• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2017 року в Україні

Перший весняний місяць не можна назвати багатим на вихідні дні та пам'ятні події, але це не робить його менш довгоочікуваним. По-перше, з першими днями березня у людей завжди поліпшується настрій: нехай за вікном ще сніг та холодний вітер, але зима вже закінчилася, а попереду — дні, зігріті променями весняного сонця, аромат перших квітів і пробудження природи від сну. По-друге, саме в березні відзначається традиційний жіночий свято – 8 Березня . У 2017 році цей день випадає на середу, так що в березні можна сміливо передчувати додатковий вихідний в середині робочого тижня. Також в останній тиждень березня (у ніч з 25032017 на 26032017) потрібно не забути перевести стрілки годинника на 1 годину вперед – в Україні відбувається перехід на літній час.


Календар вихідних в Україні за березень 2017Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2017 року в Україні

8 березня – Міжнародний жіночий день


Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2017 року в Україні
Листівка до Міжнародного дня всіх жінок

Це один з найбільш знаменитих, важливих і улюблених свят. Восьмого березня чоловіче населення України вшановує дорогих мам і бабусь, дружин і коханих, сестер і дочок. У цей світлий весняний день кожна жінка відчуває себе в центрі чоловічої уваги — настільки турботливими, душевними і уважними стають чоловіки.


Цікаво, що поява цієї дати пов'язане не з жіночою красою і пахощами перших весняних квітів. Початковим сенсом свята було прославлення бойової подруги і товариша революціонера – відважної і самовідданої жінки-революціонерки. Так і називався цей день набагато серйозніше, ніж нині – «День жіночого Робітничого Інтернаціоналу».


25 березня – Година Землі


Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2017 року в Україні
Приєднуйтесь до всесвітнього флешмобу в ім'я збереження Землі!

Цей день не можна віднести до категорії повноцінних свят. По суті, це загальносвітовий флешмоб прихильників глобального руху за збереження нашої планети. Він звертає увагу всіх людей світу найбільш масштабні екологічні проблеми сучасності – нестача ресурсів і марнотратне природокористування, що приводить до загибелі всього живого .


Послідовники цього руху впевнені, що багато проблем можна звести нанівець, якщо почати економити ресурси. Головне правило – вимикати світло, коли в ньому немає необхідності. Тому щороку в останню березневу суботу представники Всесвітнього фонду дикої природи проголошують старт акції. Полягає вона в тому, що в кожному куточку земної кулі в період з 20:30 до 21:30 за місцевим часом жителі Землі вимикають світло.


26 березня – День Національної гвардії України


Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2017 року в Україні
Захисники України з Нацгвардії відзначають своє свято 26 березня

Дата була введена в календар пам'ятних днів не так давно, так як Нацгвардія України була створена тільки в березні 2014 року. В склад підрозділу увійшли як представники внутрішніх військ, так і добровольці-патріоти, що бажають захистити країну в нелегкий для неї час. Для вшанування цих сміливих воїнів був заснований новий професійне свято.


27 березня – Міжнародний день театру


Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2017 року в Україні
«Весь світ — театр, в ньому жінки, чоловіки — усі актори» (Вільям Шекспір)

Це свято, присвячений акторам, театральним працівникам і, звичайно, всім любителям чарівного мистецтва лицедійства. Історія свята бере початок з 1961 року, коли представники світових театральних кіл зібралися на 9-й конгрес Міжнародного інституту театру і вирішили вибрати цей день в якості професійного свята.


Щорічно у цей час у всіх містах України проходять театральні фестивалі, розгортаються ярмарки і демонструються кращі постановки. Будь-який глядач може стати частиною прекрасного світу мистецтва перевтілення, адже безліч квитків роздають безкоштовно, а театри виходять в «маси» і показують сценки прямо на вулицях і площах.

загрузка...
Офіційні вихідні та святкові дні у березні 2017 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають