• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Який наряд обрати на зустріч 2017 року

Який вибрати одяг, щоб відповідати символу прийдешнього року? Який відтінок стане актуальним, і що готує нам рік Вогняного Півня? У статті ви знайдете рекомендації по вибору вбрання на свято.

Який наряд обрати на зустріч 2017 року


На свято потрібно бути в «рідному» кольорі за китайським календарем. Королівський червоний з всілякими аксесуарами. У разі вибору сукні іншого кольору до образу слід додати червону помаду.

Який наряд обрати на зустріч 2017 року

Ще один модний колір наступаючого року – це синій і всі його відтінки. Тканини можуть бути, починаючи від м'якого шовку і закінчуючи атласом. Синій слід додати і до макіяжу і аксесуарів – варіантів багато. Для більшого ефекту можна вибрати тканини винного кольору в ягідних тонах – прекрасний привід звернути на себе увагу. І тільки для найсміливіших – оголеність. У косметиці слід зробити акцент на бежеві і пастельні тони. Одяг не слід вибирати дуже відвертий, але і не дуже закритий, щоб підкреслити і виділити свої достоїнства. Додавши небесно-блакитного кольору, додасть образу ніжність і невагомість. У рік Вогняного півня актуальним очікуванням стане деревний колір у всіх відтінках.

Який наряд обрати на зустріч 2017 року


Найбільш бажаним кольором стане, звичайно ж, золотий. Його можна додавати в макіяж з аксесуарами або вдягати сукні, щоб залишитися в центрі уваги. Не обов'язково бути тільки в одному кольорі, можливі змішання або додавання різних відтінків синього, червоного, золотого, горіхового і ягідно-виноградного.
загрузка...
Який наряд обрати на зустріч 2017 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають