• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Весілля в 2017 році - красиві дати і прикмети, тенденції

Всі закохані пари завжди з завмиранням серця думають про весілля, адже це самий щасливий і одночасно відповідальний день. Організація урочистості вимагає відповідального підходу, оскільки саме з нього починається спільне життя молодят.
Для створення ідеального свята потрібно врахувати кожну дрібницю, при цьому мається на увазі не тільки поєднання кольорів в оздобленні залу і вибір меню, але і різні прикмети.
Весільний день пов'язаний з величезним безліччю забобонів, традицій і прикмет. Звичайно, сьогодні багато хто вважає їх застарілими і воліють не звертати на них уваги, організовуючи свято по своєму смаку.
Однак велика кількість людей, все ж, вірять, що дотримання тих або інших правил допоможе створити міцну сім'ю і захистити її від негараздів. Вірити в прикмети чи ні, кожна пара вирішує для себе сама, але, так чи інакше, головне у весіллі – почуття молодят і їх щире бажання бути разом.

Весілля у рік Вогняного Півня


Існує вірування, що рік, що йде після високосного, є не дуже сприятливим для весіль і в народі його називають «вдовою». Проте в минулому таких років було вже чимало, і жоден з них не відрізнявся чимось екстраординарним в плані невдалих шлюбів, тому немає ніяких передумов для того, щоб відкладати створення сім'ї.
Символом 2017 року є Вогненний Півень, тому багато людей вважають за доцільне організовувати весілля у відповідності з «уподобаннями» цієї покровителя. Півень, не дивлячись на свою яскравість, любить точність, стриманість і організованість, тому шикарне торжество в класичному стилі – це те, що потрібно.
Астрологи запевняють, що відносини сім'ї, створені в 2017 році, будуть простими і гармонічними. Між подружжям, які об'єднали свої долі в рік Півня, буде панувати взаєморозуміння і рівноправність.

Сприятливі і красиві дати в 2017 році


Весілля в 2017 році - красиві дати і прикмети, тенденції

Багато пар особливу увагу приділяють вибору дати весілля . Вважається, що далеко не кожен день підходить для організації такого свята, причому, з цим згодні як священнослужителі, так і астрологи. Найчастіше вдалу дату для здійснення одруження визначають за місячним календарем. У 2017 році кожен місяць буде мати кілька днів, придатних для з'єднання двох люблячих сердець:

 • У січні найбільш сприятливими днями для весілля будуть неділі 1 8 і 29 числа. Сім'ї, створені в ці дні, будуть міцними і дружними.

 • Лютий також подарує три дні, на які можна без побоювання призначати торжество – це 3 5 та 10 числа місяця, всі дні припадають на п'ятницю. Лютневі весілля пройдуть без пригод, а значить, і сімейне життя буде легкою і радісною.

 • У березні гарними днями для одружень також стануть п'ятниці – 310 та 31 березня. Початок весни є відмінним часом для весілля, адже в цей період прокидається природа і все здається новим і свіжим. Так само і почуття молодої пари, залишаться яскравими і свіжими.

 • У квітні весілля варто планувати на 2 (неділя), 10 (понеділок) і 28 (п'ятниця) квітня. Однак варто враховувати, що на квітень припадає пост, тому, згідно з церковними канонами, одруження варто відкласти на інший місяць.

 • У травні багато пар не хочуть створювати сім'ї, оскільки вважається, що той, хто одружився в травні, буде маятися все життя. Однак у цьому місяці також є декілька підходящих днів для весілля, серед яких – 1 (понеділок), 7 (неділя) і 8 (понеділок) травня.

 • У червні прихильними днями для з'єднання доль є 4 (неділя), 9 (п'ятниця) і 30 (п'ятниця) червня.

 • У липні датами, які обіцяють створення міцних шлюбів, є 7 (п'ятниця), 28 (п'ятниця) і 30 (неділя) липня.

 • У серпні закохані пари зможуть призначити весілля на 2 (середа), 25 (п'ятниця) і 27 (неділя) серпня. Вважається, що в сім'ях, створених в цьому місяці, буде панувати вірність і взаєморозуміння.

 • Вересень обіцяє довге і спокійне сімейне життя парам, які об'єдналися 3 (неділя), 4 (понеділок) і 22 (п'ятниця) вересня.

 • У жовтні сприятливими днями є 1 (неділя), 2 (понеділок) і 29 (неділя) жовтня.

 • У листопаді весілля варто святкувати 3 (п'ятниця), 20 (понеділок) і 24 (п'ятниця) листопада. Цей місяць обіцяє сім'ям фінансове благополуччя.

 • У грудні одруження можна організовувати 1 (п'ятниця), 22 (п'ятниця) і 24 (неділя) грудня. Згідно з віруваннями, почуття молодят, одружився в цей місяць, будуть з кожним роком ставати все сильніше.


 • Обираючи дату весілля, варто враховувати, що вона не повинна припадати на посаду, дні, коли прийнято відвідувати могили покійних родичів і святки.
  При цьому потрібно пам'ятати, що навіть правильно вибрана дата урочистості зовсім не є гарантією того, що в сімейному житті не буде ніяких складнощів. Те, наскільки шлюб буде щасливим, залежить від самих молодят, сили їх почуттів та готовності будувати спільну життя.

  Основні весільні прикмети


  Весілля в 2017 році - красиві дати і прикмети, тенденції

  Безліч народних прикмет, пов'язаних з весіллям, вже забулися, а частина з них взагалі є порожніми забобонами. Однак існують деякі вірування, які актуальні і в наші дні. Ось короткий перелік таких весільних прикмет:

 • Підбираючи обручки, краще віддавати перевагу простим моделям, без інкрустацій або насічок – тоді і сімейне життя буде гладкою. Самі кільця ні до, ні після весілля не можна давати міряти іншим людям.

 • Сукня нареченої має бути білим і цілісним (не окремо корсет і спідниця), до весілля її наречений не повинен бачити. Продавати весільну сукню не можна, як і купувати старе. На подолі наречена повинна зробити кілька невеликих стібків синьою ниткою – це захист від пристріту.

 • Туфлі нареченої повинні бути з закритими носками», оскільки відкрита взуття обіцяє фінансові проблеми в родині.

 • Під час весілля наречений і наречена повинні триматися разом, між ними не повинні вставати інші люди.

 • Після вінчання пара повинна подивитися разом у дзеркало – це до міцному і дружному шлюбу.


 • До нас ці прикмети прийшли з далекого минулого, тому зміст багатьох з них може бути частково втрачені або спотвореним. Однак більшість пар вірить їм і намагається слідувати повчанням, які дісталися нам від наших предків.

  Весільні тенденції 2017 року


  Весілля в 2017 році - красиві дати і прикмети, тенденції

  Ті, хто бажає, щоб весілля було не тільки яскравою і веселою, а ще й модною, стежать за актуальними тенденціями і намагаються враховувати їх при організації торжества. Модні віяння 2017 року не будуть сильно відрізнятися від попередніх років, можуть змінитися тільки актуальні колірні поєднання і деякі нюанси в фасоні весільних нарядів.
  У 2017 році головною тенденцією залишиться природність і вишуканість. Надлишок декоративних елементів, кричущі кольори і велика кількість рюшів відійшли в минуле, поступившись місцем правильним лініях і елегантності. Образ нареченої повинен бути легким і свіжим, а нареченого – мужнім і стриманим.
  Головним трендом останніх декількох років є екологічність, тому в оздобленні залу, де буде проводитися весілля, вітаються натуральні матеріали та композиції з живих квітів. Що стосується колірної гамми, то декоратори радять вибирати два, максимум три кольори, які будуть поєднуватися між собою.
  Організовуючи весілля, звичайно, важливо враховувати традиції, прикмети і актуальні тренди, однак головне – щоб молодятам було комфортно перебувати в створеній обстановці. Варто пам'ятати, що запорукою міцної сім'ї є любов і взаєморозуміння між подружжям, якщо вони присутні в стосунках пари, то їх спільне життя буде щасливим і радісним.
  загрузка...
  Весілля в 2017 році - красиві дати і прикмети, тенденції
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають