• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Пальто: модні тенденції сезону 2016-2017

Незважаючи на те, що підбір комплектуючих персонального гардеробу справа суто індивідуальна, знання модних тенденцій допомагає створювати максимально виграшний повсякденний спосіб з використанням трендових речей. І якщо вже мова зайшла про осінній гардероб, то його незмінним атрибутом є пальто, а часто й не одне.

Пальто: модні тенденції сезону 2016-2017


Так як більша частина населення набуває такий предмет гардероба не на один сезон, то сучасні дизайнери намагаються запропонувати моделі, які будуть залишатися в тренді не рік, і не два, а кілька сезонів поспіль.

Так чим же порадує нас сезон прийдешній? Порадує, і порадує неймовірно! Радувати він нас буде неймовірною кількістю фасонів, кольорів і різних модних елементів. Достовірно відомо, що не залишиться ні однієї, навіть самої вимогливої модниці, яка не зможе з запропонованого вибрати собі пальто за смаком. Причому задоволені будуть не тільки затяті шанувальники класики, але і любителі оригінального крою, різної фурнітури і незвичайного декору.

Що ж, спробуємо ближче ознайомитися з найбільш актуальними фасонами пальто. Хоча, як і раніше згадувалося, в моді нині абсолютно все! Не втрачає своєї популярності одяг в стилі оверсайз. Це відноситься і до пальта. Важливо розуміти, що одяг в цьому стилі повинен бути не просто завеликим, а образно кажучи, правильно завеликим! Пальто в такому стилі дуже пасує високим, худорлявим людям, з довгими кінцівками.

Так само на піку популярності пальто з незвичайними рукавами, відрізняються складним кроєм. Не образили дизайнери і тих, хто просто без розуму від величезних кишень і різної фурнітури, величезних комірів, мега довгих або, навпаки, вкорочених фасонів. Дуже жіночно і невимушено виглядають на модницях пальто без рукавів або в стилі печворк.

Гранжеві мотиви підійдуть сучасним підліткам, а бізнес-леді будуть бездоганні в безсмертній класиці. Пальто-накидка, хутряні горжетки, різні пуховики. Як кажуть, мода нині неймовірно добра і лояльна до своїх вірних прихильників! А дамам залишається тільки приміряти, вибирати і з задоволенням вигулювати нове придбання!
загрузка...
Пальто: модні тенденції сезону 2016-2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають