• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Які зачіски будуть модними в 2017 році

У вас ідеальне обличчя, ви володарка красивих очей, але якщо ваша зачіска безглузда або її немає зовсім, «красунею» вважати вас ніхто не буде.

Які зачіски будуть модними в 2017 році


Кожен рік вносить свої корективи в моду. Це стосується і модних зачісок. В наступному році кращі натуральні тони. Якщо у вас пряме волосся, то його можна розпустити по плечах, але ви можете його зібрати в пучок внизу або підняти вище, на потилиці. Волосся, зібране внизу, може бути перекинуте вперед. Приміряйте на себе начіс. Начісується верхня частина і закріплюється красивими шпильками, а нижня заколюється або розпускається.

Укладіть волосся у великі локони, а біля коренів трохи начешіть. При середній довжині волосся, можна зробити стрижку каре. При короткому волоссі зробіть стрижку «боб». У моді пряма чолка, пучок у вигляді кінського хвоста. Старайтесь менше використовувати різні гумки і шпильки.

Можна зробити стрижку «Універсальний каскад». Зачешіть чолку вбік. Така зачіска підходить багатьом і її можна видозмінювати. Якщо у вас гладке доглянуте волосся, то можна спробувати градуйовану стрижку. Якщо ви молоді, то можна зробити ультракоротку стрижку піксі з чолкою напівкруглої форми.

При виборі зачіски, слід враховувати, яка у вас форма обличчя, які очі і навіть характер. Форми зачісок можуть бути найрізноманітніші. Вибір абсолютно будь-який, в залежності від ваших уподобань. Це може бути каре на пишне волосся, об'ємна зачіска або гладко зачесане волосся. Стрижки також можуть бути найрізноманітніші. Не бійтеся експериментувати. Можна градуювати, а можна фантазувати – тут прийнятна і асиметрія. Писк моди 2017 року – подовжена коса чілка, яка приховує частину обличчя. В тенденції моди 2017 року – контраст між протилежними стилями. Класику можна поєднати з навмисною недбалістю, свободою. В новому році є ряд стильних зачісок, які можуть створювати незвичайні образи. У новому році В моді кіски. Це можуть бути великі та дрібні, з додаванням квітів і прикрас, імітуючи етнічний дух. У моді косички у формі «риб'ячого хвоста» - кіски зібрані в пучок на потилиці або дрібні кіски, акуратною сіточкою закріплені на розпущене волосся. У 2017 році в моді кіски з вплетеними у них стрічками (атласними, шовковими або капроновими).

Ще один варіант, який буде в моді в 2017 році – грецькі мотиви. Грецьку зачіску можна буде робити і з прямого і з кучерявого волосся. А будинок моди Альберта Ферретті використовує в грецьких мотивах вінтажний стиль. Тоді «грецький стиль» знайде аристократичні нотки.

У 2017 році в моді кучері. Якщо ви хочете зробити дрібні кучерики, то їх можна красиво оформити шпильками і постригти каскадом. Деякі модниці віддають перевагу великим локонам. Завивати їх слід, починаючи не зверху, а знизу. Якщо у верхній частині вони дрібні, то знизу можуть бути тільки хвилі. При завивці використовуйте бігуді різних розмірів. Знову в моді кучері «дрібний біс». Кучері можна носити і в повсякденному житті, і на вечірці.
загрузка...
Які зачіски будуть модними в 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають