондарчук, який є одночасно і продюсером і режисером проекту. Кіноаматор напевно знає, що найуспішнішим фільмом Бондарчука стала картина « 9 рота». Крім того, Федір з успіхом презентував стрічку «Сталінград» і «Залюднений острів». Крім нього, у зйомках беруть участь:

 • Олег Маловічко — сценарист («Ладога», «Додому», «Метод», «Привид»)

 • Андрій Золотарьов — другий сценарист («Привид»)

 • Іван Бурляєв — відповідає за музичний супровід («Привид», «Ми з майбутнього»)


 • Бондарчук не єдиний, хто виявив бажання продюсувати проект. Його напарниками є Дмитро Рудковський («9 рота», «Залюднений острів», «ЖАRА») і Михайло Врубель («Джунг», «Привид»). Також хочеться зауважити, що композитор Бурляєв пов'язаний з Бондарчуком не тільки професійними зв'язками — він його небіж по материнській лінії.

  У головних ролях


  Тяжіння 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

  Героїв у картині «Тяжіння» зіграють:

 • Ірина Старшенбаум — знімалася в серіалі «Переїзд», «Дах», а також у фільмі «Чорна вода».

 • Олег Меньшиков — народний артист, лауреат різноманітних премій в галузі кіно. Актор знімався в таких фільмах, як «Сибірський цирульник», «Золоте теля». У цій картині він зіграє полковника ген.штабу.

 • Сергій Гармаш — важка артилерія «Тяжіння». Цей талановитий артист знімався в численних фільмах, серіалах, а також брав участь у театральних постановках. Найбільш вдалими роботами актора можна вважати «Сталінград», «Залюднений острів», серіали «Каменська», «Брежнєв», «Біла гвардія».

 • Риналь Мухаметов — російський актор, відомий по фільму «Три мушкетери» 2013 року випуску.

 • Олександр Петров — молодий і амбітний актор, поки не став знаменитістю, але зумів відмінно зарекомендувати себе в картинах «Поліцейський з Рубльовки», «Обіймаючи небо», «Метод».


 • Поки неможливо передбачити, кого зіграють всі ці люди, адже перелік персонажів ще не розголошений. Зазначимо, що у фільмі буде багато нових облич, яким Федір Бондарчук дав можливість прославитися і показати, на що вони здатні. Судячи з першого трейлера, хлопці неймовірно талановиті і готові зробити все, щоб глядач сказав легендарну фразу Станіславського «Вірю!».

  Відео трейлер, фан-тизери


  загрузка...
  Тяжіння 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають