• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Серіал Легіон 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

У 2017 році вийде серіал, який творці вирішили присвятити Людям Ікс. Фільмів про цих людей зі свехспособностями знято чимало, а от серіалів за всю історію існування франшизи не було. Серед усіх коміксів Марвел Люди Ікс, а також їх життєві перипетії, користуються неймовірною популярністю. Фанати всього світу з величезним задоволенням зустрічають черговий фільм про ікс-менів, тому серіал на кілька серій сприйметься з ще більшим ентузіазмом.
Зазначимо, що нещодавно в прокат вийшов черговий фільм «Люди Ікс: Апокаліпсис», причому покази виявилися вельми успішними. Тому готуйтеся зустрічати серіал « Легіон » 2017 року випуску і насолоджуватися найцікавішим і захоплюючим сюжетом.

Дата релізу


Хочеться відразу сказати, що точну дату прем'єри творці тримають в секреті. Мабуть, вони не мають наміру забігати на перед, адже основна частина робіт ще ведеться, і можуть виникнути непередбачені обставини.
Тому, щоб не довелося переносити дату показу, автори тримають число в таємниці. Але вже відомо, що це буде 2017 рік. Звичайно, фанатам б хотілося дізнатися точне число показу, але вони готові стійко чекати новин і зараз лише радіють, що стрічка незабаром вийде на екрани.

Зануримося в історію


Серіал Легіон 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

Перші згадки про людей ІКС датується 1963 роком, коли студія Марвел випустила свій пілотний випуск «The X-Men» від авторів Джека Кербі і Стена Лі.
У той час команда Ікс-менів не була такою великою і складалася лише з телепата Джини Грей, Циклопа (юнаки, вміє пускати світлові промені з очей), Айсмена, Ангела і Змія, який всіх лякав своїми інтелектуальними здібностями і грізним зовнішнім виглядом. Всієї цієї «бандою» керував інвалід, прикутий до пересувного візка по імені Ксав'є.
За весь час існування франшизи, світ надлюдей збільшився в кілька разів. З'явилися нові персонажі, що володіють дивовижними здібностями. Але, як і раніше, старі герої користуються найбільшою популярністю. Незмінним залишається лише противник Людей ІКС — Магнето (складний і грізний персонаж). У нього була важка доля: єврей, якому довелося побувати в самих жахливих концтаборах.
Його постійно принижували за його «походження», а також за сверхпособности — управління металевими предметами. Всі свої навички Магнето направив на радикальну боротьбу за права і свободу мутантів.
Якщо уважно дивитися фільми і читати комікси про людей ІКС, можна простежити ледь помітну критику проблеми расизму. Дуже часто мутанти стикалися з нерозумінням і гоніннями з-за їх «породи». Самого професора ІКС, який всіляко намагався дати мутантам шанс на вільне існування і повноцінне життя, а також Магнето, що намагається діяти більш жорсткими заходами (повалити уряд і дати владу ікс-менам), почали порівнювати з такими видатними діячами, як Малькольм Ікс і Мартін Лютер-Кінг.

Виробництво серіалу «Легіон»


Серіал Легіон 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

Ще в жовтні 2015 року, канал Fox замовив пілотну серію стрічки «Легіон». У той час її режисером і за сумісництвом сценаристом був Ной Хоулі. Після показу, у січні 2016 року, розпочався кастинг на головні ролі у серіалі.
Через деякий час, знайшлися відповідні актори і актриси, і офіційний акторський склад був затверджений. Як заявив Джон Лэндграф (президент FX), перший сезон буде налічувати 10 серій, а сам серіал ніяким чином не пов'язаний з кінематографічної всесвіту Ікс-менів. Він розповість глядачеві про події, які відбудуться у паралельній всесвіту.
Початок зйомок відбулося в березні 2016 року, у Ванкувері. Всього на знімальний процес, автори планує виділити весь літньо-осінній період 2016 року.

Подробиці сюжету


Серіал Легіон 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

У центрі оповідання виявляється молодий хлопець по імені Девід Хеллер. У нього помічені деякі психологічні розлади особистості, тому, практично, весь свій час Девід проводить в психіатричних лікарнях.
Хлопець змирився з таким станом речей і вже навіть почав звикати до нього, коли в один момент все його життя перевернулося. Причиною став таємничий чоловік, який пояснив Девіду чому він чує голоси і бачить різні бачення. Після усвідомлення своєї «нормальності» юнак приймає себе таким як він є.
Зазначимо, що Легіон, досить-таки, популярний персонаж коміксів про людей ІКС. Його відмінною рисою є багатоликість, де кожен спосіб має свої таланти і здібності. Завдяки таким даним Хеллер стає практично непереможним. Але його постійно дошкуляє конфлікт особистостей, який з часом може звести його з розуму. Також хотілося зауважити, Девід — кровний син професора Ксав'є.

Творці та актори


Серіал Легіон 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

З-за того, що творці проекту не поспішають розкривати всі його таємниці, важко судити про остаточний акторський склад. Передбачуваними продюсерами стануть Менні Кото і Еван Катз, які були задіяні в серіалі «24 години».
Сценарій до стрічки взялися писати Патрік Кей і Джей Джі Пейн. Саме ці люди розробляли сюжет до «Стар Трек». Також ходять чутки, що до команди сценаристів планує приєднатися Саймон Кінберг — творець сюжетної лінії в «Люди Ікс: Апокаліпсис», але поки ця інформація офіційно не підтверджена. Поки він лише проводить консультації.
У режисерському кріслі виявився Ної Хоулі, відомий по картині «Алібі» і серіалом «Фарго». Крім цього, у розробці проекту вирішили взяти участь Лорен Шулер Доннер, Брайан Сінгер, Джон Джеймс Кемерон і Чорі.
Що стосується головних ролей, то в Легіону перевтілиться Ден Стівенс — британський актор, що знімався в «Абатстві Даунтон». Разом з ним в серіалі зніметься Обрі Плаза, Рейчел Келлер. Актор на роль професора поки не затверджений.
загрузка...
Серіал Легіон 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають