• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Навчальні тижні в 2017 році

Навчальний рік – це не тільки шкільний процес, який невблаганно залучені діти віком від 6-7 до 17 років. Навчальний рік зачіпає також і студентів вищих навчальних закладів. Та тому, що вся інформація, що стосується формування навчального року, графіка канікул, плану занять і т. д. хвилює кожного, хто хоч якось пов'язаний зі школою і ВУЗом.
Початок навчального року для безтурботних веселих школярів і серйозних студентів може починатися по-різному. Як правило, у всіх школах, ліцеях, гімназіях першого вересня проводиться урочиста лінійка, на якій збираються всі класи – від першого до одинадцятого – і перед учнями виступає директор з напутньою промовою.
Трохи пізніше дітям видають підручники і проводяться різні розважальні або ж пізнавальні заходи. Виходить, що до навчального процесу школярі приступають лише на наступний день.
А ось студенти вищих навчальних закладів вже з першого вересня починають виконувати свої навчальні обов'язки. Але як студентів, так і школярів об'єднує один злободенне питання, який починає тривожити уми хлопців з самого вересня: «Скільки тижнів у навчальному 2016-2017 році» .

Процес формування навчальних тижнів у середній школі


Навчальні тижні в 2017 році

На сьогоднішній день не існує якоїсь єдиної думки про те, як правильно розрахувати і порахувати кількість шкільних тижнів. Якщо звернутися до законодавчої сторони питання, то кожне окремо взяте навчальний заклад має право вибирати і варіювати кількість як навчального, так і канікулярного часу самостійно.
До того ж, варто враховувати той факт, що для кожної ступені освіти є свої критерії і особливості розрахунку цих тижнів. Наприклад, для молодших класів встановлена їх власна тривалість навчального часу, яка, природно, відрізняється від тривалості навчального, канікулярного часу середнього або старшого ланки.
У кожній школі існує затверджений Статут, на основі якого формується розрахунок календарних занять на весь навчальний рік. В цьому нормативному документі докладно розписані терміни навчального процесу, а також тривалість канікул. Щоб дізнатися всю необхідну інформацію, Вам потрібно просто уважно прочитати Статут навчального закладу.

Залежно від того, в якому класі навчається школяр, у дитини може бути від 33 до 35 навчальних тижнів. Першокласники та учні молодшої школи правомірно навчаються покладені 33 тижні, так як на літні канікули вони йдуть 25 травня. До того ж, у першокласників є додатковий тиждень відпочинку на зимових канікулах. Учні середньої та старшої школи навчаються, як правило, 35 тижнів.
Особливо обдаровані учні середньої та старшої школи можуть вчитися меншу кількість часу завдяки відмінній успішності з усіх предметів і успішної здачі контрольних робіт та іспитів.
Ті школярі, які безвідповідально підходять до навчання, навпаки, можуть навіть затриматися в школі понад 35 відведених навчальних тижнів. Це може статися в тому випадку, якщо учні не встигнуть вчасно здати іспити, заліки або контрольні роботи.
Для всіх учнів старших і середніх класів, шкільні заняття в навчальному 2016-2017 році закінчаться в середу 31 травня. Після цього починається здача іспитів, необхідних тестів. Випускників, після успішного здачі ЄДІ , чекає випускний бал.

Можливі зміни у графіку навчального процесу у 2016-2017 навчальному році


Навчальні тижні в 2017 році

Багато в чому, кількість тижнів у навчальному році 2016-2017 гостро залежить від того, якою буде обстановка в зимовий період. Як відомо, в холодний і сирий час року в атмосфері активізуються вірусні інфекції, а також зростає рівень простудних захворювань.
З-за великої кількості захворілих школярів у навчальних закладах влаштовують карантини, які можуть тривати від однієї до кількох тижнів поспіль. Відповідно, навчальний час скоротиться на кількість тижнів, відведених на карантин.

Навчальні тижні у ВУЗах


Навчальні тижні в 2017 році
Як і в середньо освітніх закладах, у вищих школах країни діє власний порядок формування навчального процесу. Так, керівництво Вузу самостійно позначає початок і закінчення канікулярного часу.
Крім відведеного права на складання тривалості канікул, у вищих навчальних закладах функціонує власний навчальний календар парних і непарних тижнів на 2016-2017 навчальний рік. Ця дуже зручна програма закладена в таких основах, коли конкретні теоретичні заняття проводяться лише по непарних тижнях, а практика – в парні періоди.
Чинний закон дозволяє вищим навчальним закладам складати власні плани річного навчального розкладу, проте абсолютно всі навчальні заклади зобов'язані дотримуватись загальних норм навчального і вихідного часу.
Студенти Внз мають досить тривалий навчальний рік, порівняно навіть із старшокласниками. У вищих навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році кількість тижнів, відведених на навчання, може досягати цифри 45. До того ж, левову частку канікул (студенти йдуть на відпочинок взимку і влітку) може «з'їсти» зимова чи літня сесія.
загрузка...
Навчальні тижні в 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають