• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Офіційні вихідні та святкові дні у вересні 2017 року в Україні

Початок осіннього періоду не порадує українців додатковими вихідними. Закінчується сезон літніх відпусток та канікул. Дітям, які встигли досхочу набігатися, накупатися, погратися і відпочити за канікулярний час, вже пора вирушати за новими знаннями. Школярі та студенти приступають до занять, а схвильовані першокласники відправляються на перший у своєму житті урок. Тим не менш, світова громадськість відсвяткує безліч значимих дат, зі списком яких потрібно ознайомитися заздалегідь!


Календар вихідних в Україні за вересень 2017


Офіційні вихідні та святкові дні у вересні 2017 року в Україні

1 вересня – День знань


Офіційні вихідні та святкові дні у вересні 2017 року в Україні


Почуття, що виникають з настанням першого вересня, є одними з найбільш хвилюючих в житті кожної дитини. Це час нових переживань, довгоочікуваних зустрічей і надій на майбутнє. Перший дзвінок і початок нового навчального року викликає трепетні (хоч і не завжди радісні) відчуття в серцях школярів, студентів, вчителів і батьків.


Звичайно, з особливим нетерпінням його чекають ті, хто вперше у своєму житті сідає за шкільну парту або заходить в лекційну аудиторію. Це свято, що знаменує шлях до нових відкриттів, а також підкреслює важливість освіти та професійного навчання.


2 вересня – День закінчення Другої світової війни


Офіційні вихідні та святкові дні у вересні 2017 року в Україні
Підписання Японією акта капітуляції у Другій світовій війні

Пам'ятна дата, що знаменує завершення військових дій у Другій світовій війні. Саме в цей день 72 роки тому в 9:02 за токійським часом уряд Японії підписав остаточну капітуляцію. Після залагодження формальностей світ вийшов з військового становища, в якому перебував протягом тривалих, кровопролитних і болісних років.


Страхи Другої світової війни залишилися позаду, а на планеті запанував довгоочікуваний мир. Кілька повоєнних років ця дата офіційно вважалася вихідним днем, а населення Радянського Союзу святкувало перемогу на японському ділянці фронту. Через певний час цей день відійшов у минуле, а офіційним святом Перемоги залишилося тільки 9 травня.


5 вересня – Міжнародний день благодійництва


Офіційні вихідні та святкові дні у вересні 2017 року в Україні
Ваше добро обов'язково допоможе людям у складних життєвих ситуаціях!

Технічний прогрес не дрімає, виробництво зростає, а технології дозволяють створювати все більша кількість найрізноманітніших товарів, однак бідність зберігається практично у всіх країнах світу, а диференціація доходів між бідними і багатими все більше і більше поглиблюється. Цікаві відомості озвучила благодійна організація «Oxfam» напередодні чергового Всесвітнього економічного форуму в Давосі.


У 2016 році багатство 1% найбільш заможних людей Землі стане більше, ніж сукупний стан решти 99% населення світу! Всього 90 мільярдерів володіють таким же багатством, як половина всіх жителів планети. Темпи розшарування просто вражають: ще у 2009 році біля 1% багатіїв було сконцентровано «всього» 44% світового багатства. Але сучасні кризові явища призвели до того, що все більше людей залишається за межею бідності.


Поки що чи не єдиним способом підтримки сиріт, багатодітних сімей та людей похилого віку залишається благодійність. ООН підтримала ініціативу світового співтовариства, прийнявши в 2012 році резолюцію про внесення до календаря Міжнародного дня благодійництва. Ця дата покликана нагадати, що безкорисливість і милосердя завжди були і будуть шановані, тим більше що в світі так багато людей, які в них щиро потребують.


10 вересня – День українського кіно


Офіційні вихідні та святкові дні у вересні 2017 року в Україні
Український кінематограф бере свій початок у далекому 1896 році

День працівників кінематографічної сфери святкують в Україні з 1996 року. Він припадає на другий суботній день вересня. Українська кінематографія характеризується тривалими і славними традиціями – перша кінематографічна зйомка відбулася ще в 1896 році, коли фотограф Альфред Федецький зняв у Харкові свій дебютний документальний ролик.


Буквально через пару місяців Федецький провів перший кіносеанс. З 1922 року в країні заснували управління кіно, у 1928-у Києві розпочала діяти кінофабрика, а вже в 1930 році з'явився перший український звуковий фільм. Представники української сфери кіномистецтва, серед яких можна згадати Довженка, Параджанова і Бикова, зуміли створити власну школу, плоди якої зайняли гідне місце в світовому фонді кіно.


21 вересня – Міжнародний день миру


Офіційні вихідні та святкові дні у вересні 2017 року в Україні
У наш непростий час як ніколи актуальні слова «Миру — мир!»

В останні роки, коли в світі панує нестабільність, і кожен з нас розуміє, яким швидкоплинним може бути час тиші і спокою, ця дата стає все більш значущою. 21 вересня всі жителі нашої планети святкують Міжнародний день миру. Свято було засновано ООН і покликаний сприяти зміцненню миру, припинення насильства, відмови від військових способів вирішення конфліктів. У цей день люди повинні не просто думати про мир, але і вживати дії для його настання.


27 вересня – Всесвітній день туризму


Офіційні вихідні та святкові дні у вересні 2017 року в Україні
Листівка до Всесвітнього дня туризму

Туризм як масове явище виник на початку минулого століття. Якщо раніше це поняття включало в себе будь-які поїздки і подорожі, то сьогодні туризм підрозділяється на величезну кількість всіляких напрямів, серед яких значаться ділової, гастрономічний, екотуризм, розважальний, пізнавальний і освітній. Популярність туризму пояснюється дуже просто – він не тільки вигідний для держави як спосіб наповнення бюджету, а й приносить відчутну користь самим мандрівникам.


Завдяки можливостям, які відкриває нам туризм, ми можемо збагатитись новими знаннями та враженнями, пізнавати інші культури, відпочивати і милуватися красою природи і архітектурною спадщиною всіх країн світу . Міжнародний день туризму був введений Всесвітньою туристською організацією ООН у 1979 році. Цей день покликаний підкреслити його значення для окремих країн і світу в цілому, стимулювати розвиток міжнародних зв'язків і, звичайно, пропагувати туризм серед населення світу.


Україна приєдналася до цієї ініціативи, тому кожен рік в цей час в країні проходить безліч конференцій, фестивалів і конкурсів, присвячених любителям подорожей, тим більше що багата природа, гірські пейзажі і чудеса архітектури дозволяють Україні стати країною, гідною позначки на карті найпопулярніших туристичних маршрутів.

загрузка...
Офіційні вихідні та святкові дні у вересні 2017 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають