• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Красу і доглянутість складають безліч факторів. Навіть така дрібниця, як брови, може відчутно міняти ваш образ і зробити його сучасним, або навпаки. Брови 2017 року відрізняються рядом цікавих тенденцій, бути актуальним допоможе дотримання деяких з них.


Які брови в моді в 2017?


Жорстокі часи, коли жінки були змушені годинами вищипувати волоски брів, доводячи їх до стану «ниточки», благополучно канули в лету. Останні роки обличчя жінок прикрашають красиві густі брови природної, натуральної форми. Невелика обробка обов'язкова, адже цю дугоподібну височина над оком потрібно довести до стану досконалості.


Модні брови 2017 року – це не беззаперечний тренд, що пропонує тільки конкретні обриси і форми. Варіацій пропонується чимало, але головні тенденції такі:

максимальна природність, не скасовує доглянутість;
замість ламаних ліній – природні вигини;
густота та ширина схожа з чоловічою;
невелика выбеленность волосків;
підведення по верхній частині дуги.Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Широкі брови 2017


У поточному сезоні пропонується працювати над бровами менше, ніж у минулі роки, оскільки на вершині модного олімпу широка товщина дуг. Відмінно, якщо вам дісталося від батьків прикраса, тоді додаткового «тюнінгу» у вигляді нарощування або татуажу можна уникнути. При цьому вони повинні виглядати на вашому обличчі природно, підходити вам, адже такою красою наділила матінка-природа.


Ідеальні брови 2017 року виразні, нешаблонны, але неодмінно доглянуті. Тому не варто епатувати оточуючих людей стилю а-ля Брежнєв, розгулюючи з кошлатими бровами. Корекція в будь-якому випадку потрібна. Потрібно підправити їх форму, обстригти занадто довгі і видалити тільки ті волоски, які ростуть надто далеко від основної лінії і тому відчутно псують зовнішній вигляд.


Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Густі брови 2017


Крім відчутною ширини брови 2017 року повинні відрізнятися такою характеристикою як густота. Вона прекрасно підкреслює очі, робить обличчя виразним; деяких випадках густі дуги стають яскравим акцентом у зовнішності. Представницям прекрасної статі, яким від народження дісталося волосяне багатство над очима, відчутно пощастило. У цьому сезоні вони в тренді без особливих зусиль.


Форма брів 2017 рік повинна залишатися плавною, що виключає різкі лінії і переломи. Не вітається навмисна прилизанность волосся, зате легка недбалість, акцентує все ту ж горезвісну природність, в пошані. Тому, якщо є зайві волоски, псують загальну лінію, їх акуратно видаляють. Але густі брови потребують попередньої обробки гелем з подальшим розчісуванням.


Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Вибілені брови 2017


Дизайнери в поточному сезоні здивували, представивши погляду моделей з сильно осветленными, немов покритими інеєм, бровами. І якщо на подіумі це виглядає ефектно і оригінально, у звичайному житті актуальне віяння – прояснені брови в 2017 році – підходить не всім. Жінкам з контрастним типом зовнішності, щоб не виглядати комічно, краще звернутися до професіоналів. Вони проведуть часткове вибілювання або змінять колір волосків на кілька тонів світліше. Спокусниці зі світлим кольоротипом можуть хизуватися з вибіленими бровами 2017 без побоювання виглядати гротескно.


Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Модна форма брів 2017


Актуальність товщини і густини зробило вплив і на те, якою повинна бути форма брів 2017. Плавний і натуральний вигин, коли волоски ростуть по природному розташуванню надбрівних дуг, без нелюдських заломів і кутів, обов'язковий. У салоні краси майстер традиційно підбирає відповідний контур виходячи з індивідуальних особливостей особи клієнта.


Але при цьому в цьому сезоні перевага віддається прямій лінії. Це не означає, що вона повинна бути такою абсолютно по всій довжині. Якщо дані дозволяють, в останній третині рослинність може злегка підніматися до низу. Крім цього, пропонують брови 2017 тенденції дещо інші: ефектно виглядають на жіночому обличчі волосяні дуги, немов спрямовані вгору, і лише кінчики ледь помітно закруглюються до низу.


Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Татуаж брів 2017


Пані, не так багато обдарованих рослинністю над очима, дотримання тенденції широких брів можливо лише завдяки татуажу. Проте одночасно з цим актуальність максимальної наближеності до природного робить підфарбовування небажаним варіантом. Тим більше що татуаж тримається близько двох років, внаслідок чого через деякий час ваш стиль може застаріти.


Виходом з ситуації, коли хочеться, щоб ваш образ прикрашали гарні брови 2017 може стати біо-татуаж . Для цієї косметичної процедури використовується натуральна фарба – хна. Забарвлюючи волосся і шкіру, хна тримається порівняно недовго – до півтора місяця. Фахівець проведе і модне зараз освітлення – повне або ж часткове, під колір шкіри або на пару тонів вище вашого кольору.


Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Брови – тренд 2017


Основні акценти, які повинні демонструвати модні брови 2017 року – це збільшена ширина, природна густота, деяка жвавість ліній і їх плавне вигнутість. Разом з тим слід позначити запам'ятовуються віяння, без яких складно уявити самі модні брови 2017:

Контрастне підведення контуру по верхньому краю. Такий яскравий елемент макіяжу і його помпезність доречні лише для подіумного гриму і виходів у світ. Для буднів брови 2017 повинні залишатися природніми, темні лінії несучасні.
Розчісування волосся і їх укладання. Якщо ваші брови відрізняються густиною і косматостью, приборкайте їх за допомогою гребінця та укладочного гелю. Дуже довгі волоски потрібно акуратно обстригти або видалити. Розчесавши їх за напрямом верх, а потім природного зростання, укладіть гелем.
Знебарвлення. Повне вибілювання до тону особи підходить лише для подіумних умов. На кожен день брови знебарвлюють світловолосі або рудоволосі дівчата . Причому колір волосся повинен збігатися з кольором шевелюри або бути на тон темніше. Якщо боїтеся ризикувати, у вашому розпорядженні розсипчаста пудра або тіні.Модні брови 2017 – тенденції та тренди

Модні брови 2017 – тенденції та тренди
загрузка...
Модні брови 2017 – тенденції та тренди
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають