• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника

З давніх часів людство звертає увагу на вплив нічного світила, Місяця, на все живе на нашій чудовій планеті. Це стосується не лише людей і тварин, навіть величезні маси води в морях і океанах схильні до впливу місячних фаз.
Зрозуміло, що дерев, чагарників, квітів та інших культур не минула та ж доля. І цей факт підтверджується не одним поколінням садівників. Тому багато успішні возделыватели звертають свій погляд на місячний календар посівів.
Кожен, хто хоче отримати значний врожай, використовує перевірені методики, що враховує поради більш досвідчених городників і садівників, а також використовує свої знання і спостереження. Але практично всі вважають самим розумним рішенням у роботах на землі – використання календаря.
І вже зараз багато дачники уважно вивчають місячний посівної календар на 2017 рік щоб досягти найвищих показників урожайності.

Деякі важливі моменти


Існує таке поняття, як «сприятливий день для посадки», всі ми чули його хоча б раз. Однак, мало хто всерйоз замислювався про те, що хороші дні для посадки тих чи інших сільськогосподарських культур безпосередньо пов'язані з впливом природного супутника Землі.
Саме завдяки Місяці на нашій планеті відбуваються припливи і відливи вод світового океану, а життєві цикли багатьох тварин, як і людей, «налаштовані» на місячну активність. Рослини не стали винятком.
Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника
Щоб правильно використовувати місячний календар посівів, важливо знати основні закономірності взаємодії циклів Місяця і росту рослин. Наприклад, на багаторічні дерева і чагарники вплив білосніжного диска мінімально, а от зростання овочів, баштанних і злакових культур неймовірно сильно залежить від місячних фаз.
Самим головним правилом посадки, відповідно до місячного календаря, є правило йде і молодого Місяця. У фазу спадною Місяця потрібно садити коренеплоди, які ростуть вниз, а в фазу молодого Місяця – наземні рослини, що ростуть вгору.
Все це дуже просто пояснити – рослинники стверджують, що у фазу спадною Місяця добре зміцнюється коренева система, в той час, як стебла і листя ростуть повільно, а ось при зростаючому Місяці – більше ростуть гілки, листя і стебла.

Важливі поради для садівника-городника


Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника

Категорично небажана робота в саду і городі у дні Повнолуння і Молодиків.

 • Небажана роботу в городі або в саду дні місячних або сонячних затемнень.

 • Коли Місяць стоїть у знаках Лева і Водолія, висаджувати розсаду або сіяти насіння не варто.

 • У дні, коли супутник нашої планети переходить з одного знака Зодіаку в інший, також не можна нічого сіяти – рослини не зможуть повноцінно розвиватися.


 • Таблиця сприятливих днів для посадок і посівів на 2017 рік за місячним календарем
  Календар для городників на 2017 рік
  Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника

  Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника

  Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника

  Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника

  Загальні рекомендації і правила при посадці і посіві рослин


  Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника
  Посів городніх і садових культур краще всього починати в момент зростання Місяця. Саме цей час вважається найбільш сприятливим для стрімкого розвитку того чи іншого рослини. Коренеплоди найкраще садити за сім днів до поновлення циклу Місяця.
  Як вже говорилося вище, в ті дні, коли «белоликая красуня» знаходиться у фазах Молодика і Повного місяця, роботи по посадці або посіву проводити не можна зовсім. В іншому випадку посаджені рослини будуть слабо розвиватися або зовсім не зійдуть. Звичайно, і врожайність буде низькою.
  Дачникам, городникам і садівникам, які хочуть отримати хороший урожай, слід звернути увагу на такі моменти:

 • При посадці помідорів потрібно вибирати добре освітлене, тепле місце. Грунт перед посадкою обов'язково треба удобрити поживним складом (гумус, гній, пташиний послід тощо). Перед підживленням ґрунту, необхідно звернути увагу на якість добрив. Гній не повинен бути свіжим, інакше він здатний знищити розсаду. Послід краще брати «перегорів», не містить в своєму складі метан. З добривами також не можна переборщувати. Крім того, томати ні в якому разі не можна саджати поруч з картоплею – помідори можуть заразитися бурою гниллю.
  Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника • Молода розсада вкрай схильна до впливу на неї шкідників і несприятливих природних умов (град, заморозки, зливи тощо). Якщо з природними катаклізмами боротися не так то просто, то вплив шкідників можна спробувати звести до нуля. Попелиця, размножающаяся на початку червня, може запросто звести «нанівець» всі праці городника по висадці капусти, помідорів чи огірків. При появі щонайменших ознак активності цієї шкідливої комахи, слід відразу братися за боротьбу з ним. • Ягоди надзвичайно схильні до різних захворювань, в особливості, сірою гниллю. Якщо рослина захворіє, його обов'язково потрібно видалити з грядки. Потім проводиться профілактика попередження захворювання. Хворе рослина не можна викидати в компостну яму, інакше воно зможе заразити інші рослини. Найкраще спалити залишки хворого рослини. • Для хорошого врожаю суниці і полуниці, рослини потрібно оновлювати (пересаджувати) раз в три роки. При цьому, старі рослини з грядки видаляють і замінюють молодими.


 • Місячний посівної календар на 2017 рік швидше носить рекомендаційний, ніж обов'язковий, характер. Якщо у сприятливий за календарем день погода зовсім не розташовує до робіт в саду або городі (йде проливний дощ, очікуються заморозки тощо), при умові роботи в теплиці, — процес облагороджування ділянки краще перенести.
  загрузка...
  Місячний посівний календар 2017 для садівника і городника
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають