• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Шкільні канікули на 2017 навчальний рік

Канікули – чудовий час для дітвори, яке вони з задоволенням проводять поза стінами школи, насолоджуючись відпочинком від навчальної навантаження. Безумовно, приємно деякий час не прокидатися рано вранці, а вдосталь ніжитися в ліжку і займатися не уроками, а тим, що душі завгодно!
Питання про розклад шкільних канікул у 2017 навчальному році , хвилює не тільки учнів, але і їх батьків. Це і зрозуміло, адже, знаючи календар канікул, можна завчасно планувати свою відпустку, вибрати місце для сімейного відпочинку і заздалегідь забронювати квитки на поїзд, літак, а також в музей, кінотеатр, концерт і т. д.
Крім спільного відпочинку, шкільні канікули – чудова можливість для батьків і дітей проводити більше часу разом.

Розклад дат шкільних канікул навчального року 2016-2017


Міністерство освіти пропонує свої рекомендації у формуванні канікул в освітніх установах України. Однак, як і в минулому навчальному році, школи, коледжі, університети та інші заклади самі вибирають, коли їм відпочивати і можуть пересунути рекомендований час канікул на тиждень або дві.
Як показує практика, переважна більшість шкіл дотримуються загальних вказівок, що дає чудову можливість проводити безліч міських заходів для дітей і підлітків: конкурси, театральні постановки, тематичні свята і т. д.

Як формується шкільний календар


Шкільні канікули на 2017 навчальний рік

Навчальний рік 2016-2017 починається в четвер 1 вересня 2016 року. Закінчується шкільний рік у всіх освітніх закладах по-різному: з 24,25 або 30 травня 2017 року.
Як правило, перший день шкільних канікул починається з початку навчального тижня, тобто з понеділка. На період шкільних канікул у навчальному 2017 році прямим чином впливає спосіб навчання в конкретній школі.
Як відомо, у навчальних закладах існує дві системи навчання:

 • по триместрах;

 • по чвертях.


 • Якщо школа вибрала графік по триместрах, то школярі будуть вчитися з вересня по травень включно рівно 5 тижнів, після чого відпочивати тиждень. І знову 5 тижнів навчання і тиждень канікул. Виняток становлять лише літній відпочинок і зимові канікули, які навчальному році 2016-2017 включають в себе два тижні відпочинку для всіх учнів.
  Якщо ж школою обраний варіант навчання по чвертях, то для всіх учнів встановлюється такий графік канікул:

 • дев'ять днів восени (жовтень – останні дні, листопад – перша тиждень;

 • дві новорічні тижні: заключні дні грудня і десять січневих днів;

 • сім весняних днів: кінець березня;

 • для учнів корекційних класів та першокласників передбачені додаткові канікули: сім днів взимку;

 • три місяці літа.


 • Осінь, осінь золота


  Шкільні канікули на 2017 навчальний рік

  Чудова осіння пора дарує всім школярам перші шкільні канікули. Розпочнуться осінні канікули 30 жовтня, але, так як це неділя, то, фактично, осінні канікули почнуться 31 жовтня, а останнім днем відпочинку буде 6 листопада.
  При триместровом навчанні, в осінній період діти будуть обдаровані двома тижнями відпочинку:

 • перший тиждень – 6-12 жовтня 2016 року;

 • другий тиждень – 17-24 листопада 2016 року.


 • Святкова новорічна зима


  Шкільні канікули на 2017 навчальний рік

  В середині навчального року саме час зробити невеликий перепочинок. Саме взимку багато батьки влаштовують сімейний відпустку з вилазкою за пам'яток, цікавих місцях або зовсім виїзд закордон.
  Багато воліють теплі країни морозної російської зими і відправляються на новорічні канікули, наприклад, в Єгипет або Туніс. Зимові канікули включають в себе два чудових, по-справжньому чарівних свята – Новий рік і Різдво Христове. Це пора чудес і веселощів та провести її потрібно так, щоб спогадів і вражень вистачило на весь рік.
  Зимові канікули навчального року 2016-2017 почнуться якраз 26 грудня 2016 року і триватимуть до 9 січня 2017 року. Вже 10 січня школярі повинні будуть повернутися за парти, щоб з новими силами продовжити штурмувати знання.

  Прекрасна весна


  Шкільні канікули на 2017 навчальний рік

  Весна – то час, коли вкрай важко зосередитися на уроках, адже за віконцем пригріває сонечко, розпускаються листя і квіти і так хочеться опинитися по той бік прозорого скла, а не сидіти на шкільній лаві, з усіх сил намагаючись прислухатися до слів вчителя.
  Саме тому школярам надається можливість трохи відпочити перед самим напруженим періодом – останніми тижнями навчального року з безліччю тестів, контрольних робіт та конкурсних програм.
  Весняна перепочинок розпочнеться 27 березня і закінчиться 3 квітня. За цей час потрібно набратися сил перед відповідальним етапом навчального року 2017.
  При виборі шкільною адміністрацією триместровій форми навчання, весняні канікули розпочнуться 5 квітня і триватимуть до 11 квітня.

  Спекотне довгоочікуване літо


  Шкільні канікули на 2017 навчальний рік

  Влітку дітям покладається велика відпустка. Вже з першими теплими променями сонця навчання школярам дається насилу, а вже з приходом спекотного літа і поготів всі думки про навчання випаровуються. Як правило, після 25 травня вже ніхто толком не вчиться. Починаються літні канікули. Напевно, це улюблене у всіх учнів.
  Всім школярам слід пам'ятати, що відпочинок в канікули – гарна справа, але не можна забувати і про те, що в цей період можна заповнити деякі прогалини у своїх знаннях і підтягти «хвости».
  загрузка...
  Шкільні канікули на 2017 навчальний рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають