• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Тренди осінь-зима 2016-2017. Трикотажні вироби, взуття, аксесуари. Модні тенденції

« Мода – це відсутність яких-небудь обмежень » — історик моди міжнародного рівня Олександр Васильєв.
Тренди сезону осінь-зима 2016-2017 року ще раз підтверджують це висловлювання метра моди. У своїх останніх колекціях дизайнери представили моделі самих різних стилів, об'єднані однією темою, думкою – природність, класицизм, розбавлені фольклором декількох народностей. Нові тренди більшою мірою копіюють особливості моди минулого сезону, зберігають і відтворюють їх у дещо іншому світлі, баченні.

Тренди осінь-зима 2016-2017. Трикотажні вироби, взуття, аксесуари. Модні тенденції

Негласні правила моди


Модні тенденції – це ностальгія по теплих сезонів, відображена в кольорі, принтах і аксесуарах. Цей нюанс буде диктувати деякі правила, які, втім, застосовуються незалежно від року, сезону і модних новинок.

 • Практичність . На подіумах більше немає моделей одягу «космічного» типу, з незвичайними деталями крою. Максимум фриволья, який допустили дизайнери – вільний крій і відсутність чітко вираженої форми.

 • Відтінки і кольори – скромні, але насичені. Кислотність покинула подіуми, поступившись місце класиці.

 • Фольклор набуває дещо несподіваний вид – яскраво виражені в моделях скандинавські, східні напрямки, присутні елементи кантрі.

 • Тканини синтетичного типу, не рукотворні і не натуральні вже не актуальні. Їх використовують тільки для пошиття одягу спеціального призначення, але дуже і дуже рідко, наприклад, для виготовлення спортивного або робочого одягу. На піку популярності – матеріали з натурального волокна з яскраво вираженим плетінням нитки, трикотажні вироби.

 • Крій . В цьому плані дизайнери черпали натхнення в модних колекціях середини минулого століття. Навіть одна застаріла деталь в сучасному вбранні зробить його елегантним, надзвичайно модним і актуальним.


 • Тренди осінь-зима 2016-2017. Трикотажні вироби, взуття, аксесуари. Модні тенденції

  Особливість кожного модного показу на цей сезон полягає ще і в тому, що всі вони продумані до тонкощів, в них враховані смаки і вимоги всіх вікових та соціальних категорій, і чоловіків, і жінок. А вищеперелічені правила єдині для різних гаманців, пристрастей, модних напрямів і стилів.

  Погляд професіоналів


  Але не все так просто в моді осінь-зима 2016-2017. Аналітики і критики цього сегменту індустрії придумали складності. Мабуть для того, щоб модники і модниці не розслаблялися. Професіонали розділили нові тренди на чотири напрямки, проаналізували їх і навіть дали «розшифровку» для простих шанувальників моди.

  Sincerity (щирість)
  Міська комфортна елегантність


  Megalomania (мегаломанія)
  Активний футуризм в ярких фантастичних тонах


  Reeboot (перезавантаження)
  Нові стандарти офісної та робочого одягу в стилі «Детройт»


  Distraction (розваги)
  Театральний кутюр і екстравагантність для «нічний» життя

  Тренди осінь-зима 2016-2017. Трикотажні вироби, взуття, аксесуари. Модні тенденції

  Ця термінологія від професіоналів складна і незрозуміла лише на перший погляд. Аналітичні думки розшифровуються досить просто.

 • Sincerity (щирість) – це практичний одяг, яка не ускладнює, а спрощує життя міської людини, день якого проходить на високій швидкості. Відмітна риса – простий крій, наявність кишень для необхідних щохвилини предметів, легкий догляд і довговічність.

 • Megalomania (мегаломанія) підійде для тих, кому подобається дорога візуально класика, але хто не проти і виділитися в натовпі. Для одягу цього типу характерні чіткі межі, благородні тканини витриманих кольорів і відтінків, які явно вказують на належність до вищого стану

 • Reeboot (перезавантаження) – це стиль, що поєднує нові стандарти і ретро. Звучить досить химерно і складно, але виглядає просто і цікаво. Ключові стандарти – колір в стилі «індустріальній», крій – практичність, тканини – натуральність, принти – фольклор.

 • Distraction (розваги) – це напрямок для тих, хто живе вночі, а вдень – лише існує. І тут є де «розгулятися». Стиль змішує воєдино одяг спортивного типу, лялькову і вечірню, домашню та офісну, взуття самих неймовірних форм. Правил немає ніяких, найголовніше – подобатися самому собі.


 • Взуття та аксесуари осінь-зима 2016-2017


  Взуття та аксесуари порадують в цьому сезоні модниць і модників різними формами, натуральними матеріалами і практичністю. Не залишаться осторонь» і ті, хто звик носити високий каблук — шпилька буде актуальною, але от її висота трохи знизилася. На піку популярності будуть і платформи, і квадратні стійкі підбори. Носок взуття може мати будь-яку форму, а збільшувати розмір ноги візуально він не повинен! Колір взуття, як і в попередніх сезонах, не повинен резонувати з образом.
  Тренди осінь-зима 2016-2017. Трикотажні вироби, взуття, аксесуари. Модні тенденції

  Аксесуари, наприклад, сумки, увійшли в нові модні колекції, максимально продумані – тепер для того, щоб знайти потрібну річ в жіночій сумці, не потрібно мати ліхтарик – для кожного предмета передбачені кишені, відділення «відсіки».
  У зовнішній обробці нових моделей аксесуарів чітко простежуються фольклорні та геометричні напрямку – в малюнку тканини і принтах.
  Тренди осінь-зима 2016-2017. Трикотажні вироби, взуття, аксесуари. Модні тенденції

  Слідувати чітким правилам і «прописних» тенденціям у новому сезоні не вийде навіть у самих відповідальних модників, так як їх просто немає. Формуйте свій індивідуальний стиль, міняйте образ, спираючись на те, що запропонували провідні дизайнери для сезону осінь-зима 2016-2017 роки.
  загрузка...
  Тренди осінь-зима 2016-2017. Трикотажні вироби, взуття, аксесуари. Модні тенденції
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають