• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Дитячі стрижки для хлопчиків 2017. Фото

Дитячі стрижки для хлопчиків 2017. Фото


Зачіска – це, напевно, одна з важливих складових образу, як для жінки, так і чоловіки. Погодьтеся, чоловік завжди повинен виглядати стильно, красиво і охайно, незалежно від його віку. Саме тому багато мам приділяють особливу увагу зовнішньому образу, а, точніше, зачісці свого малюка.


Сьогодні, дитячі стрижки для хлопчиків 2017 року радують своєю пишністю і різноманітністю. При цьому кожна їх запропонованих зачісок унікальна і незвичайна по-своєму, але не кожному малюкові до лиця. Про цю особливість також варто обов'язково пам'ятати і враховувати. Які ще поради і рекомендації дають стилісти?


Поради щодо вибору модної зачіски.1.Орієнтація на вік малюка. Простіше кажучи, для самих маленьких відмінним рішенням і вибором стануть прості, класичні стрижки, тобто короткі волосся. Чому саме такі моделі? Відповідь проста, бо занадто довгі пасма будуть заважати дитині і постійно спадає на очі, що призведе до погіршення зору.
2.Звертати увагу на смак і побажання дитини, так як обрана зачіска і стиль в першу чергу повинні подобатися саме малюкові.
3.Якщо зачіска передбачає такий елемент, як чубчик, то вона обов'язково повинна бути короткою.

Новинки та їх фото.


Що ж пропонують стилісти і перукарі хлопчикам у 2017 році? На які моделі варто звернути увагу?

Перш за все, з усього списку можна назвати і виділити такі зачіски, як канадка, вибриті віскі, напівбокс, шапочка, виділені пасма, casual, подвійне каре, зачіска Цезар, горщик, бобрик, їжачок, теніс і багато інших цікавих ідей.


Ну а тепер давайте докладніше зупинимося на деяких з них.

Дитячі стрижки для хлопчиків 2017. Фото
Напівбокс. Ця модель зачіски по праву вважається незмінне класикою, а, отже, і в 2017 році також буде користуватися великим попитом і популярністю. Що стосується структури, то вона досить проста і від цього стає ще більш привабливою. Іншими словами, подовжені пасма від лоба до верхівки оригінально і незвично поєднуються з укороченими волоссям на скронях. Але, така зачіска вимагає укладання, тому стане хорошим рішенням для хлопчиків більш старшого віку. Сама по собі стрижка досить універсальна, так як бездоганно виглядає на прямих і кучерявих волоссі.

Шапочка. Ця модель в 2017 році, як і раніше, більше підходять тим хлопчикам, у яких від природи волосся хвилясте. Запитаєте чому? Відповідь проста, так як сама по собі стрижка створює яскравий контраст між довжиною локонів у верхній і нижній частині голови.

Горщик. Це зачіска досить проста, але дуже стильна. Як правило, вона виконується на прямих волоссі і при цьому добре підтримує форму і практично не вимагає ніяких укладок. Цей варіант стане ідеальним рішенням для самих маленьких хлопчиків.

Їжачок. Це одна з актуальних зачісок для малюків у 2017 році. Але, мамам варто пам'ятати, що, не дивлячись на всю привабливість, ця стрижка підходить не всім хлопчикам. Чому? Все просто, так як для її створення необхідно мати ідеальні і правильними формами черепа, адже в іншому випадку це буде виглядати просто-напросто безглуздо. Ще один недолік цієї стрижки полягає в тому, що вона регулярно вимагає і потребує оновлення або ж в кінцевому підсумку ваш малюк буде виглядати дуже привабливо.

Теніс. Ця модель відноситься до спортивних моделей і являє собою поєднання довгих локонів з «їжачком» на інших ділянках голови.

Зачіска Цезар. Модель, яка за всіма своїми описами і властивостями найбільше підійде хлопчикам, так як має ряд специфічних для цього віку особливостей. Насамперед, це коротке волосся, довжиною не більше 2 см, які ідеально поєднуються і гармонують з такою ж короткою чілкою. Але, стрижка вимагає постійної укладання, звичайно ж, якщо ви хочете виглядати красиво і стильно. Простіше кажучи, потрібно навчитися правильно, зачісувати волосся вперед і при цьому використовувати фіксуючі засоби.


Дитячі стрижки для хлопчиків 2017. Фото
Подвійне каре. Це стрижка, яка також відноситься до спортивного стилю і більшою мірою підходить тим хлопчикам, у кого прямі і слухняне волосся. Ця стрижка на піку популярності не тільки в увазі своїй практичності, а й з-за того, що її часто вибирають футболісти, а як відомо діти люблять їм дуже сильно наслідувати.

Стрижки для хлопчиків в 2017 році дуже цікаві та оригінальні, тому обов'язково припадуть до душі кожному малюкові. Але, якщо ви хочете, щоб обрана вами стрижка підходила вашому малюкові і він виглядає просто красенем, самим правильним стане порадитися зі стилістом або перукарем, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

загрузка...
Дитячі стрижки для хлопчиків 2017. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають