• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Канікули в 2016-2017 навчальному році (шкільні, студентські): розклад і дати

Не секрет, що графік відпочинку протягом року не менш важливий, ніж робочий. З цим погодиться не тільки співробітник офісу, але і будь-який школяр і студент. Тим більше що останні чекають канікул набагато більше, ніж будь-який дорослий — відпустки. Тому календар часу відпочинку починає турбувати студентів і школярів в самому початку навчального року, і навіть раніше: відпочинок, стажування за кордоном або роботу можна і потрібно планувати заздалегідь.


Чіткі графіки канікул стають відомі зазвичай на початку навчального року. І їх самостійно визначають адміністрації навчальних закладів. Тим не менше, загальні закономірності і практика прийняття таких рішень відомі кожному. Тому терміни канікул і для школярів, і для студентів в 2016-2017 навчальному році хоч і з деякою относительностью, але все ж можна спрогнозувати. Але пам'ятайте: графік ще може змінитися!


Канікули в 2016-2017 навчальному році (шкільні, студентські): розклад і дати
Остаточний графік канікул навчальні заклади сформують у вересні

Шкільні канікули в 2016-2017 році


Час відпочинку для учнів шкіл залежить від того, на які частини ділиться навчальний рік саме в цьому закладі. Як відомо, можливі два варіанти: традиційні чверті й менш звичні, але міцно входять у практику триместри. У школах, які ділять навчальний рік на чверті, періодами відпочинку є:

по тижню в кінці жовтня і на початку листопада, в загальній складності два тижні;
останні дні грудня і перші 10 днів у січні, в загальній складності два тижні;
1 тиждень в кінці березня;
3 місяці влітку.Крім того, малюки-першокласники і хлопці, які навчаються в корекційних класах, відпочивають довше інших. Взимку вони отримують додаткову тиждень канікул.


Канікули в 2016-2017 навчальному році (шкільні, студентські): розклад і дати
Проведення шкільних канікул залежить від способу поділу навчального року

У школах, які ділять навчальний рік на триместри, графік набагато простіше – після кожних п'яти робочих тижнів влаштовується тиждень відпочинку. Однак з цього правила існує виняток. У 2016-2017 роках новорічні канікули у всіх школярів пройдуть в один час. Графік канікул ще може коригуватися, але попередні дати наступні:

Восени школярі відправляються на відпочинок 29 жовтня, а повертаються за парти 7 листопада;
Зимові канікули починаються 24 грудня, перший навчальний день нової чверті – 10 січня;
Додатковий відпочинок взимку для першокласників та учнів корекційних класів розпочнеться 18 лютого, а в школу вони повернуться 27 лютого;
Весняні канікули розпочнуться 25 березня, а сісти за парти потрібно буде вже 3 квітня;
На довгоочікуваний літній відпочинок діти вирушать у кінці травня (дата залежить від конкретної школи, зазвичай це відбувається 24-25 або 30 травня), а в новий навчальний рік вступлять, як правило, 1 вересня.Канікули для студентів в 2016-2017 році


Шкільні роки, а разом з ними і чотири звичних канікулярних періоду в навчальному році залишилися позаду. Студенти задовольняються тільки двома – зимовим і літнім. Та й ті часто бувають невеликими, так як левову частку студентського відпустки може «з'їсти» сесія. Конкретні терміни студентських канікул назвати неможливо — такі рішення приймає сам ВУЗ, виходячи з конкретних навчальних планів на 2016-2017 роках


Канікули в 2016-2017 навчальному році (шкільні, студентські): розклад і дати
Студентські канікули тісно пов'язані з навчальним планом і графіком сесій

Якщо говорити про зимовому періоді відпочинку, то зазвичай він починається в кінці січня. Дата залежить від графіка здачі іспитів. Повертаються студенти в аудиторії приблизно на другому тижні лютого. Якщо студент здає сесію успішно і не підтягує «хвости», він може відпочивати майже весь січень! Однак можливий варіант, коли ВУЗ приймає рішення відправити студентів на відпочинок перед новорічними і різдвяними святами. Тоді сесія починається відразу після них, а між нею і новим семестром перерви не буває.


Влітку історія повторюється. При успішній або дострокової здачі сесії можна відпочивати і три місяці, але на практиці це буває дуже рідко. Заняття, сесія і захист курсових та дипломних робіт розтягуються на червень. Після цього можлива практика, хоча її можуть призначити на серпень. Коли саме відпускати студентів, ВНЗ вирішує на початку кожного навчального року. Так що ті, хто планує на літо або зиму поїздку на відпочинок, роботу, стажування або навчання можуть вже у вересні поставити питання про графіку адміністрації навчального закладу.

загрузка...
Канікули в 2016-2017 навчальному році (шкільні, студентські): розклад і дати
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають