• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Навчальні тижні в 2017 році. Скільки

Що найбільше люблять діти у навчальному процесі? Звичайно ж, шкільні канікули, особливість яких полягає в тому, що вони дуже швидко закінчуються на відміну від навчальних тижнів, які тривають і тягнуться досить довгий час. Навчальні тижні в 2017 році є досить цікавою тематикою, так як при їх формуванні враховується велика безліч особливостей і критеріїв. Але, давайте спробуємо у всьому розібратися, а також дізнатися, скільки буде тривати навчальний рік.

Навчальні тижні в 2017 році. Скільки


Напевно, кожен погодиться з думкою про те, що навчальний рік зачіпає не тільки школярів, але і тих дітей, які проходять навчання в різних навчальних закладах і мають статус студентів. Початок навчального року для кожного школяра або студента починається абсолютно по-різному, незважаючи на те, що 1 вересня у всіх навчальних закладах країни проходять урочисті лінійки, присвячені Дню знань. Саме на цих лінійках завжди виступає директор школи з напутньою промовою і бажає дітям успіхів у майбутньому навчальному році, адже на їх шляху буде багато труднощів, з якими потрібно постаратися справитися і подолати. Після лінійки завжди проводиться перший урок, після якого всі учні і студенти розходяться по домівках, так як до навчального процесу приступають тільки на наступний день. Але, як і яким чином складається і формується навчальний процес? Ось одне з питань, яке хвилює не тільки школярів, а й студентів, які теж хочуть, щоб він не занадто затягувався.

Формування навчальних тижнів.

Сьогодні не існує яких-небудь строгих рамок і правил, про те, як правильно розраховувати і підраховувати кількість шкільних тижнів. Якщо розглянути це питання з боку існуючого закону, то кожний окремо взятий навчальний заклад має повне право самостійно вибирати і призначати кількість навчального часу. При цьому варто обов'язково пам'ятати і враховувати той факт, що для кожної ступені освіти є свої певні критерії та правила розрахунку. Приміром, на молодший ступень освітнього процесу встановлена власна тривалість навчального року, яка за кількістю днів і тижнів відрізняється від середньої і старшої ланки. Напевно, варто згадати про те, що в кожному навчальному закладі є свій власний Статут, який регламентує всі питання, пов'язані із тривалість навчального року. Для того щоб в точності мати відповідь на це питання, насамперед, необхідно уважно ознайомитися з Статутом.

Також варто пам'ятати про те, що кількість навчальних тижнів безпосередньо залежить від того, в якому класі знаходиться дитина і може варіювати від 33 до 35 тижнів.

1.Навчальний рік для першокласників триватиме рівно 33 тижні, і вже 25 травня для них закінчується навчання, і вони йдуть на літні канікули. При цьому саме ця група учнів мають додаткові канікули у вигляді одного тижня відпочинку в зимову пору року.
2.Учні середньої та старшої ланки навчаються протягом 35 тижнів.
3.Особливо обдаровані учні середньої та старшої щаблі освіти можуть навчатися і меншу кількість днів за рахунок своєї успішності з усіх предметів і при цьому успішної здачі всіх контрольних робіт, заліків та іспитів.
4.Школярі, які не встигають за шкільним предметам, а по багатьом мають заборгованості, які необхідно обов'язково відпрацювати можуть навчатися понад 35 тижнів, поки все не буде здане. В цьому випадку залежить від їх бажання і старання.
5.Офіційно навчальний рік для старшої і середньої ланки закінчується суворо 31 травня.

Що стосується можливих змін у навчальному графіку, то в цьому випадку багато напряму від того, якою буде обстановка в зимовий час. Адже погодьтеся, в цей час року дуже часто активізуються різноманітні вірусні інфекції і часом діти йдуть просто-напросто на дострокові канікули, які призводять до зміщення тих, які були заплановані за графіком. При цьому варто пам'ятати, що такі ситуації також прописані у Статуті навчального закладу.

Що стосується студентів Вузів, то у них є власний графік нарахування навчальних тижнів, який також регламентується і контролюється Статутом.
загрузка...
Навчальні тижні в 2017 році. Скільки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають