• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Коли день весняного рівнодення 2017? Дата

Коли день весняного рівнодення 2017? Дата


Напевно, ні для кого не є секретом той факт, що протягом усього свого існування людство живе разом і в єдиному цілому з природними ритмами природи. Саме тому, коли день весняного рівнодення 2017 року є досить значущим питанням і датою для багатьох.


Дата.


Щодо того, коли ж буде в 2017 році день весняного рівнодення можна сміливо відповість 20 березня, причому ця цифра повторюється і не змінюється з року в рік.


Саме в цей час і в цей день люди по віковим і давнім своїм звичаям і традиціям відзначають це свято. Ну, що ж собою являє День Весняного рівнодення?


Рівнодення – це весняне свято, яке свідчить про одне з найбільш унікальних і приголомшливих природних явищ, суть якого нерозривно пов'язане з важливими астрономічними процесами і явищами, а також принципами руху Сонця і землі. Саме в цей момент року Сонце робить свій перехід з південної в північну півкулю, простіше кажучи, у всіх країнах ніч дорівнюють дню, тобто в цей день, 20 березня 2017 року вони стають рівнозначними по часу.

Коли день весняного рівнодення 2017? Дата


Як стверджують астрологи, саме з 22 березня, тобто дня весняного рівнодення починається справжня весна. Але крім весняного рівнодення є ще й осінній, а ось проміжок часу, який знаходиться між ними прийнято називати тропічним роком. Згідно точними підрахунками астрологів, тропічний рік в 2017 році буде тривати цілих 365 днів і 24 сонячних діб.


Історія свята.


Слов'яни з давніх славилися своїм багатим розмаїттям свят, у кожного з яких є свої обряди і традиції. Одним з таких свят, який дуже любимо всім є Комоєдіца, більше відому як Масляна. Це, мабуть, самий важливий і значимий весняне свято, яке сьогодні в 2017 році об'єднав в собі весняні народні обряди і свята, пов'язані з релігійною датою. Якщо уважно подивитися Масниця випадає і припадати на сирну, тобто м'ясопусного тижня, що передує головна церковна подія, то є Великий піст. Саме протягом всього цього тижня церква дає своє добро на використання у меню таких продуктів, як яйця, сир, молочні інгредієнти, риба. А ось саме м'ясо знаходиться під суворою забороною. За стародавнім звичаєм, Комоєдіца тривала протягом двох тижнів, а, точніше, за тиждень до дати весняного рівнодення і тиждень після неї. Якщо говорити більш простим і зрозумілим мовою Комоєдіца в 2017 році, як і в будь який інший час, вважалася свого роду проводами вже набридлої за довгі місяці холодної зими і зустріччю квітучої весни. У свою чергу день весняного рівнодення 2017 року випадає на середину Комоедицы, а, значить, ще з давніх часів цей день було прийнято випікати млинці і пригощати шматочками солодкого тіста Медового звіра. Саме з тих часів повелася традиція пекти млинці, так як вони за своєю формою і зовнішнім виглядом нагадували про сонечку, за яким вже всі скучили і чекають його сонячних і теплих променів з великим нетерпінням. Також у цей день прийнято було співати пісні, танцювати і веселитися, а також пригощати всіх смачними і солодкими млинцями, ходити один до одного в гості.


День весняного рівнодення в інших країнах.


Це свято шанують і поважають не тільки в нашій країні, але і в інших куточках земної кулі, причому скрізь свої звичаї, традиції і культура святкування.



Індія. У цій країні це свято носить захоплююча і досить незвичну назву «Холі», який більше відомий як «фестиваль фарб». У перший день фестивалю прийнято співати пісні, танцювати і веселитися, на другий день всі, незалежно від раси, походження і стану беруть участь у вуличному ході, на якому прийнято посипати один одного різнобарвними порошками.


Коли день весняного рівнодення 2017? Дата



Японія. У цій країні свято носить назву «Сюмбун-но хі», причому японці вкладають у нього досить важливий сенс і значення. До настання свята прийнято навести порядок в своїх будинках, прикрасити вівтарі, на яких обов'язково повинні бути фотографії померлих. На саме свято японці моляться і вдаються ритуальним почестей, які в основному вегетаріанські.



Та, погодьтеся, День весняного рівнодення – це свято, до якого в кожній культурі і в кожного народу своє окреме ставлення і повагу. А, на думку астрологів, саме в цей день вся негативна і злобна енергетика може матеріалізуватися, тому варто бути дуже і дуже обережним і думати тільки про хороше, веселитися і заряджатися позитивними емоціями.

загрузка...
Коли день весняного рівнодення 2017? Дата
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають