• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Зошит смерті 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

Фанати відомої манги «Зошит смерті» вже не сподівалися, що за її мотивами знімуть фільм. Але ми готові порадувати їх відмінною новиною — зовсім скоро в світ вийде « Зошит смерті » 2017 . Адам Вингард, вибраний режисер проекту, заявив, що збирається докласти всі зусилля, щоб екранізація виявилася видовищною і запам'ятовується. Перші чутки про можливі зйомках почали поширюватися ще в 2011 році.
Вже навіть був знайдений сценарист Шейн Блек. Але з невідомих причин проект заморозили, а 2015 році, з'явилася на реалізацію проекту студія Warner Bros. заявила, що відмовляється від зйомок. Естафету прийняла компанія Netflix, яка зуміла дати третю життя «Зошити смерті». І на даному етапі вона ще не відмовилася від своєї задумки.

Про фільм


Японські комікси рідко беруться екранізувати повнометражні фільми . Як правило, далі серіалів або аніме справа не просувається. Але Голівуду давно була потрібна струс і нові вражаючі проекти, а «Зошит смерті» підходить за всіма параметрами.
За весь час розробки картини, у неї змінилося кілька постановників і сценаристів, тим не менш, манга має право на існування. Справа зрушила з мертвої точки, і нехай дата виходу ще не визначено, фанати можуть бути впевнені, Адам Вингард доведе зйомки до кінця.
Зошит смерті 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

Що стосується оригінальної манги, то це, по-справжньому, культове твір. Навряд чи ви знайдете любителя аніме, який хоч би раз в житті не бачив її. Зазначимо, що манга випускалася навіть у Росії, привертаючи увагу не тільки шанувальників аниме, але і простих читачів. У ній є все, що може зацікавити людину: оригінальні та унікальні малюнки, цікаві сюжетні повороти, а головне, відсутність дівчаток-школярок у коротких спідницях, які злегка набридли.
Японську мангу можна порівняти з європейськими повноцінними графічними новелами з ухилом в детективну бік. З-за того, що манга містить у собі не так вже й багато японського колориту, вона знайшла прихильників по усьому світу і до цих пір користується популярністю.

Правила Зошити смерті


Зошит смерті 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

Для початку необхідно зрозуміти, що ж являє собою Зошит смерті. Це дуже могутній артефакт, яким користувалися боги смерті, щоб продовжити собі життя. Як тільки зошит торкнеться землі, вона набуває реальних рис і стає частиною світу. Якщо людина підбере її раніше, ніж бог смерті, вона буде служити людині до тих пір, поки він не помре або сам не відмовиться від неї. У Зошити смерті існує певний звід правил:

 • Чоловік, ім'я якого буде записано на сторінках зошита, помре.

 • Дія зошити не буде поширюватися на людину, якщо пишучий ім'я не знає цієї людини особисто. Саме тому люди з однаковими іменами не можуть постраждати.

 • Після того, як буде записано ім'я, Зошити повинна з'явитися причина смерті, яка згодом здійсниться.

 • Якщо не вказати причину смерті протягом 40 хвилин, то людина помре від серцевого нападу.

 • Після того, як пише вкаже причину смерті, у нього є 400 секунд на те, щоб описати обставини, при яких помре людина.


 • Актори і знімальна команда


  Зошит смерті 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

  Режисерське крісло, як говорилося раніше, зайняв Адам Вингард. Глядач може бути знайомий з такими його працями, як «Абетка смерті», «Гість», «Тобі кінець». За сценарій відповідає Джеремі Слейтер, який зовсім недавно закінчив займатися «Фантастичною четвіркою». Продюсувати проект зголосилися Джейсон Хоффс, Масі Ока, Брайна Віттена і Рой.
  Що стосується акторського складу, то поки відомо, що в зйомках візьмуть участь:

 • Нет Фульв (відомий за фільмами «Паперові міста» і «Винні зірки»). Йому відведена роль Лайта Ягамі.

 • Маргарет Куеллі (зіграла в «Славні хлопці». Вона приміряла на себе роль Мисы Аманэ.

 • Ши Уигхэм стане Соічіро Ягамі.


 • Сюжет картини


  Зошит смерті 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер

  Творці не планує відхилятися від сюжетної лінії, прописаної в манзі. Звичайно, вони розробляли версії без ангелів смерті і придумали навіть інші дійові особи, але, в кінцевому підсумку, вирішили відштовхуватися саме від оригіналу.
  Отже, перед нами постане молодий Ягамі Лайт, який одного разу знаходить зошит. Її впустив ангел смерті Рюук. На титульному аркуші зошита було написано «Зошит смерті», а на першій сторінці вказані правила. Вони вказують на те, що в цю зошит прийнято заносити імена людей, які повинні померти. Почавши експериментувати із знахідкою, Лайт розуміє, що може сам визначати час, місце і обставини, при яких вибраний чоловік покине цей світ. Єдина умова — ім'я людини для смерті повинна бути справжнім.
  Різке збільшення раптової смертності привернуло увагу досвідченого детектива, який працює виключно під псевдонімом. Справжнє його ім'я засекречено, також як і сам детектив — він рідко з'являється на публіці. Він виходить на слід Лайта, орудующего таємничої зошитом. У свою чергу ангел смерті, обронивший смертоносний набір аркушів, лише спостерігає за всім, що відбувається, поїдаючи яблука.
  Даний проект оповите містичними чутками та новинами. Деякі любителі аніме стверджують, що він ніколи не вийде на екрани, адже вже стільки компаній від нього відмовився. Тим не менш, режисер Адам Вингард лише чекає дозволу на початок зйомок і планує зробити фільм реалістичним і страхітливим. Чи вийде у нього це чи ні, ми дізнаємося тільки з приходом 2017 року.

  Відео трейлер, фан-тизери


  загрузка...
  Зошит смерті 2017 - все по фільму, дата виходу, трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають