• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2017 року в Україні

Перший місяць довгоочікуваного літа принесе українцям не тільки теплі деньки, свіжі овочі і фрукти, ласкаве море і сонце, але і додаткові вихідні. Перший тривалий уїк-енд триватиме з 3 по 5 червня: на 4 число (неділя) випадає світле свято Трійці, тому, згідно з нормами трудового законодавства, вихідний переноситься на наступний понеділок. Ще один додатковий вихідний очікує на мешканців України у середу, 28 червня. В цей день країна відзначатиме День Конституції.


Календар вихідних в Україні за червень 2017


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2017 року в Україні


1 червня – Міжнародний день захисту дітей


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2017 року в Україні
Листівка до Дня захисту дітей

Після того, як відгриміли останні відголоски Другої світової війни, народи багатьох країн виступили в підтримку миру і безпеки. Перший жіночий конгрес, проведений в Парижі, ухвалив резолюцію, що діти Землі повинні мати право на мирне небо і яскраве сонце над головою. Дорослі зобов'язані робити все можливе задля забезпечення їх безпеки, оберігаючи юне покоління від військових конфліктів, голоду і розрухи. У 1949 році цьому був присвячений загальносвітової свято — День захисту дітей.


Представники ООН висловилися на підтримку цієї ініціативи і оголосили захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетів свого функціонування. Незабаром ця дата стала офіційною в календарі святкових днів в державах-членах ООН. 1 червня уряд України робить дітлахам подарунок у вигляді барвистих фестивалів, концертів та конкурсів. Ще більш веселим свято робить те, що в цей час якраз починаються літні канікули, так що ніщо не заважає дітям радіти від душі.


4 червня – День святої Трійці (П'ятидесятниця)


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2017 року в Україні
Трійця відзначається на 50-й день після Воскресіння Христового

Свято Трійці символізує собою життя і світле начало. Це один з найважливіших релігійних свят для християн усього світу. Згідно з Писанням, на п'ятдесятий день після того, як Ісус воскрес із мертвих, апостоли, Марія і інші учні Христа зібралися в граді Єрусалимі в одному з будинків. У дев'ять години ранку з небес став доноситися незрозумілий шум, розгулявся вітер, піднялася буря і злетіли вгору мови жаркого полум'я.


Вогненні язики зупинилися на кожному із сподвижників Христа, виконавши їх Святим Духом. Вони відчули здатність говорити на різних мовах, раніше невідомих. Згідно з обітницею Спасителя апостолам та учням Ісуса був посланий дар проповідувати християнське вчення всім народам світу, прославляти Христа і розповідати про Законах Божих.


Вогонь, що зійшов з небес, мав силу спалювати гріхи й очищати душу. Православні віруючі в цей день обов'язково приносять додому польові квіти і зелені гілки рослин. Ця традиція йде ще з часів Церкви старого завіту – житла і синагоги прикрашалися зеленню в пам'ять про те, як цвіла і зеленіла Синайська гора в день, коли Мойсей отримав скрижалі закону.


18 червня – День батька


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2017 року в Україні
Листівка до свята для папи

Батьки – самі близькі та рідні люди в житті кожної людини. Недарма слова «мама» і «тато» є першими, які вчиться вимовляти немовля. Поряд зі святом Дня матері у багатьох країнах світу святкують День батька. Вперше свято було введено в містечку Спокан (США) ще в 1909 році, коли мешканка міста Сонора Смарт наполягла на необхідності увічнити батькову працю, доброту, самовідданість і турботу. Сама Сонора виросла в багатодітній сім'ї, в якій виховувалося шестеро дітей.


Всі турботи про сім'ю рано лягли на плечі батька сімейства. Звичайно, він не міг забезпечити дітям жіночу ніжність, але зробив все можливе, щоб вони були оточені турботою. Поступово традиція святкувати День батька стала загальноамериканської, потім її підхопили французи, англійці, китайці і голландці. Зараз цей день є святковим майже в 30 країнах світу. Відзначають його в третю неділю червня. Не забудьте скористатися нагодою, щоб сказати татові про те, як сильно ви його любите і цінуєте!


22 червня – День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2017 року в Україні
У цей день розпочалася найкровопролитніша війна в історії людства

22 червня 1941 року в чотири години ранку на мирних жителів країн Союзних Республік обрушилася страшна звістка про початок війни. Чотири страшні роки, що послідували за цією звісткою, забрали з собою безліч людських життів і покалічили ще більшу кількість доль. Для того щоб зберегти пам'ять про тих, хто не зумів пережити страшні роки голоду, розрухи, кровопролитних боїв і полону, хто ціною свого життя і крові відстоював перемогу, в календарі України з 2000 року встановлена ця пам'ятна дата.


25 червня – День молоді


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2017 року в Україні
Підтримка молоді — важлива частина соціальної політики держави

Кожен рік на підтримку ініціативи молодіжних організацій Україна відзначає День молоді. Це свято, яке нагадує нам про юнацької енергії, жаги до знань та творчому самоутвердженні, про любов і романтику, якими наповнені молоді серця. Недарма молодість є найкращим часом в життєвому шляху кожної людини – це період пошуку, зухвалих проривів, нових відкриттів і найсміливіших надій на майбутнє.


Уряд будь-якої країни повинно розуміти, що ті, хто сьогодні сидять за шкільною партою відвідують лекції в університеті або ступають на трудовий шлях, зовсім скоро будуть визначати напрямок розвитку держави. Підтримка молоді та молодих сімей є важливою частиною соціальної політики кожної країни. Влади зобов'язані робити все можливе, щоб підвищувати рівень освіти, скорочувати безробіття серед молоді, забезпечувати житлом молоді сім'ї, адже саме вони — майбутнє України.


28 червня – День Конституції України


Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2017 року в Україні
Листівка до Дня Конституції України

В цей день у 1996 році депутати Верховної Ради України прийняли головний документ молодої держави – Конституцію, яка стала першою конституцією незалежної української держави. В цьому законі були закріплені державна мова, герб і прапор, затверджені основи незалежності і суверенітету країни. Саме Конституція є гарантом прав і свобод громадян, забезпечуючи їм життя в демократичній і правовій державі.

загрузка...
Офіційні вихідні та святкові дні в червні 2017 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають