• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Офіційні вихідні та святкові дні в серпні 2017 року в Україні

Останній місяць літа, серпень, побалує українців зайвим вихідним днем – у цьому місяці країна буде відзначати День незалежності. Це свято в Україні відзначають 24 серпня, так що в середу останньої річної тижня українці зможуть відправитися на центральні площі міст, щоб взяти участь у традиційних урочистих заходах та послухати концертну програму.


Щасливчики, яким вдалося піти у відпустку в оксамитовому сезоні, радіють можливості помандрувати та насолодитися морськими хвилями, а батьки займаються підготовкою дітей до школи і пошуками ярмарок шкільних товарів. Серпень дає нам можливість насолодитися теплим і лагідним сонечком, тому не нехтуйте можливістю зайвий раз виїхати на пікнік, відпочити на дачі або відправитися в ліс за грибами!


Календар вихідних в Україні за серпень 2017


Офіційні вихідні та святкові дні в серпні 2017 року в Україні


19 серпня – Преображення Господнє (Яблучний спас)


Офіційні вихідні та святкові дні в серпні 2017 року в Україні
Преображення Господнє — одне з головних православних свят

Один з дванадцяти найбільш значущих православних свят, що знаменує дивовижне Преображення Ісуса. В Галілеї він разом зі своїми учнями Петром, Іоанном та Яковом відправився на найвищу точку місцевості – гору Фавор, щоб взнести молитви. Спекотне сонце втомило учнів за час сходження – вони задрімали, а Христос став молитися Господу. Раптово побачили учні, як з Ісусом відбулося чудове перетворення: обличчя його засяяло яскравіше сонця, а одягу придбали сніжно-білий колір.


Після цього до Ісуса зійшли пророки Ілля та Мойсей, які провели з ним бесіди про його роль у рятуванні людей і про те, як він повинен закінчити своє життя в Єрусалимі. Потім на гору зійшло хмара, з якого почувся голос, що сповіщає про те, що Ісус є улюбленим Божим Сином, а учням слід слухати його у всьому. Про цю подію Христос наказав нікому не говорити до тих пір, поки не прийме смерть і не воскресне.


Преображення показало учням Ісуса його Небесну славу, яка послідує за часом, протягом якого він повинен страждати. Це свято носить також назву Яблучного Спаса, традиційного свята врожаю. У цей день прийнято освячувати дари природи, тому парафіяни приносять із собою до храму кошики з яблуками, грушами, сливами і медом.


23 серпня – День державного прапора України


Офіційні вихідні та святкові дні в серпні 2017 року в Україні
Історія прапора України йде корінням в далеке минуле

Це свято було встановлено в Україні всього тринадцять років тому, проте історія виникнення жовто-блакитного стяга йде корінням в далеке минуле. Історики стверджують, що ще в період раннього християнства жовтий і блакитний кольори використовувалися на прапорах князівств Київської Русі. З середини 17 ст., після приєднання Гетьманщини до імператорської Росії, козаки використовували в якості військових стягів полотнища блакитного відтінку, на яких жовтим кольором зображувалися християнські символи.


Після того як була перервана традиція козацтва, в Україні питання про національний стягові був відданий забуттю. Лише у 1918 році указом Центральної Ради був прийнятий закон про прапор Української народної республіки – їм стало жовто-блакитне полотнище як символ чистих небес і пшеничних колосків, що означають мир і достаток. Після проголошення незалежності України в 1991 році саме цей стяг був піднятий над Верховною Радою.


24 серпня – День незалежності України


Офіційні вихідні та святкові дні в серпні 2017 року в Україні
У 2017 році незалежній Україні виповниться 26 років

Цього дня 26 років тому Верховною Радою була оголошена незалежність України. Дане рішення уряду підтримав народ, висловивши волю до суверенності на Всеукраїнському референдумі, що відбувся 1 грудня 1991 року. Історія української державності йде корінням в глибоке минуле і починається ще з часів створення Київської держави в 9 столітті нашої ери. Поступово це державне утворення прийшло у занепад, і на зміну йому в 17 столітті прийшло Козацько-Гетьманська держава.


Подальші історичні перипетії призвели до того, що територія країни стала частиною Російської імперії, в якій вона і проіснувала аж до Жовтневої революції. 1917 рік відродив національний рух – Центральна Рада прийняла рішення про створення Української Народної республіки. Подальші події призвели до того, що в 1919 році була утворена УРСР – незалежна республіка, незабаром увійшла до складу Радянського Союзу.


Об'єднання соціалістичних держав проіснувала сім десятків років. У 1991 році СРСР розпався, а на його просторах виникли нові незалежні держави, гідне місце серед яких зайняла і Україна. 24 серпня жителі України збираються на площах і вулицях, беруть участь у святкових фестивалях, ярмарках і виставках, експонати яких розповідають про історію України, ремеслах її народу, традиціях і звичаях, співають національні пісні і слухають концерти найвідоміших зірок сучасної естради.

загрузка...
Офіційні вихідні та святкові дні в серпні 2017 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають