• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Офіційні вихідні та святкові дні в липні 2017 року в Україні

Середина літнього періоду – жаркий і сонячний липень – не принесе українцям додаткових днів відпочинку. Однак навряд чи це може когось засмутити! Адже саме на цей місяць припадає пік літніх відпусток, поїздок на море, дачного відпочинку та туристичних поїздок . Не пропустіть вихідні дні липня, щоб від душі накупатися в прилеглих морях, озерах і річках, погуляти в прохолоді зелених лісів і парків і просто відпочити від робочих буднів.


Календар вихідних в Україні за липень 2017


Офіційні вихідні та святкові дні в липні 2017 року в Україні


6 липня – Всесвітній день поцілунку


Офіційні вихідні та святкові дні в липні 2017 року в Україні
Один з найромантичніших свят — День поцілунку

Цей жартівливий свято придумали жителі Великобританії в кінці 19 століття. Жителі туманного Альбіону вирішили, що поцілунок, як одне з найбільш неповторних проявів любові і ніжності, просто зобов'язаний мати свій власний день. Ініціативу із задоволенням підхопили жителі інших європейських країн, а у 20 столітті ООН офіційно затвердив 6 липня в якості загальносвітового урочистості любителів цілуватися.


В цей сонячний липневий день у багатьох країнах світу традиційно проводяться заходи та конкурси, основною ідеєю яких виступає поцілунок. Існують навіть рекорди на тривалість, швидкість, красу і кількість поцілунків! Наприклад, американський громадянин Альфред Вольфрам встиг за вісім годин поцілувати більше 8000 чоловік.


У конкурсах на поцілунки з задоволенням беруть участь як закохані пари, так і одинаки. Ще б пак, адже цей день просто покликаний поєднувати самотні серця за допомогою палких поцілунків! Навіть враховуючи той факт, що в Україні свято поки не відрізняється масовістю і масштабом заходів, вам нічого не заважає відзначити цей день, просто почавши ранок з поцілунку.


7 липня – Івана Купала


Офіційні вихідні та святкові дні в липні 2017 року в Україні
На Івана Купала проводять обряд очищення від гріхів, стрибаючи через багаття

Один з найбільш містичних і таємничих обрядових свят стародавніх слов'ян. Перші згадки про святі Івана Купала зустрічаються ще в язичницьких хроніках. Наші предки вважали, що саме в цю ніч виходить на світло нечиста сила – відьми, лісовики, чорти і водяні влаштовують шабаші на лісових галявинах, у високих лугових травах і озерних вод. Захиститися від впливу темних сил не так-то просто, тому в день Івана Купала стар і млад виконували цілий набір обов'язкових ритуалів і обрядів.


Зі сходом сонця треба було вмитися росою і скупатися в проточній воді. Протягом дня дівчата і жінки ходили по полях і узліссях, збираючи лікарські рослини, плели вінки і відпускали їх на волю річкових вод. Із заходом сонця починалися забави біля вогнищ. Одинакам цей обряд допомагав очиститися від гріхів, стати здоровішими і принадити в своє життя щастя. Закохані стрибали, взявшись за руки. Вважалося, що якщо вийде, незважаючи на жар вогню, не розімкнути рук – пара проведе разом довгі і щасливі роки.


Найсміливіші з наших предків відправлялися в зловісну лісову глухомань, щоб віднайти казковий квітка папороті. Згідно з переказами, ця квітка розпускається всього на одну ніч на рік і цвіте лише кілька годин. Щасливчик, який зумів зірвати чудовий цвіт папороті, зможе розуміти мови всіх птахів і звірів, стане керувати лісовими духами, побачить крізь земну твердь старовинні скарби, і у всьому йому буде супроводжувати удача.


8 липня – День сім'ї


Офіційні вихідні та святкові дні в липні 2017 року в Україні
День сім'ї — один з наймолодших свят в календарі України

Це свято є для України зовсім молодим і відзначається тільки з 2012 року. Тим не менш, неможливо заперечувати важливість цієї дати. Адже саме сім'я є найважливішим осередком суспільства: вона прищеплює нам навички спілкування, допомагає на життєвому шляху, підтримує у важкі часи, радіє нашим досягненням, стає нашим оплотом і гаванню, за межами якої можна залишити всі турботи і тривоги.


Для дітей це — середовище, що створює умови для подальшого психічного, інтелектуального та емоційного розвитку особистості, а для дорослих – одна з найважливіших умов реалізації у житті та соціумі. Цей день може стати ще одним приводом зібратися разом за святковим столом і стати трохи ближче один до одного. Тим більше що в наші динамічні і складні часи ми стали занадто рідко приділяти час рідним людям.


15 липня – День українських миротворців


Офіційні вихідні та святкові дні в липні 2017 року в Україні
В календарі України існує День миротворця, що відзначається 15 липня

Двадцяте століття принесло жителям нашої планети кілька кровопролитних конфліктів, в черговий раз підкресливши значимість світу і цінність безконфліктного існування. Саме ця ідея була проголошена основною при створенні Організації Об'єднаних Націй. У складі цього об'єднання країн були створені Миротворчі сили — загони, які відправляються туди, де зріє конфлікт і розпалюються військові дії.


Не залишилась осторонь і Україна – понад 40000 українських миротворців встигли побувати в самих гарячих точках планети, беручи участь в русі за мирне врегулювання військових зіткнень. З 2013 року в честь цих самовідданих і хоробрих людей був встановлений день, у який відзначається їхнє професійне свято. Саме час привітати тих, хто роблять все для того, щоб Україна і весь світ жили в спокої і мирі.


28 липня – Хрещення України


Офіційні вихідні та святкові дні в липні 2017 року в Україні
Хрещення Київської Русі відбулося в далекому 988 році

Цей день нагадує про одну з найбільш значущих віх в історії слов'янського народу. У 988 році нашої ери князь Володимир проголосив християнську релігію в якості загальнодержавної Київської Русі. Легенда свідчить, що світлий князь довго вагався, вибираючи для країни релігію, здатну стати об'єднуючою і примирною для всіх народів і вірувань.


Православ'я було обрано під впливом гінців, які до того моменту повернулися з Константинополя і розповіли князю про пишноті бачених ними церковних служб. З 2008 року день хрещення Київської Русі став в Україні офіційним святом. Дата 28 липня вибрана не даремно — вона є днем пам'яті князя Володимира, який приніс на Русь православну віру, укрепившую держава і дала йому поштовх до подальшого розвитку.

загрузка...
Офіційні вихідні та святкові дні в липні 2017 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають