• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Повнолуння і новолуння 2017: календар на новий рік Півня

Незважаючи на те, що Місяць є порівняно невеликим космічним тілом, вона має величезний вплив на людську психіку і настрій, ритми життєдіяльності рослин і тварин, навіть на природні явища. Місячний календар відноситься до категорії найстаріших документальних циклів, розроблених ще вченими Стародавнього Єгипту. Він заснований на фазах руху супутника Землі і містить в собі відомості про його положеннях у різні періоди року. Перехід від молодика до молодика займає 295 доби. При цьому кожна фаза характеризується індивідуальним впливом на все живе, відрізняється позитивною або негативною енергією, яка сприяє (чи перешкоджає) реалізації наших задумів. Найбільш сприятливим часом для всіляких починань є періоди зростаючої Місяця.


У цей час можна сміливо планувати початок дієт, проводити агротехнічні заходи, висаджувати рослини, проводити процедури по догляду за волоссям, починати реалізацію бізнес-проектів. А ось у періоди спадною Місяця варто приступати до завершальних фазах будь-якої справи і не дражнити долю грандіозними починаннями. Однак у цей час рекомендується проводити процедури, пов'язані з епіляцією, робити стрижки для довгого збереження їх форми, презентувати підсумки проектних робіт.


Повнолуння і новолуння 2017: календар на новий рік Півня
Молодик і дні після нього — найкращий час для старту будь-яких починань, проведення косметичних процедур і агротехнічних заходів

Представлений нами місячний календар на 2017 рік дасть вам можливість планувати своє життя без проведення астрологічних спостережень і складних розрахунків. Ви зможете здійснити все задумане з максимальною ефективністю та раціональністю, заощадивши час і отримавши найкращий результат.


Молодика в 2017 році


Всякий місячний цикл бере свій початок нової фази Місяця. Астрологічний вчення говорить про те, що в цей період наш супутник стає союзником Сонця, перебуваючи з ним в одному знаку зодіаку. У періоди молодика нічне небо залишається темним. У ці дні людині відкриваються нові перспективи і шанси, тому можна сміливо будувати плани по реалізації бажаних цілей і затівати зміни в житті. У 2017 році молодика випадають на такі дати, а «будинком» Місяця стануть наступні знаки:

28 січня. Місяць у Водолії означає, що в цей час краще не планувати відвідування держустанов з-за високого ризику зволікань. А ось розумова інтелектуальна діяльність будуть користуватися особливим розташуванням зірок. Цей час сприяє операціях, які стосуються нерухомості, а також громадським роботам і соціальної активності.
26 лютого. Положення супутника в Овні призводить до зайвої нервозності і імпульсивних вчинків. Будь-які проекти, що потребують точних і зважених рішень, краще не затівати – необачність і невиправданий ризик приведуть вас до негативних результатів.
28 березня. Місяць в Овні не сприяє проведення важливих переговорів із-за високого ризику конфліктів. Будьте дуже обережні — в цей час підскочить ризик травматизму і аварій.
26 квітня. Позиція в Тільце сприяє фінансовими операціями та угодами з цінними паперами. Саме час укладати кредитні договори і займатися юридичною діяльністю!
25 травня. Місяць у Тельці провокує лінощі і вимагає спокійної, розміреної роботи. Відмінний час для приємного відпочинку і дружніх зустрічей.
24 червня. Положення в Рак сприятливо для монотонних занять, що вимагають зосередженості. Гарний час для ведення справ в суді і негативний – для кредитних операцій і позик.
23 липня. Місяць у сузір'ї Льва позитивно позначається на активній діяльності в сфері спорту та бізнесу. В цей молодик загостриться ваша схильність до ризику і авантюрних вчинків, так що варто відмовитися від парі і азартних ігор;
21 серпня. Положення в Леві сприяє проведенню культурно-масових заходів, укладення довгострокових контрактів і запуску стартапів. Фінансових угод краще уникати з-за високих ризиків.
20 вересня. Місяць у Діві сприяє копіткої роботи. Відмінний час для операцій, пов'язаних з фінансовою аналітикою, банківськими операціями і посередництвом.
19 жовтня. Позиція в Терезах – це найкращий час для завершення розпочатих проектів і спокійного сімейного відпочинку.
18 листопада. Місяць у Скорпіоні допомагає приймати відповідальні рішення. Активізується інтелект і критичне мислення, що сприяє розробці грамотних бізнес-планів і стратегій.
18 грудня. Положення в Стрільці стимулює здібності до абстрактного мислення. Це молодик ідеально підходить для вирішення бюрократичних питань і поїздок у відрядження.Повнолуння і новолуння 2017: календар на новий рік Півня
Повний місяць — час, коли всі справи потрібно довести до логічного завершення

Повний місяць у 2017 році


Час повного місяця – це кульмінація будь-яких починань. У ці періоди ми часто відчуваємо підйом життєвих сил, емоційні сплески і тривожність. Позиція повного Місяця означає, що Сонце не затьмарює її світло, так як два космічні тіла займають позиції з протилежних кінців зодіакального кола. Дане протистояння не сприяє новим справах, але підходить для осмислення отриманих результатів і підведення підсумків. У 2017 році молодика випадають на такі дати, а «будинком» Місяця стануть наступні знаки:

12 січня. Положення в Раку сприяє розумовій діяльності, самопізнання і медитативним практикам. Від активної інтелектуальної та фізичної діяльності краще утриматися.
11 лютого. Місяць у сузір'ї Лева сприяє енергійної діяльності. Проте зростає схильність до самозамилування, що часто призводить до підвищених витрат на шопінг.
12 березня. Положення в Діві сприяє фінансовим операціям, так як вдумливість і тверезість розуму забезпечать вам дохід.
11 квітня. Місяць у Терезах вимагає не планувати на цей час нових справ. Найкраще завершувати розпочаті проекти та презентувати результати праці керівництву.
11 травня. Місяць у сузір'ї Скорпіона допомагає визначити пріоритети і позбутися від незначних цілей. В цей час підвищаться ваші здібності до розумової концентрації. Найкращий момент для роботи з цифрами!
9 червня. Супутник у Стрільці сприяє вирішенню справ у державних установах. Це сприятливий час для далеких поїздок і несприятливий – для земельних угод.
9 липня. Місяць займає позицію в Козерозі , що не сприяє вирішенню справ у владних структурах. Фінансова діяльність у це повня може призвести до збитків.
7 серпня. Місяць у Водолії позитивно позначається на самоосвіті, стимулює вашу здатність до прийняття інноваційних рішень, допомагає у вирішенні питань з нерухомістю.
6 вересня. Позиція в Овні зобов'язує вас відкласти всі важливі справи. Це час, коли підвищиться побутовий травматизм, пов'язаний з вогнем і гострими предметами.
5 жовтня. Положення в Овні підвищує ризик виникнення сварок і конфліктів як вдома, так і на роботі. Розумова діяльність буде ускладнена вашої схильністю до імпульсивних і необдуманих вчинків.
4 листопада. Місяць входить в дім Тільця, що посприяє операціях на фондовому ринку, торгівлі нерухомістю та банківських операцій.
3 грудня. Місяць займає позицію в Близнюках , сприятливо позначаючись на вашій інтелектуальної активності. Відмінний час для проектів, що вимагають швидкого і точного рішення. Копітку роботу краще перенести на інший час.
загрузка...
Повнолуння і новолуння 2017: календар на новий рік Півня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають